כמה שאלות על הרשמה לFT

Southparking

New member
../images/Emo72.gifכמה שאלות על הרשמה לFT

1)יש את הבונוס הפקדה של 100% עד 600$.. כל שחקן שמצטרף מקבל אותו? או שצריך להכניס את הreferal code המתאים בישביל לקבל את הבונוס? 2)איזה referal code להכניס? ראיתי שיש יותר מקוד אחד כזה שאפשרי להכניס. 3)האם יש דרך שכשאני מצטרף חבר שלי יקבל בונוס על זה שהוא הזמין אותי? קיבלתי הזמנה מחבר שלי במייל אבל לא היה כתוב שום דבר על בונוס שכזה. 4)יש את האתר RAKEBACKPROS, איך נרשמים ומפעילים את את האפשרויות שאתר נותן? קודם נרשמים באתר הזה ואז בפולטילט, או שקודם נרשמים בפולטילט ואז ברייקבקפרוס? ניסיתי להרשם קודם ברייקבקפרוס וכתבתי שם משתמש שגיליתי שכבר תפוס בפולטילט, וקיבלתי מהאתר מייל שאומר שהם יחזרו אלי אם אני אוכל לקבל את הבונוס.. 5)איך מושכים את הכסף שמפקידים בFT? הבנתי שאפשר לפתוח חשבון באינטרנט ומהחשבון הזה אני אקבל את הכסף בFT וממנו אני אוכל למשוך כסף לחשבון הפרטי שלי בארץ, אבל פתיחת החשבון החדש עולה כסף? עמלות? משהו?

darkAI

New member
תשובות

1. לכל הידוע לי - כל שחקן שמצטרף מקבל אותו. 2. הreferral code ברוב המקרים משומש רק כדי לתת איזה בונוס למי שאת הבונוס שלו אתה מכניס. במקרים אחרים זה רושם אותך לתוכנית ספציפית[למשל של אתרים שנותנים rakeback.. עוד על זה בתשובה מס. 4] 3. אם אתה נרשם דרך הreferral code שלו, הוא יעשה ממך רווח 4. rakebackpros מיועד בעיקר לאנשים שנרשמו בלי לקבל רייקבאק ועכשיו יכולים לקבל אם הם לא נרשמו דרך אף אחד[כלומר, בלי referral code]. לא הייתי ממליץ לך להירשם דרך שם כי זה באמת מיותר ואתה יכול ישר להירשם לאתר שייתן לך rakeback. למקרה שאתה לא יודע מה זה - זה אומר שאתה מקבל החזר עמלות של 27% על כל העמלות שתוכנת הפוקר לוקחת ממך, מה שיכול להגיע לסכומים נורא משמעותיים. יש אתר שאם אתה נרשם דרכו, אתה מקבל $50 מתנה, כמו גם 100% בונוס על ה$50 האלה וגם rakeback. קוראים לאתר "PokerStrategy" והוא אחד מבתי הספר לפוקר הכי גדולים באינטרנט. תרגיש חופשי להיכנס לאתר דרך הלינק שלי[שייתן לי בונוס קטן גם כן
]: http://www.pokerstrategy.com/uT7I3A [אגב, כשאתה נרשם, יש לך אפשרות להכניס מי הפנה אותך - אודה לך אם תרשום "darkAI IL" - כש2 הIים זה i, לא L
] אם אתה צריך עזרה בהרשמה או כל דבר אחר שם - תרגיש חופשי לשלוח מסר. 5. אכן אפשר להוציא את הכסף דרך ארנק אלקטרוני, אך הדרך הכי פשוטה, לפי לפתוח חשבונות נוספים וכו' היא פשוט לבקש שישלחו לך צ'ק. תוך שבועיים-שלושה זה מגיע אליך וניתן לפדות אותו מיידית. רצוי לא להוציא יותר מ$1000 בכל פעם כדי לא להעלות חשדות.

thecrater

New member
גם אני חדש פה

ננסה את האתר הזה, אולי באמת נקבל בונוס נחמד. וכמובן שארשום שאתה הפנת אותי :) תודה

darkAI

New member
תודה ../images/Emo13.gif ואם תיתקל בבעיות כלשהן, תרגיש חופשי

לשלוח מסר גם כן!

darkAI

New member
שכחתי לציין שהסיבה שלא תרצה להירשם

דרך rakebackpros היא כי זה רק למשתמשים קיימים שלא נרשמו דרך אף אתר אחר.. ויש תקופת המתנה שנמשכת בין מספר שבועות לבין מספר חודשים.

Southparking

New member
../images/Emo72.gifתודה

רק כמה שאלות 3. איך אני מקבל את הקוד שנותן לחבר שלי בונוס? אני יכול להכניס יותר מקוד אחד? 5. את הצ'ק ניתן לקחת החל מ100%.. לא סכומים שאני בטוח שאני אגיע אליהם.. לכן אני אשמח אם מישהו יתן לי תשובה בקשר לפתיחת החשבון, על עמלות וכאלה. תודה מראש.

darkAI

New member
תשובות

3. רק קוד אחד 5. ובכן, אני מעולם לא הוצאתי ככה כסף אז קשה לי להגיד, אבל כעיקרון לכל הידוע לי, מדובר בעמלה של אחוזים בודדים, או כמה דולרים בודדים, לא משהו משמעותי. מה עוד, שאם כל החשבון שלך יכיל רק כמה עשרות דולרים - אולי עדיף פשוט לשחק, לראות אם אתה בכלל מרוויח, ואז לחצות את הגשר לכשתגיע אליו?

shaywh

New member
1- צריך קוד לדעתי בכל מקרה

לדעתי גם בשביל לקבל בונוס מפול טילט ולא מגורם אחר צריך להכניס קוד. אם זה ככה הוא יופיע באתר שלהם ולא יהיה צריך לחפור אחריו. אין לי ניסיון כזה מהפקדה ראשונה אז זה לא מאומת אבל אני די בטוח שזה המצב.

darkAI

New member
עכשיו שהסתכלתי באתר שלהם..

אני די בטוח שלא צריך שום קוד. תפתח את האתר ופשוט תקרא את הפיסקה באמצע, המבצע שהם מפרסמים ללא שום קוד הפניה

למעלה