שרשור חוויות מה'מפגשון'!

Ana Lyn Newkirk

New member
../images/Emo72.gifשרשור חוויות מה'מפגשון'! ../images/Emo11.gif

~איזה מפגשון
~ שרה תספר לכם

DirrtyShay

New member
../images/Emo7.gif זו הודעת : ../images/Emo32.gif

אי אפשר לרשום ככה סתם הודעות תשרשר לשרשור
זו אחת הסיבות שהפורום די נראה רעוע ובכלל לא נראה פורום אלא כמו שהוא היה במקור - קומונה.. כי אין סדר.. וחבל שככה כל פעם אתה פותח הודעה הכי לא קשורה למלאני ואפילו תשים לב לכל הודעה שלך שהיא בכלל קשורה בך ובמנהלת.. זה מה שמעצבן אותי בפורום שאין בו סדר.. כאילו חופשי פותחים הודעות לא קשורות..

RedRecords

New member
well said

כשראיתי את ההודעה הזו בפעם הראשונה, אמרתי לעצמי "כבר הערתי לו על זה מספיק פעמים, והוא בכל זאת מסרב להבין ולהפנים." מתי תבין כבר, צביקה, שזה "פורום מלאני סי" ולא "פורום מה עבר על צביקה אתמול/היום, מה הוא עושה מחר ובין היתר אולי גם קצת מלאני סי"?

mbsgf

New member
אולי..

בחייאת רוקטום! אנשים לוקחים פה את הקטע של 'פורום מלאני סי' בצורה י.ו.ת.ר מדיי רצינית. תורידו הילוך אנשים, מה קרה? הפורום לא נראה לא רעוע ולא נעליים, אני שמח שיש את פינת החמד הזאת, אבל אל תהיו יותר מדיי רצינים בנוגע לכללים והחוקים - פה זה לא צה"ל, וענת היא לא הרסר"ית של אף אחד! אני לא מכיר את הסיפור בין צביקי לג'ינגי רקורדס, אבל חלאס עם העוינות!

actimel

New member
מה אני לא רס"רית?

הממ, דווקא חשבתי שאני חופשי כן
ובאותה ההזדמנות, הרסר"ית מאוד תתעצבן אם תבריז ממפגש קומונה/פורום ביום חמישי קפיש???

mbsgf

New member
הרסרי"ת...

יום חמישי הזה אני יוצא מאוחר מהבסיס.. אני יוכל להגיע לת"א רק בסביבות 6 וחצי ככה (אני מגיע ישירות מהבסיס) אני אשמח להפגש איתכם הפעם!! אבל מקווה שבשעה הזאת אתם עדיין תהיו שם..

Ana Lyn Newkirk

New member
../images/Emo72.gif../images/Emo45.gif..מסכים על כל מילה..

צריך לקחת את הקטע של הפורום בפרופורציות הנכונות, ויש להבין שלא כל השרשורים, בכל פורום תקין, חייבים להיות קשורים למה שקורה בתוך התחתונים של הקולגה.
בכל אופן...השרשור הזה הוא לדעתי שרשור הקשור מאוד לפורום, ואינו צריך "לזכות" לתואר שרשור
, מכיוון שהוא עסק, לידיעתכם, במפגש פורום שנערך אתמול. אז חלאס כבר עם הכבדות...במקום להתלונן, לקטר ולעקוץ, תהנו מזה שיש לנו פורום =]

Ana Lyn Newkirk

New member
../images/Emo72.gif"מפגשון"..

נפגשנו רק אני ושרית... אבל אני עדיין חושב שזה נוגע בהחלט לפורום הזה

רוני1002

New member
אל תקרא לענת רסרי"ת../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

אני מסכימה עם כל מה שאמרת חוץ מהקטע שבו כתבת שענת היא רסרי"ת. ענת בסה"כ ביקשה שכשצביקה או מישהו אחר פה בפורום כותב הודעה שלא קשורה באיזושהי צורה לנושא של מלאני אז ההודעה הזאת תיכתב תחת
. זאת הבקשה הכי לגיטימית ממנהל של פורום. זה גם מה שקורה בפורומים אחרים: אנשים כותבים הודעות שלא קשורות בהכרח לנושא הפורום, אבל תחת
. מה ענת בכלל קשורה לעניין הזה
היא בסך הכל עושה את התפקיד שלה בתור מנהלת הפורום.

mbsgf

New member
אם היית..

שמה
יותר לעומק היית רואה שכתבתי שענת היא ל-א הרסר"ית פה, משמע היא לא זאת שצריכה להעיר על ריבים קטנים, אלא על האנשים להבין זאת לבד ולהפסיק עם זה, קאפיש?!

רוני1002

New member
../images/Emo145.gif אוי, נכון. אני מצטערת.

קראתי את ההודעה שלך מהר ולא שמתי
שכתבת את זה. אני מסכימה עם כל מילה ומילה שלך.

DirrtyShay

New member
כי צריך לקחת את זה בקטע הזה...

כי תצאו מהמחשבה שזו עדיין קומונה ! זה אמור להיות מקום רציני ולא : "פורום מלאני סי, כל מה שיש בעולם וסיפוריו של Ana Lyn Newkirk" ! אני שייך לעוד 3-4 פורומים שהם מנוהלים בצורה אחרת לגמרי ורואים גם את ההבדלים בין הפורומים ההם לפורום הזה. בקיצור אני חושב שזו טעות לפתוח פורום למלאני כי זה בדיוק כמו קומונה רק שנתנו לכם כינוי לא ראוי.. הניהול לקוי.. - ואני מצטער שאני מעליב אותך ענת אבל זה לא מעניין אותך שהחבר הנכבד שלך פותח את אותה הודעה פעמיים בכוונה בגלל ששירשרת אותו לשרשור
ו-90% מההודעות שלו לא קשורות לפורום.. הוא צריך שיפתחו בשבילו פורום לבד לכל הסיפורים שלו ! (רק בעמוד הזה יש 4 שרשורים שלו שלא קשורים למלאני אלא לחיים האישיים שלו וכמובן יש עוד כמה שרשורים נפרדים שחוברו לשרשור
- ביזיון !) ובקיצור כמו שאמרתי הניהול שלך לקוי - הלוואי ואחת מהמנהלות של הפורומים שאני נמצא היתה פה לעזור לך כי כמו שאמרתי - יש הבדלים מהותיים.. ומגעיל להיכנס לכזה פורום, במיוחד בגלל שידידים שלך מורשים לעשות מה שבראש שלהם כי את חברה שלהם אז מותר להם הכל וזה לא מפריע לך. אני מקווה שתפוז יוסיפו לו עוד מנהל/ת כדי להתחיל להתנהג פה כמו פורום. אה וכמובן שכחתי - תודה על היחס מיום שישי או שבת שאמרתי לך לדבר איתי ואמרת שתדברי איתי ובכלל לא הוספת אותי.. בכל מקרה כבר לא משנה כי אני כבר לא מעוניין לעזור לך (לא מרוע אלא אני לא צריך להתחנן אליך כדי לעזור לך.. אבל שיהיה...) RedRecords - אני חושב שאתה יכול פשוט להצטרף לפורום MTV ולרשום את רוב ההודעות שלך על מלאני שם כי בכל זאת היא שייכת גם לפורום MTV.. עדיף שם מאשר פה.. ותחסכו ממני את כל ההודעות שנאה כי אני יודע שתרשמו אבל בתכלס תחשבו על זה ואתם יודעים שמה שאני אומר נכון.

actimel

New member
אוקיי, אשמח לתת תגובה

1. יצא לי לא אחת לבקר בכל מיני פורומים, ומותן לשרשר לאופ טופיקס, אין כל בעיה עם זה. 2. אז קודם כל אתה ממש לא מעליב אותי. תמיד אשמח לקבל הערות ולהתייחס אליהם, כי זה עוזר. אז תודה על המשוב. כמעט כל הגולשים בפורום די נהנים מהפורום של מלאני סי. לכן, אני לא חושבת שזו הייתה טעות לפתוח לה פורום. 3. אני בהחלט איני נותנת לידידים או חברים "הנחות" במידה שארגיש שהעניין מוגזם ומטריד את ייתר הגולשים יגיעו גם חסימות!!! בנתיים, הודעות נמחקו, מעבר לכך שאנשים הוזהרו באמצעות מסרים אישיים (כמקובל במדיניות תפוז) 4. בקשר לעניין שפנית במסר אישי לפניי שבת. אני מתנצלת שלא התייחסתי במהירות לפנייתך בנוגע לעזרה (למרות שכן עניתי לך) לא חיברתי אותך למסינג'ר שלי עדיין, צודק... אתה יודע, אני עושה עוד דברים חוץ מפורום מלאני סי (כמו למשל עורכת מצעד) אז אני מבטיחה ליצור קשר בהקדם.

RedRecords

New member
אני אתייחס לגבי מה שנאמר לגבי.

אני לא חושב שזה מתאים לכתוב על מלאני באופן תדיר בפורום MTV. זה לא המקום. אני חושב שהפורום הזה צריך פרסום הרבה יותר גדול. ת'כלס, יש כאן משהו כמו 5-6 גולשים קבועים, וזה לא מספיק בשביל להחזיק פורום.

למעלה