HSP עונה 6 פרק 5

2המרפא

New member
מי שרצה אקשן זה הפרק בשבילו

כמו שאמרתי זה רק עניין של זמן עד הדונקיאדה של סטארס תקבל בראש. ווואו הבלוף הזה של דוואן היה פשוט מדהים ומה שהיה יותר מדהים זה שאייבי שקל להשוות את זה. אני גם אגיד עוד משהו שאני חושב שצריך להיות לקח לאלה שחושבים שלקנות קלף לצבע זאת מיומנות, אם אייבי היה עושה רי רייז בפלופ או בטרן הוא היה לוקח את הקופה הזאת, ולא היה מסתבך בסיוט הזה שהוא נקלע אליו בריבר.

ראסטה2

New member
ואתה

תלמד את פיל אייבי לשחק.. מתוך 10 פעמים הוא יעשה 9 את אותו משחק שהוא עשה עכשיו. אתה חכם שאתה רואה את הקלפים של דוואן. אם הוא היה עושה רירייז והיה מקבל שוב רייז ואז היה משלם ואז בטורן היה מקבל בראש עוד רייז אנחנו יודעים לאן הוא היה מגיע. חאלס לבלבל בשכל

eilat11

New member
אתה שוכח דבר אחד.

שפיל אייבי שיחק מול דואן שהיה עם 750K בשולחן שזה הסכום הגי גבוהה אחריו. פיל יודע שכל יד שהיא זוגות ומעלה דואן לא יזרוק גם לאול אין. וברגע שהוא עושה רייז על הפלופ לדואן, הוא עשוי לחטוף רירייז ולהגדיל את הקופה למימדים עצומים לקראת הטרן או לגרום אפילו לאול אין בפלופ. קל להגיד מבחוץ שצריך לעשות רייז. אבל לפעמים שיושבים כל כך עמוק צריך לראות עוד קלף לפני שמחליטים לשים את כל הכסף בשולחן.

talhorm

New member
כמו שאמרתי בפרק האחרון לגבי דריו

שהוא עוד יפול הינה הוא נפל אי אפשר... הוא הרס לעצמו את התדמית כל ריי רייז שלו נלקח לא ברצינות ובצדק דוואן נתן לו אינסטיקט קול עם ה K10 כאילו יש לו מינמום טופ סט על הפלופ. בלוף פשוט חולני של דוואן! וואו... יש לו ביצים, הרבה כבר היו נכנעים אחרי הטרן וההשוואה של אייבי להימור של מעל 100 ומשהו על דולר על הטרן. הנסן שיחק ממש גרוע, מרסייר דווקא נתן אול אין שבאמת היה נראה כאילו יש לו KK או AA אבל אייבי החליט להשוות בלי פחד למרות שהוא לא מכיר את מרסייר שדווקא שיחק מאוד טייט

Shaycus

New member
איך התבאסתי שאייבי לא השווה

יואו זה אשכרה כאב לי.. הייתי מת שישחיל את דוואן

2המרפא

New member
אייבי קבר את עצמו ביד הזאת

הוא שיחק את הדרואו הזה פאסיבי וכשהוא תפס בריבר זה לא ממש עזר לו.

2המרפא

New member
תשמע זאת הבעיה בלבלף את אייבי

הוא לא ממש אוהב לקפל זוג כלשהוא. אם לא הייתי רואה את הקלפים הייתי משוכנע שיש למרסייר קינגים או אסים. לגבי גאס הנסן כל מי שרואה את המשחקים בפול טילט יודע שהנסן הוא מהמר ולא שחקן, וכשאני רואה אותו משחק אומהה לפעמים זה נראה כאילו הוא לא יודע את החוקים.

talhorm

New member
כן ... אני יודע את זה לגבי הנסן, הקטע

שהוא שיחק ממש גרוע גם בתור מהמר כאילו, עם ה QQ מה הקטע רק להשוות את הרייז של נגראנו ואחרי שמגיע עוד פלופ כזה, שזה ה-AREA של נגראנו לתת את המונסטר רי רייז הזה ואז לחטוף עוד ריי רייז וללכת לאול אין? בתור הנסן המהמר דוווקא הייתי מצפה שהוא יגמור את היד הזו הרבה לפני הפלופ, גם היה איתו אותו מקרה ב MILION DOLLAR CASH GAME אני זוכר... שהיה לו JJ ולעוד 2 שחקנים שאחד מהם היה דוואן אם אני לא טועה היה KK, הנסן דיבר ראשון אז הוא העלה דוואן העלה אותו קיבל השוואה מהשחקן השלישי ואז הנסן הכניס אול אין
רק דוואן השווה וכמובן ניצח

shaywh

New member
יש קטע רק להשוות

של להכניס כמה ידיים חזקות לטווח הזה וגם אפשר לעשות רי רייז אם מישהו יעלה ולהרויח ככה סכום שהוא מעבר לבליינדים. בעונה הזאת לבד זה קרה עוד כמה פעמים. אלי אלעזרה השווה עם אסים למשל. הבעיה הייתה כשהוא הלך אול אין וראו בבירור שהוא גם חשב שהוא עשה טעות רצינית.

t s a c h i

New member
גם נגראנו עשה את זה בפרק הזה

הוא גם עשה לימפ עם מלכות. לפעמים הם מגוונים. את נגראנו ראיתי עושה את זה הרבה...

Shaycus

New member
למה שלא יעשה את זה..?

התגובה לא מופנית ספציפית אליך צחי סתם אני מגיב פה הרי שאם המשחק שלהם יהיה בנאלי וידוע מראש לא תהיה פה שום "טקטיקה" ושום דרך שבא הם יוכלו לנצח כי הכל יהיה "ידוע מראש" הטעות של גאס הייתה במשחק אחרי הפלופ הרי שנגראנו ידוע במשחק שלו עם קלפים נמוכים מחוברים ועם כל דבר שחורג מגבולות ההגיון ה"נורמלי" (ראה ערך A וקיקר גבוה), זה מה שהופך אותו לשחקן כל כך מסוכן ומעולה אם אחרי פלופ כזה אתה מקבל רי רייז לא כדי שתחשוב פעמיים לפני שאתה דוחף אול אין? נגראנו לא דוואן, נגראנו לא יבצע רי רייז לשחקן loose aggresive ככה כמו כלום עם בלופ ואפילו לא עם סיכוי למשהו כי ברור לו מי השחקן התוקפני מבין שניהם גאס יכול לבוא בטענות -רק- לעצמו בצורה שהוא שיחק ובאותה נשימה על הכסף שהוא הפסיד לא בכדי שהוא שמע call לאול אין הוא אמר "damn im not ahead"

t s a c h i

New member
אולי גאס חשב שגם לנגראנו יש ביד זוג

מכיוון שהוא היה UTG והתחיל ברייז, אולי הוא שם אותו על זוג 99-JJ ולכן הוא החליט לעשות סלואאפלי למלכות. אבל סביר להניח שזה לא המצב והוא חיכה פשוט לריירייז לפני הפלופ מאחד השחקנים האגרסיבים בשולחן.

הרג אותי גאס

אחרי שבנאדם מפסיד 200K הוא קם לו עם הקפקפי אצבע שלו,והולך בניחותא הבייתה

אחי לא יודע

אם קראת את הספר שלו אבל אני קראתי וזה נדמה שהוא מהמר אבל כל הפעולות שלו מבוססים על סטטיסטיקה והסתברות זאת אומרת לא משנה מה יש לו ביד אם יהיה לו יחס קופה הוא ישלם

היד האחרונה של הערב היתה ממש יפה

צריך ביצים ממש גדולות כדי לירות בלוף 3 גמור פעמים מול פיל אייבי...

shaywh

New member
האמת שקצת ציפיתי שאייבי ישווה

הוא יודע ש3 barreling אחרי תפיסת שליטה פרהפלופ זה סופר סטנדרטי אצל דוואן. במיוחד עם כל 2 סוטד. מהצד השני פלופ גבוה ודוואן לא ויתר. אולי הוא נתן לו יותר קרדיט ליד כי הוא העלה כשממש התבקש שהוא יעלה והוא מכבד את דוואן יותר מזה...? זה בטח תרם לחוסר הקרדיט שלו למרסייר. מעבר לזה, אלי ברווח של יותר מביי אין ויכול להירדם כשהוא לא משחק יד, לא יאומן. דוואן בכלל ברווח של משהו כמו 470K לערב. הוא עשה לדריו אאוטפליי רציני, דריו צריך לשבת עם עצמו קצת לחשוב מה הוא מפספס. בקיצור, אין לי משהו רציני להגיד אבל בדיוק סיימתי לראות והיה שמח...

למעלה