טוב, ענת, יש לי וידוי קטן

Ana Lyn Newkirk

New member
../images/Emo72.gifטוב, ענת, יש לי וידוי קטן ../images/Emo8.gif

אני ושרית תכננו לסוע ביום שבת לירושלים, אליך הביתה, כדי להפתיע אותך לכבוד יום הולדתך (אפילו קנינו לך מתנה), אבל ציפור קטנה לחשה לנו שאת נוסעת לחברה במשך כל יום שבת. אז דבר ראשון, סורי שאני הורס לך ת'הפתעה, אבל בכל אופן, אנחנו נשמח לתאם איתך מועד חלופי לחגוג ת'יומולדת שלך
אז צרי איתנו קשר, אוקע

Ana Lyn Newkirk

New member
../images/Emo72.gifמה זה מסרים אישיים בכלל?

רד, אתה יכול להסביר לי?
אתה באמת חי בהזיות, אה?
ואפילו שרית תוכל להעיד על זה
אחרי שבמשך החודשיים האחרונים, שלחנו בערך אולי 200 מסרים הדדיים אחד לשניה
בכל אופן, רד, לך תחפש כותרות במקומות אחרים. ההודעה הזו היא הוכחה חיה לתככנות שלך, אז עשה טובה, לפחות תעשה מאמץ עילאי לא להסגיר את עצמך. אוקי
ואם אתה רוצה הוכחה לכך שאני יודע שיש מסרים אישיים, אז ברגע זה אני ממהר לשלוח לך מסר, אוקי? ותקרא אותו טוב!
כדאי שתפנים כמה דברים

actimel

New member
וואו... פשוט תותחים ../images/Emo13.gif

אני בהלם המוןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן תודה... וכן, אני לא אהיה כנראה בבית. אני מקווה שנפגש, כרגיל במקום הידוע והמצחיק שלנו: המסעדה במקדולנלדס. אני אחראית עם עוגת קצפת עם תותים
אוהבת ועוד פעם אתם פשוט נסיכים כמו שאתם קוראים לי תמיד בקומונה... נתוש

Ana Lyn Newkirk

New member
../images/Emo72.gifאני לא מתקרב לשם יותר בחיים..

המקום הזה עושה לי טראומה
אחרי שחזיתי ביצירה המזוויעה שהכנו (העוגה המגעילה עם השדיים והקטשופ) נהייתה לי טראומה להתקרב לקומה העליונה של מקדונלדס
נתאם מקום אחר... למרות שת'כלס, יום שישי הבא אני בלוו-הכי בירושלים (אצל רופא שיניים) אז אולי נתאם את זה איכשהו שאני ושרית נקפוץ לבקר. זה לא נראה לי הוגן שאת תמיד צריכה לבוא אלינו לאזור ת"א. פעת אחת תתפנקי

מזל טוב ענת ../images/Emo24.gif בת כמה את?

והבנתי שאת מיורשלים יש לי חברה שם תחגגי המון המון , תעשי הרבה חיים והכי חשוב אל תחשבי על לימודים היום!!!

Ana Lyn Newkirk

New member
../images/Emo72.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

"אל תחשבי על לימודים היום!!!" לא נראה לי שהיא חושבת על לימודים ב-15 שנה האחרונות
ענת כבר סיימה תיכון, להזכירנו, ועבר קצת זמן מאז
אז בהשפעת ההודעה הזו, ענת, צר לי לאכזב אותך ולבשר לך כי יש לך ביום שני בגרות בהסטוריה
אני מקווה שהתכוננת
את יודעת, הלימודים חשובים, אחרת לא תוכלי לעשות כלום אחרי הצבא, כשתגדלי

actimel

New member
חושבת, בטח שאני חושבת

יש לי מבחנים בפסיכולוגיה על המוח
אני בת 29

Ana Lyn Newkirk

New member
../images/Emo72.gifאה..וואי, סורי../images/Emo70.gif ../images/Emo13.gif

שריתי, איזה גיל חרטת על המתנה שקנינו לענת? (נראה לי שיכול להיות שהתבלבלנו ורשמנו 30
)

את רואה מסתבר שלא ממש טעיתי

ובקשר לגיל מזל טוב כמובן!!! משום מה בכל הפורומים שאני כותבת הגיל הממוצע הוא 15 ככה שהם עדיין בתיכון. כנראה שהפורום הזה הוא יוצא מן הכלל
ושוב שיהיה לך המון מזל טוב ובהצלחה במבחן על המוח. איףףף לא סובלת פסיכולוגיה ולחשוב שפעם רציתי ללמוד את זה

רוני1002

New member
הפורום הזה הוא באמת יוצאת מן הכלל.

יש פה אנשים מדהימים. אני לא יודעת מה הגיל הממוצע פה, אבל באמת כל אחד ואחד פה הוא בן אדם מיוחד.

רוני1002

New member
אני יודעת שאת חדשה,

בגלל זה כתבתי את זה. מי שמכיר את הפורום כבר יודע את זה.

Ana Lyn Newkirk

New member
../images/Emo72.gif../images/Emo45.gif

זה היתרון בפורום כזה, שהוא לא כ"כ מסחרי וממוצע: האנשים כאן מיוחדים אחד-אחד, האווירה ביתית, משפחתית וחמה, בדיונים כאן יש הרבה דעות, מה שעושה אותן למעניינים, וכולנו מגובשים כקהילה משותפת הדלוקה על מלאני סי.

למעלה