בזמן שאתם טחנתם גפילטע-פיש,

../images/Emo75.gifבזמן שאתם טחנתם גפילטע-פיש,

(או שלא
) הדיימונד'ז שלנו התרייאנו לכתבה בנושא חודש תשרי ל"מעריב". והנה כל השאלות + התשובות: איך עברה עלייך השנה? סיון אלבז: "הייתה לי שנה מעולה, אומנם לא קלה – הוצאתי הרבה אנרגיה, אבל התוצאות היו טובות." לימור סחייק: "אני חושבת שהייתה לי שנה מדהימה, עמוסה וטובה מאוד." הילה הלוי: " השנה עבורי הייתה עמוסה, עם הרבה בשורות טובות והתחלות חדשות בשבילי." הילה עם-שלם: "בשורה התחתונה היא הייתה מאוד נחמדה. היו הרבה הפתעות, סיבוכים לרעה ולטובה אך התחשלתי בהרבה דברים לטובה." מה את מאחלת לשנה הבאה? אלבז: "אני מאחלת לי ולבנות שתהיה לנו שנה מוצלחת וזורמת יותר. ולסובבים אותי שתהיה לנו שנה מתוקה ומהנה." סחייק: "קודם כל שנזכה להגשים את החלומות של כולנו. וכמובן שיהיו לנו הרבה אושר, הצלחה ובריאות." הלוי: "שאתקדם מבחינה מקצועית ואגיע לכל המטרות שהצבתי לעצמי לשנה החדשה. אה, ושהפועל ת"א תיקח אליפות!!!" עם-שלם: "מאחלת לשנה הבאה, שאגיע לנקודת שלמות עם עצמי ועם מעשיי יחד עם שלווה נפשית. וכמובן – הצלחה לכולם והרבה אושר ובריאות." איפה את חוגגת את החגים? אלבז: "אני חוגגת או אצל אמא שלי, או שאצל אחותי. העיקר שלא יהיה אצלי!!!" סחייק: "עם המשפחה. אני לא רואה אותם במשך השבוע, והחגים מאפשרים לבלות איתם כמה שיותר. וכמובן שגם עם החברים." הלוי: "עם המשפחה כמובן, אצל סבתי." עם-שלם: "אמא שלי היא השפית הבשלנית של המשפחה, ככה שכל הדודים מתכנסים אצלנו בבית לחגוג." ביום כיפור- האם את מתכננת לבקש סליחה ממישהו ולמה? אלבז: "לא. אני לא חושבת שפגעתי במישהו, למרות שלפעמים אולי היו מעידות." סחייק: "חשבתי על זה לאחרונה, ואני רוצה להתנצל בפני כולם, גם אם פגעתי בהם וגם אם לא." הלוי: "מההורים שלי, שלפעמים גם ביודעין וגם בלא יודעין, אני מרגישה שאני מאכזבת אותם." עם-שלם: "הייתי רוצה לבקש סליחה מסבתא שלי. היא נפטרה לפני ארבעה חודשים, ולא זכיתי לבקר אותה לפני כן." האם מישהו צריך לבקש ממך סליחה? אלבז: "לדעתי מי שצריך לבקש ממני סליחה, בטח יודע." סחייק: "אני חושבת שכן. אולי פגעו לא במודע, אבל הנה מגיע יום כיפור וזאת ההזדמנות להתנצל על הכל." הלוי: "מי שחושב שהוא צריך לבקש ממני סליחה, יודע לבד." עם-שלם: "אני מאחלת בכלל לכל אותם אנשים שצריכים וחושבים להתנצל בפני, אור ואהבה!" התמונה שצורפה

למעלה