דיון

Golden apple

New member
../images/Emo73.gif ../images/Emo88.gif דיון../images/Emo70.gif

קודם כל חשוב לי להבהיר, הדיון לא בא לעצבן אף אחד. כל אחד יאמר את מה שהוא חושב בנושא בלי לקלל ולקטול אף אחד. אז ככה: חברים שלי שומעים דיכאון וכאלה (אני ממש לא סובל
) ולכן יצא לי להכיר את שרית חדד עוד שהיא שרה את השיר הזה : "גדל העץ במשך השנים טיפס טיפס" (רק את זה אני זוכר וגם שמעתי בעינויים). הקיצר, יש לה איזה 13 לפחות אם לא יותר דיסקים, והדיסקים הראשונים פנו לקהל היעד מהסוג של החברים שלי (לא משתמש בסטיגמות
). הקטע הוא שחברים שלי ממש מאוכזבים משרית חדד היא אומרים שהיא אשתכנזה, פתאום כל ה"יאללה לך הבייתה מוטי", הם עוד החזיקו מעמד ואז צביקה פיק התחיל להלחין לה ים תיכוני
לי אין בעיה עם זה, אני דווקא מעדיף את שרית של היום
אז שמעתי אותה רק בגלל שהייתי אצל חברים. אבל האם לדעתכם הוא נטשה את קהל היעד הזה ואכן "אשתכנזה" כדברהם
או שהיא פשוט התפתחה מבחינה מוסיקלית
אשמח לשמוע את דעתכם

iAiTiA

New member
לדעתי ../images/Emo26.gif

שרית חדד של היום בהרבה יותר
מאז מכל הבחינות
כמובן ששרית לא הייתה נישארת איפה שהיא הייתה אז
חייבים לעשות שינויים להמשיך להיתפתח
אז שרית הצלחה בהמשך הדרך

Music4Life

New member
דיון טוב - לדעתי...

האישית שרית הרבה יותר טובה היום!! תראה, שרית לא רוצה לשיר רק סגנון אחד של שירים, מותר לה וזאת הבחירה שלה. זה רוצה להתאים את עצמה לכל סוגי הקהל שיש...אז היא היתה שרה מזרחי כבד, והם הזמן היא השתנתה. חברים שלך אולי רואים את זה כ"התקלקלות", אני רואה את זה כ"השתכללות"!! אישית, אני לא סובלת מזרחית ובטח לא מזרחית כבדה...לא מסוגלת לשמוע את זה אפילו ל3 שניות. שרית לא נטשה את הקהל שלה. היא קבלה החלטה והשתנתה עם הזמן. לדעתי המוסיקה שלה היום היא פי 10 יותר איכותית. המילים עדיין אותם מילים שאני לא הכי אוהבת (ברוב הגדול של השירים) אבל אני אוהבת אותם בשל הקצב שלהם המדהים. אם חברים שלך לא רוצים לשמוע אותה יותר..שיבוסם להם. זה הבעיה שלהם. אם הם לא אוהבים את המוסיקה שלה, חבל, שישמעו אומן אחר שהם אוהבים. אין מה לעשות. זאת דעתי.

"..שרית חדד היא אותה שרית חדד.."

כמו ששרית אומרת היא נשארה אותה שרית חדד רק שהיא משפרת עם השנים... בלי עין הרעעעע!!!!! כפרה עליההההה

למעלה