סיכום שבועי - אחרון לשנה

We Never Close

New member
../images/Emo74.gif סיכום שבועי - אחרון לשנה ../images/Emo74.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: משהו רע שקרה לך השבוע: שיר שלא הפסקת לשמוע: התחדשות השבוע: תוכנית השבוע: סרט השבוע: ספר השבוע: מאכל השבוע: יציאת השבוע: משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: ציטוט\יציאת\מילת השבוע: תמונת השבוע: התוכניות שלך לשבוע הבא: איך עבר עליך השבוע: איך עברה עליך השנה? ואיחולים לעצמך לשנה החדשה: שיהיה סופ"ש טוב וחג שמח!!

עונה מהר לפני כניסת החג../images/Emo13.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: חג!! משהו רע שקרה לך השבוע: אממ כן קרה אבל עדיף לא לדבר על זה שיר שלא הפסקת לשמוע: השבוע לא היה אמפי אז בקושי שמעתי משהו התחדשות השבוע: המון שוקולד תוכנית השבוע: מכושפות וויל וגרייס [ בכלל לא ראיתי CSI
] סרט השבוע: לא זוכרת אם ראיתי ספר השבוע:
מאכל השבוע: בורגול שאני הכנתי! מעדן מעדן יציאת השבוע: היתי עייפה כל השבוע מסיבה לא מובנת, אז לא היה משהו מיוחד משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: חג אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: אין אחד ספציפי ציטוט\יציאת\מילת השבוע: "שומו שמיים!!!" חחח המורה לתנ"ך אחרי שמישהו זרק מלפפון מהחלון והיא תפסה אותו [ אנחנו בקומה גבוהה ] והוא אומר לה שזה אורגני וזה מתכלה, ואי זה היה כל- כך מצחיק, התגעגעתי לשטויות האלו. תמונת השבוע: לכבוד החג התוכניות שלך לשבוע הבא: ללמוד בלע איך עבר עליך השבוע: אממ חצי חצי איך עברה עליך השנה? אני מניחה שבסדר, התמודדתי עם דברים והצלחתי, ולפעמים לא, אבל היה אחלה

CSI לנצח

New member
חחח אווי =\

קוווורעת XD דרוווור , שתהיה לך שנה מדהיייימה והמון בהצלחחחה D: לא הספקתי לדבר איתך SS: חח , תתחברי קצת למסן PP; שנה טובה נשמה ( :

We Never Close

New member
עונה

משהו טוב שקרה לך השבוע: אתמול היה ממש יום נחמד משהו רע שקרה לך השבוע: כל שאר השבוע היה קצת מעפן שיר שלא הפסקת לשמוע: סליחה - מתי כספי התחדשות השבוע: ספר תוכנית השבוע: פעם בחיים סרט השבוע: ספר השבוע: מחבואים עם אלוהים מאכל השבוע: אייס קפה יציאת השבוע: ת"א משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: שום דבר מיוחד אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: המשפחה המורחבת ציטוט\יציאת\מילת השבוע: לא זוכרת תמונת השבוע: התוכניות שלך לשבוע הבא: ללמוד הרבה, לקרוא ולישון איך עבר עליך השבוע: לא משהו בסופו של דבר איך עברה עליך השנה? חביב ואיחולים לעצמך לשנה החדשה: שתעבור מהר ותהיה טובה, ושכל ענייני הצבא יהיו מוצלחים ומהנים עד כמה שאפשר ופעם אחרונה, שנה טובה לכל עם ישראל! מי ייתן ואת ראש השנה הבא גלעד שליט יחגוג עם משפחתו..

trigotrigo

New member
שבוע מציק היה לי

משהו טוב שקרה לך השבוע: ערב ראש השנה
משהו רע שקרה לך השבוע: לא קרה! שיר שלא הפסקת לשמוע: עכשיו טוב התחדשות השבוע: שנה חדשה וזה תוכנית השבוע: שוב לא יצא לי לצפות הרבה בטלוויזיה, לפחות הבנתי שהישרדות בשיא רייטינג שלילי
סרט השבוע: מחכה לי "ממזרים חסרי כבוד" ספר השבוע: בריסינגר מאכל השבוע: פיצה יציאת השבוע: בעע קשה לי הסעיף הזה, למה את מתכוונת? לאן יצאתי? משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: אני נוסע לראש פינה ביום חמישי אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: את החברים שלי מראש פינה ציטוט\יציאת\מילת השבוע: "גבולי" תמונת השבוע: נו פוטוז פור אולד מן התוכניות שלך לשבוע הבא: ללמוד, ללמוד ושוב ללמוד - מועד ב' אחרון ביום חמישי איך עבר עליך השבוע: סבבה בסך הכל איך עברה עליך השנה? הרבה יותר טוב מהשנה הקודמת
ואיחולים לעצמך לשנה החדשה: שתהיה הרבה יותר טובה מהשנה האחרונה. סוף סוף מתגייסים וזה..

CSI לנצח

New member
אלללה , עונה גם PP;

משהו טוב שקרה לך השבוע: שבוע חווווופש D; , חגגגגגגגגג , (( = משהו רע שקרה לך השבוע: מממ , אין :) שיר שלא הפסקת לשמוע: See U at The Club - Darin
התחדשות השבוע: ? :) הרבה , תוכנית השבוע: CSI , חוק וסדר & חוק וסדר מדור מיוחד , XD סרט השבוע: בדרך לחתונה עוצרים בווגאס , P; ספר השבוע: ---- X ----- מאכל השבוע:
יציאת השבוע: מממ , ב"ש ( : משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: לייייייייישווווווווווןןן zZZZZz אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: חברה (( ; ציטוט\יציאת\מילת השבוע: מורה לאנגלית " בנות ירקות ... "
(במקום יקרות) XD עוד יציאה שלו - מזה ? אתה לא יודע מזה ? זה ממש מכתש בהשכלה ! " ( : תמונת השבוע: התוכניות שלך לשבוע הבא: להשלים את כל מה שהפסדתי בביצפר S: , ליייישון , להיות הרבה עם החברות לצאת וכאלה (= איך עבר עליך השבוע: סבבה DD: איך עברה עליך השנה? הכייייי כיייפ באררץ, (( = ואיחולים לעצמך לשנה החדשה: להצליח , שיהיה לי זמן פנווויי , !!! שיהיה סופ"ש טוב וחג שמח!! אמן @ ! XD

bep2cell

New member
מואהאה

משהו טוב שקרה לך השבוע: נגמרה השנה משהו רע שקרה לך השבוע: נגמרה עוד שנה שיר שלא הפסקת לשמוע:שיר של אקזיביט המלך התחדשות השבוע:קורא כרטיסי זיכרון תוכנית השבוע:דולהאוס
וCSI כמובן. ושנות ה70 ופיוצ'רמה סרט השבוע:מת לחיות 3 ספר השבוע: לא יצא לי לקרוא... יש חמישה ספרים שהתחלתי בשנה האחרונה ובכולם הפסקתי באמצע משום מה. מאכל השבוע: סלט וולדורף
יציאת השבוע: ארוחג משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: יומולדת 20 ! אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא:עדיין לא קיבלתי את הסכין! ציטוט\\יציאת\\מילת השבוע: "אז מה אתה עושה בצבא?" -"אני לא יכול לספר" "כי זה סודי?" -"לא, כי זה משעמם" תמונת השבוע: הרקע בפלאפון שלי
התוכניות שלך לשבוע הבא:להזדקן בשנה איך עבר עליך השבוע:רק התחיל וכבר נגמר. כמו שצריך איך עברה עליך השנה? חלפה ולא תשוב ואיחולים לעצמך לשנה החדשה: שתהיה טובה יותר מהקודמת! ולסיום, אזכור לCSI מיאמי אצל הדמויות מבלוג השירה בציבור של ד"ר נורא, מטקס האמי! http://www.youtube.com/watch?v=E4ys5sM3TLM לקוח מפורום באפי ואנג'ל

bep2cell

New member
אולי זה יישמע כמו שילוב מוזר...

אבל זה טעיםםם!! זה סלט שמכיל- מיונז, תפוחי עץ (עדיף ירוקים), אגוזי מלך, אננס משומר, סלרי, קצת מיץ לימון ומלח. אפשר למצוא מתכונים עם הכמויות מכל דבר, זה מעולה!

trigotrigo

New member
נשמע יותר כמו זירת פשע ../images/Emo3.gif

מה קרה לסלט הסטנדרטי של מלפפונים ועגבניות?
סתם.. זה בטח טעים! אני אישית לא אוכל מיונז, אבל בכיף שיהיה לך

bep2cell

New member
חסה יכולה להיות תוספת מעניינת

לוולדורף. פעם הבאה אני אנסה P:

למעלה