שאלה על כבישה

Southparking

New member
../images/Emo72.gifשאלה על כבישה

בכל פעם שכבשתי כפר עם הרבה פופולושיין (4 פעמים בערך) הייתה ירידה בפופולושיין, השדות היו תמיד רמה 9 ולא 10 (בכפר שכבשתי), חשבתי שככה זה קורה לכולם. לפני כמה דקות חבר שלי כבש כפר וגיליתי שרוב השדות אצלו רמה 10 בכפר שנכבש. אז מה שקרה לי היה צירוף מקרים? תכונה מיוחדת של שבט גאל/רומאן?

kiko91

New member
חוקים דפוקים של טרבאין...

יש חוק לכבישת כפרים, החוק הזה אומר, אם אתה יותר חזק מהאיש שאתה מנסה לכבוש לו את הכפר, אתה תפסיד 10% מהpop של הכפר הנכבש. שזה אומר רמה אחת-שתיים מכל ביניין. אם אתה יותר חלש ממנו, אין שום "עונש".

מור תור

New member
איך אני כובש כפר של מישהו אחר?

פשוט תקיפה רגילה? ואני מבקש תשובה קצרה בבקשה חח

SuperNice

New member
תשובה

How can I found or conquer new villages? You need three settlers to found a new village, to conquer a village you need an administrator (senator, chief, chieftain), which can be trained in your palace/residence at level 10. Additionally, you need a certain number of culture points. כדי לכבוש כפר של מישהו אחר אתה צריך מנהל (סנטור,צ'יף, או צ'יפטיין), שאפשר לאמן אותם בארמון או רזידנס (לא זוכר את השם העברי) ברמה 10. אתה צריך גם מספר מסוים של נקודות תרבות. אני לא יודע עד כמה התשובה טובה היא לקוחה מפה http://www.travian.com/anleitung.php?s=3

Dr koko

New member
ת:

אתה צריך קודם שיהיו לך מספיק נקודות תרבות בשביל לכבוש כפר. אם אתה רומאי אתה צריך שיהיה לך Senator אם אתה טוטאני אתה צריך שיהיה לך Chieftain אם אתה גאלי אתה צריך שיהיה לך Chief בשביל לייצר את היחידות האלה אתה צריך 20 באקדמיה, ורמה 10 / 15 / 20 בארמון / רמה 10 / 20 ברזידנס. אחרי שיש לך את כל אלה אתה שולח את ה Chief שלך אל הכפר שאתה רוצה לכבוש (אחרי שניקית את הכפר מהצבא שלו) וכל פעם שאתה שולח את ה Chief שלך הנאמנות בכפר שאתה כובש יורדת עד שהיא מגיעה ל- 0 נאמנות ואז הכפר עובר לרשותך. כדי להוריד את הנאמנות בכפר אתה צריך לשלוח את ה Chief שלך 3 - 5 פעמים בערך (לי זה לקח 4 אני חושב). * אתה לא יכול לכבוש קפיטל. * רצוי לשלוח את ה Chief שלך בליווי חיילים.

למעלה