שנה טובה

xXx Shiraz xXx

New member
.....

רציתי לאחל לכולכם שתהיה שנה מדהימה יותר טובה מהקודמת, פות טובה מהבאה שאחריה שתמיד נהיה בממת עליה ונשתפר ונתעלה על עצמנו
שיהיה קצת פחות לחוץ, יותר נינוח, יותר שלום, פחות מלחמה והרבה הרבה הופעות של התקווה ומועדים לשמחה
שנה של התחלות חדשות ומפתיעות שנה של אהבה אז איך עברה עליכם השנה האחרונה ? עמדתם בציפיות של עצמכם ? מיציתם את 12 החודשים הללו בדרך הטובה ביותר ? אני רוצה להאמין שהשתדלתי להיטיב, למצות, להנות כמה שאפשר. בברכת שנה טובה שירז

ofleibo

New member
שנה טובה לכולם...

אני מציע לקראת השנה לא לחשוב על מה פספסתם, ומה לא עשיתם טוב... אלא על כמה טוב תוכלו לעשות בשנה הקרובה...כי ההווה עתיד להיות עבר בטוח וזוהר... השנה האחרונה הייתה קשה...זה השנה הכי משמעותית וקשה שהייתה לי בחיים... בציפיות לא, אבל זה כי כיוונתי גבוה מידי ומיצוי...כמעט ב100% למזלי... שתהייה שנה של אושר ועשור בריאות ויושר לכולנו! עופר

arix2

New member
שנה טובה!

אני רוצה לאחל שנה של רוגע, רגאיי ורגעים יפים! עברה עליי שנה טובה פחות או יותר, עוד שנה לשחרור. היו חוויות מעולות , מלחיצות ומפחידות אבל בסך הכל אני מצליח להפיק טת הטוב. מאחל שנה לא פחות טובה, מלאה בהופעות של התקווה! ההופעות האלה ממלאות אותנו באנרגיות טובות ונותנות הרבה כוח כמו גם השירים הנפלאים! שנה טובה לכולם אריק

התקוה 6

New member
חג שמח ושנה טובה!!

חג שמח לחברי הפורום היקרים! שתהיה לכולם שנה מוצלחת, בריאה, מוסיקלית ומרגשת, שנמשיך להתראות בהופעות ובשמחות, ושנזכה לראות את גלעד שליט בביתו, עם משפחתו, בישראל. אוהבים הרבה! התקווה 6

למעלה