אלי ברדה - בהצלחה על המינוי !

yarivos

New member
../images/Emo72.gifאלי ברדה - בהצלחה על המינוי !

יש גם הפתעות טובות. מפנה חיובי בהתנהלות יבואן דוקאטי לארץ, אלי ברדה המוכר ממוסך ברווז מונה למנהל המותג \ מנכ"ל הסוכנות. מתוך מוטובייק.

SLARTIFARTFAST

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo72.gif בהצלחה

מברוק על המינוי. בהחלט הגיע הזמן לשנות את המוניטין של המותג היוקרתי, רוצה לומר אקזוטי, הזה בארצנו. ולשם כך דרוש האדם הנכון. נראה כי הוא נמצא! ד"א האם יש לדוקאטי דגמים "עממים" ופשוטים שגם רוכבים מתחילים שרק מתחיל לדגור בליבם החידק ירצו/יוכלו לרכוש? מה לגבי קטגורית ה33כ"ס?

מזל טוב על הג'וב החדש, אבל יש השגות

מקצועותיך אינה מוטלת בספק בתור מכונאי/משפר/מנהל מוסך. אבל האם תוכל להרים את המותג מאשפתות, האם כל אותם מאוכזבי דוקאטי ששילמו ממיטב כספם וקיבלו שרות חרא, יחזרו ? האם כל אותם "דוקאטים" שעומדים ב"מוטרד" ונמכרים או מנסים להמכר ביד 2 בצורה משפילה לא ישפיעו על סחירותו וערכו של האקזוטיקה ? אני מקווה מאד שלא תרים ידיים כמו כמה קודמייך האחרונים שעשו צחוק מעבודה, ותשאיר אדמה חרוכה. אני מאמין שעם תעבוד עם הלב, אז אולי החיוך יחזור לכל אותם אוהבי איטלקיות. שיהיה בהצלחה.

Blue Fire Flame

New member
היינו בסרט הזה כל כך הרבה פעמים ../images/Emo4.gif

בלי שום קשר המון הצלחה... אבל יש לי הרגשה של דג'וו.... היינו בסרט הרע הזה של דוקאטי ... כל פעם מגיע יבואן/משווק/מוסך/מסע פרסום חדש אבל תמיד הסוף ידוע מראש.... גם הפעם זה יהיה אותא הדבר.... נ.ב. זה בדיוק מה שאמרתי בפעמים הקודמות ולצערי צדקתי....

קודם כל, ברכות לאלי ברדה, אכן אדם מהטובים

שיש. 2 - נקודה למחשבה: עם כל "ההשגות" למעלה, וההשתתפות בצער המשפחה והיבואן כשהתינוק עוד בחיתולים... תגידו משהו, היום כבר יודעים בעולם שהדגמים היותר עממיים של דוקאטי אמינים כמו טרקטור, אז אם אנחנו, הצרכנים, לא ניתן ליבואן צ'אנס ונכחיד אותו מראש, למה שהוא יצליח? אנחנו הם אלה שצריכים לרכוש כלים מיבואן כלשהו כדי שהוא יצליח. להגיד אני מראש לא קונה כלי כזה וכזה - אפילו שאני רוצה כזה, כי היבואן במילא לא יישאר, זה מקרה קלאסי של הביצה והתרנגולת. אני אומר לכם שאילו היה לי היום את הכסף לרכוש 1098, אתמול הייתי כבר קונה אותו.

nimiz

New member
גמאני!!! אם היה לי הרבה כסף הייתי קונה שניים!

אחד בשביל חלקי חילוף. לך תדע כמה זמן ייקח להם להביא חלקי חילוף שלדברי אלי אין במלאי, ואם בדיוק חדווה מהמכס לא שובתת, או הנמלים לא שובתים או עמילי המכס לא בעיצומים או שמוטו לא קיבלו אופנוע ראשונים (!) ועכשיו הם מתחננים מהיצרן שיבטל להם את הזיכיון. אז, כן! אופנוע דוקאטי 1098 בעלות של 240K ש"ח (זה מה שאני מביןם שהכלי עולה, אולי אני טועה), הוא כלי מומלץ ביותר ואם יש'ך כסף אז תקנה שניים, ככה ליתר ביטחון. ואם יש'ך כסף לקנות שניים אז תקנה ובטח יש'ך עוד קצת לקנות איזה CBR 1000 או ליטר יפאני אחר, כדי שתוכל גם באמת לרכב, אההה, כשהדוקאטי הראשון מתקלקל והשני בפירוק לחלקי חילוף... ואגב אמינות כמו טרקטור, במבחן האחרון לדוקאטי שיצא לי לקרוא הם כתבו שהאופנוע מ ד ה י ם! מ ע ו ל ה! אבל המליצו על יפאני. "כי דוקאטי, הוא האופנוע לאוליגרכיה"...

fazer

New member
אני קניתי, אומנם ישן, אבל השרות ../images/Emo31.gif גדול.

מקרה של יוניט לא נכון של יחידת ספידומטר שהורכב לי בספטמבר 2007 עדיין לא נפתר (היתרון זה שכרגע גם בפול גז אני מגיע רק ל 80-90
). מקווה שהאלי הזה טוב כמו שאתם אומרים, ושהוא ידע להרים את רף השרות של המותג לרמה המכובדת שהוא ראוי לה. עד אז, אגב, אני לא אמליץ לאף אחד ממקורבי לשקול דוקאטי - וחובת ההוכחה היא, מבחינתי, על היבואן.

למעלה