מסכמים את השבוע

../images/Emo74.gifמסכמים את השבוע../images/Emo74.gif

מה שיר השבוע שלכם (של דיימונדז)? מה שיר השבוע שלכם (לא של דיימונדז)? תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם <אתם מוזמנים להוסיף אם יש> עוד משהו אחד שעשה לכם את השבוע- סרט/ספר/דיסק/וואטאבר ואתם רוצים להמליץ עליו- בילוי השבוע שלכם? סרט\\תוכנית\\סדרת השבוע שלכם? סקופ השבוע שלכם? דבר אחד מהשבוע שהייתי מוכנ/ה בשמחה לוותר עליו- משהו שהרס לכם את השבוע- משהו שאתם מחכים שיקרה שבוע הבא- מסר לאומה- ואתם מוזמנים לתת
למישהו שאתם חושבים שמגיע לו מהפורום..

../images/Emo210.gifאני../images/Emo9.gif

מה שיר השבוע שלכם (של דיימונדז)
שיהיה לי את הכח מה שיר השבוע שלכם (לא של דיימונדז)
12 שנים-רן דנקר תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם <אתם מוזמנים להוסיף אם יש> היא בפלפון ואני לא יכולה להוריד אותה... עוד משהו אחד שעשה לכם את השבוע- סרט/ספר/דיסק/וואטאבר ואתם רוצים להמליץ עליו
התחלתי אתמול אתת הספר 'שומרת אחותי' המצליצו לי עליו כמה.. בינתיים הוא יפה! בילוי השבוע שלכם
חתונה של דוד שלי
סרט\\תוכנית\\סדרת השבוע שלכם
אמ.... אני באמת לא זוכרת כרגע חחח סקופ השבוע שלכם
דוד שלי נשוי
דבר אחד מהשבוע שהייתי מוכנ/ה בשמחה לוותר עליו
לא עולה לי כרגע... משהו שהרס לכם את השבוע
לא כ"כ יכולה לדבר על זה... משהו שאתם מחכים שיקרה שבוע הבא
כלום... מסר לאומה
היה לי חלום מוזר בטירוף
ומפחיד.... ואתם מוזמנים לתת
למישהו שאתם חושבים שמגיע לו מהפורום.. מעין... והדר

MoRaN SeM

New member
עונה[=

מה שיר השבוע שלכם (של דיימונדז)?אין. מה שיר השבוע שלכם (לא של דיימונדז)?אמברלה סינדרלה, אנג'ל של שאגי.. תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם <אתם מוזמנים להוסיף אם יש> עוד משהו אחד שעשה לכם את השבוע- סרט/ספר/דיסק/וואטאבר ואתם רוצים להמליץ עליו-אני קוראת עכשיו את "בנעליה" של ג'ניפור..משהו. עוד לא הגעתי לקטעים מעניינים, אבל זה מאד מצחיק ומעביר את הזמן בכיפיות:] בילוי השבוע שלכם?אמ, אין. או אולי הים ביום רביעי. סרט\\תוכנית\\סדרת השבוע שלכם?הגש, למרות שהפריעו לי לראות באמצע הפאקינ הפרק האחרון של העונה האחרונה=/ במה אני פשעתי ?! סקופ השבוע שלכם?אין על קורל בכל העולם. דבר אחד מהשבוע שהייתי מוכנ/ה בשמחה לוותר עליו-משהו שסיפרו לי ביום שלישי, ביאס לי תצורה באופן רציני. עד עכשיו אפילו=/ משהו שהרס לכם את השבוע-^ משהו שאתם מחכים שיקרה שבוע הבא-אוף, שפשוט ייגמר כבר. מסר לאומה-אמ, פעם היה לי פרץת של שנינות שהתאים למצבים כאלו. כבר אין. פרח לקורל ומעין.

(H)

מה שיר השבוע שלכם (של דיימונדז)? אין מה שיר השבוע שלכם (לא של דיימונדז)? ממריאים?
נו דיי נדבקתי. בילוי השבוע שלכם? החג !
סרט\\תוכנית\\סדרת השבוע שלכם? הכל סקופ השבוע שלכם? מורן פקאצה? משהו שהרס לכם את השבוע- מת', הרס לי את החיים
משהו שאתם מחכים שיקרה שבוע הבא- סרט? מסר לאומה- אללה חורף D: ואתם מוזמנים לתת @#$%^&* למישהו שאתם חושבים שמגיע לו מהפורום- למ"מ

../images/Emo60.gifעונה../images/Emo9.gif מזמן לא עניתי../images/Emo178.gif

מה שיר השבוע שלכם (של דיימונדז)?כמו נחש מה שיר השבוע שלכם (לא של דיימונדז)?בריטני-GIMMY MOORE וארכדי דוכין ולימור עמר-לראות אותה היום תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם <אתם מוזמנים להוסיף אם יש> עוד משהו אחד שעשה לכם את השבוע- סרט/ספר/דיסק/וואטאבר ואתם רוצים להמליץ עליו-וויתי'ן
מומלץ!! בילוי השבוע שלכם?אממ ראש השנה? בבית
סרט\\תוכנית\\סדרת השבוע שלכם?מסכים סקופ השבוע שלכם?כתבתי 2 שירים ביום O: דבר אחד מהשבוע שהייתי מוכנ/ה בשמחה לוותר עליו- אממ..איזה ריב מפגר:\ משהו שהרס לכם את השבוע-^^ משהו שאתם מחכים שיקרה שבוע הבא-שיעבור, ויהיה מוצלח!! מסר לאומה- "אם העולם מסובב לכם את הגב, תיגעו לו בתחת"
ואתם מוזמנים לתת
למישהו שאתם חושבים שמגיע לו מהפורום.. מורן,קורל,רעות ומיכאל

למעלה