אוהבים לטייל עם הילדודס

dafgol

New member
../images/Emo73.gif אוהבים לטייל עם הילדודס ../images/Emo35.gif

אתם אוהבים לצאת ולטייל עם הילדים? מקפידים על טיולי שבת? אתם ממייטיבי הלכת? מסתפקים בטיול צ'כונתי? מעדיפים להיפגש עם חברים? או שאולי בכלל טיולים זה לא הקטע שלכם? אתם מוזמנים לספר להמליץ ולהציע מסלולי טיולים לעונה
ומוזמנים להיכנס לסקר החדש.

זדשב

New member
אנחנו מטיילים הרבה

כמעט כל שבת שניה (ולפעמים גם יותר). מעבר לכיף של להיות בטבע זו דרך נהדרת לבילוי וגיבוש עם המשפחה וחברים, ותוך כדי הילדים לומדים ומגלים המון על בעלי חיים , צמחים, הסטוריה וכו'.

litzuf

New member
אני לא כל כך אוהבת טיולים.....

אם יוצאים אז בקיץ לבריכה... ובחורף עם יש בקניונים הופעות , או להורים שלי... או לפסטיגל ביום שבת בעוד שבועיים.

את ממש נודניקית אה? חחחחחחחחחחחח

בצחוק כמובן. את מזכירה לי את המדריך להגנת הטבע של החוג החדש של הבת שלי. הוא מה זה משפיע עליה שתגיד לנו לצאת לטבע.

dafgol

New member
חשבתי את "חזקי" מארץ נהדרת ../images/Emo6.gif

מדריך הטיולים חזקי.....דבר חלש

צביה תתחילי להתרגל מותק....

את לא מתארת לעצמך איזה פורקן זה לילדים. בכלל אחריי יום שלם של טיול, הביתה מקלחת ולמיטה, ולך יש את השקט.

1במיה

New member
אני מתה לטייל בפועל זה כמעט ולא קורה

כי בעלי ממש לא חובב טיולים בטבע ואחת הבנות שלי פרינססה רצינית (לא הולכת בעפר "זה מלכלך את הנעליים" לא אוהבת קוצים "זה נדבק למכנסיים") בקיצור יוצאים לפינות חי / בריכות/ נמל ת"א וכד' לא יותר מזה

בטח שאוהבים ומרבים בזה......

טוב בשבתות זה מסע אופניים, לפעמים למרחקים ולפעמים שכונתי. אצלי הילדים הם כאלה שמחפשים רק את הבחוץ, לצאת לטייל, לבקר קרובים, שניה אחת בבית ושומעים משעמם לי. בילדותי נהגנו לטייל המון, בכל הארץ, טיפוס בחבלים, נסיעה בג'פים, והכי נחמד וכייף היה הקראוון שליווה אותנו שנים בכל טיול.

משתדלת לטייל איתו ....

וזה יוצא כמעט כל שבת , פינות חי , שפת הים , שבת האחרונה היינו בבית הבת המודרני והעתיק, העדיפות אצלינו היא לכל מקום בו יש חיות

בשבתות=אנחנו לא בבית!

הרגל של קבע, כל עוד ניתן להוציא את האף החוצה(מזג אוויר סוער-לא מעיזה). אוהבים לטייל, לא ממיטבי לכת, תשמעי/תראי בכל זאת...בגילנו...עייפות החומר, שבוע מתיש של עבודה ובית, ואני בכלל אחרי לידה(אז מה עם עברה כבר שנה פלוס)לא הולכים מסלולים, אבל בהחלט נהנים מטיילות ונופים שווים. נפגשים עם חברים מדי פעם(אחת לשבועיים)אך גם מאוד נהנים מזמן האיכות המשפחתי. לפני זמן מה היינו בעכו, שטנו בסירה, גל נהנתה מאוד, וגם אנחנו...

אני מאוד אוהבת לטייל רק שלצערי

אין לי פרטנרים שמכירים את הארץ ויכולים להדריך אותי. כשאני חושבת על זה הארבעה שלי מאוד יהנו לטייל בחוצ.

אנחנו מידי פעם מתארגנים עם חברים או

עם האחים של בעלי והילדים שלהם ונוסעים יחד לשמורות טבע לעשות פיקניק. גיסתי אוהבת לעשות טיולים למטיבי לכת, ואנחנו פחות, אז כל פעם שאנחנו נוסעים ביחד אנחנו "מתכוננים" לצעדות שאנחנו לא הכי מסמפטים. אבל בסוף תמיד נהנים.

tunalover

New member
אוהבים מאוד - שלום לכל יושבי הפורום../images/Emo140.gif

מאז שהתגרשתי כולנו מבלים: כשאהבת חיי אצלי בשבת אנחנו מטיילים לרוב 'איתו' ועם שני ילדיו. כשאהבת חיי עם אבא שלו אז הוא מטייל גם. לאחרונה הייתי בקטע של קמפינג בים שהיה מדהים - עכשיו נהיה קריר. יצאתי גם פעם אחת בחברת אהבת חיי לטיול עם חברי פורום "הורים מטיילים" והיה מקסים. שורה תחתונה - אני משחררת עכשיו את כל הרצון והנכונות שהייתה לי כל השנים ולא מימשתי.

למעלה