לאחר- לידה, במקום...

../images/Emo77.gif לאחר- לידה, במקום...../images/Emo65.gif

העבודה שלכן. הכוונה היא למתנה לאחר- הלידה מהבנות שעובדות עימכן או מההנהלה. כתבתי ע"כ באריכות בפורום, שהתפצל, ולא כ"כ קיבלתי תגובות ע"כ ולכן אני מנסה שוב... בשבוע הבא, אנחנו עורכים לניב ( 7 שבועות) את מסיבת- הולדתו, בגן- אירועים, עד עתה , לא היינו בטוחים בכלל שנעשה, ואחרי החיתוך ( מילה ומעשה מגעיל עוד יותר) יצ לנו החשק בכלל לעשות אבל נעתרנו ללחץ המשפחה והחלטנו בכל זאת. ובכן , קפצתי למקום העבודה שלי , עם כיבוד והרמנו כוסית ללידתו, מסתבר שהוא הילד הראשון שנולד במקום, והמקום קיים 5 שנים ז"א שאף פעם לא היתה שם עובדת בהריון?.! ובכן הבאתי גם את ניב עימי. מכיוון שלא ידעתי אם בסוף נעשה לו מסיבה ,הרגשתי צורך לקפוץ לעבודה ולהביא כיבוד. ובכן עשיתע להם חיים קלים וגם זולים... אחרי שכבר גובשה ההחלטה שכן נעשה אירוע, האחראית שלי אמרה שזה קצת מאוחר מידי כי הם אספו לי כסף. הביקור עצמו היה סיוט, כל אחד היה חייב להרים ולמשש את ניב, וזה היה מתיש, הקטנצ"יק שכח שהוא רעב לא אכל טוב ובנסיעה חזור הביתה לא הפסיק לבכות. ובכן מה השאלה??? מה קיבלתן אם בכלל ממקום העבודה? איך הייתן נוהגות? האם יש טעם בכל זאת לשלוח הזמנה לעבודה, בכל זאת למרות שכבר צקפצתי לשם והם אספו לי כסף? החשבת הציע לי , בכל זאת להזמין את מנהל המרכז- הרפואי, שהוא גם הבעלים של המקום. מה רק אותו בלי הצוות? קיבלתי 400 ש"ח מהצוות ועוד צא"ק בסך 700 ש"ח מההנהלה. מחכה לתגובות. מבטיחה לכן שאם אין תגובות, אני ממשיכה להקפיץ עד ש....יהיו. וזה לא איום!

אפרת12

New member
אם את שואלת מה אני קיבלתי

אני קיבלתי מההנהלה 500 ש"ח ומהחברים נאדה... היו כמה שבאו אלינו הביתה והם הביאו מתנה יפה אני חושבת שלאירוע כדאי להזמין את מי שאת בקשר איתו (כי הרי רמזו לך שאם את מזמינה מטעמי נימוס זה מיותר). ואם את לא מיודדת עם אף אחד (לגיטימי) - אל תזמיני אף אחד.

מתנות

אצלינו פיצלו את המתנות מהעבודה. מהעסק עצמו, ז"א מכל העובדים כולם (70 במספר) קבלנו 300 ש"ח שזה בסדר מםני שבעסק גדול כל כך כל יומים יש ארועים ולא כולם מכירים את כולם מספיק טוב בכדי לשלם על כל ארוע. מהמחלקה שלי קיבלתי סרפן, שמלה וסוודר של זארה בייבי לשירי ואני מאמינה שלמרות סוף העונה זה עלה לא מעט. מהבוס ואשתו קיבלתי מתנה מצחיקה שהיא בעצם אוסף של דברים. הם הביאו שקית עם משחק הפעלה, מעיל דמוי פרווה לשירי ומיץ תפוחים כיוון שהביאו את כל זה לבית החולים אז שיהיה לי מה לשתות שם. (תודו שזה מוזר..) אם הייתה ברית או מסיבה אני מאמינה שהייתי בדילמה את מי להזמין כי כאמור מדובר בעסק ענק ולמרות שאני לא חברה הכי טובה של כולם , אני מכירה כל אחד ואחד שם. בקיצור, נשמע בסדר גמור מה שקיבלת.

תלתלושה

New member
../images/Emo77.gifבנוגע למתנות...

כשילדתי עבדתי בעבודה זמנית שהסתיימה יום לפני הלידה(ממש במקרה...)ולא קיבלתי מהם שום דבר. לעומת זאת במקום העבודה של בעלי היו כמה שלבי מתנות...קודם כל קיבלנו 3 זרי פרחים מקסימים הביתה מכל המחלקות שעובדות איתו(הוא עובד בבנק)אחר כך חברי הצוות שלו קנו לנו ספר בהתחלה ויותר מאוחר מן שטיח התפתחותי די מדהים.הוא קיבל גם סכום כסף שאוספו במחלקה שלו(כך עושים לכולם)וכן סכום כסף "רשמי" מהבנק. לגבי הארוע לא היתה לנו התלבטות שכן עשינו משהו קטן ואינטימי רק למשפחה קרובה וחברים טובים במיוחד.

ילדונט

New member
אז ככה

במקום העבודה שלי יש כ-15 עובדים, שלושה מהם הם השותפים. הלידה שלי היתה החמישית השנה מתוך שש
ביום הלידה קיבלתי לביה"ח זר פרחים עם ברכה. לכל הלידות במשרד, כולל אותי, נתנו השותפים צ'ק של המשרד ע"ס 1,000 ש"ח, והעובדים במשרד נתנו כל אחד 50 ש"ח. אני באופן אישי קיבלתי כתוצאה מהחמישים ש"ח סט בגדים משגע לשחר ועוד 500 ש"ח בתלוש לשילב. הזמנתי את כולם לאירוע שעשינו, אבל לצערי רק שניים (השותף הבכיר ומתמחה אחת) יכלו להגיע, והם באו עם המשפחות. אבל אני עובדת במקום עבודה מאד נעים ומשפחתי - די מיוחד במינו אפילו.

אצלנו:

בראש ובראשונה אומר (יותר נכון בעלי אומר) שלהזמין חבר'ה מהעבודה לאירוע זה קנס עבורם. אנחנו בסוף לא עשינו אירוע. בעלי קיבל מההנהלה צ'ק של 700 ש"ח בערך, ומהעובדים - שום דבר. אצלם מביאים רק כשיש אירוע. מדובר בחבורה ותיקה, קטנה ומגובשת (עכשיו בעצם אני שואלת את עצמי למה זה כך
?! ). אני לא עובדת. חברים שלנו הביאו מתנות, גם חברים של ההורים - היו כאלו שהביאו צ'קים נאים
, איזה כיף (ההורים של בעלי נותנים צ'קים בנדיבות רבה [מידי, לטעמי] וכנראה שיש כאלו שמרגישים צורך להחזיר). בסך הכל אני חושבת שאת לא צריכה להזמין את העבודה בכלל (כלומר - אפאחד), סגרת את הפינה הזו. ו...מזל טוב!!
מירב

אצלי היה נחמד../images/Emo77.gif

דומה למה שילדונט תיארה. גם אני עובדת במשרד שיש בו 12 עובדים, וקיבלתי סלסלת שוקולד ענקית ביום שחזרתי מביה"ח הביתה (עם כובע וגרביים משילב ליובלי) והכל עם המון תשומי. לאירוע הזמנתי את כולם (ככה נהוג אצלינו וככה גם רציתי) והשבעתי אותם שיבואו גם עם ב"ז. אז רק הבכירים באמת באו ככה והביאו 1,000 ש"ח מתנה מהמשרד. העובדים הביאו כ"א 150-200 ש"ח. בקשר לביקורים במשרד אז כאן יש לי נחת. באנו הרבה פעמים (4-5 בחודשיים שהפיצי איתי) והיה דוקא בסדר. רוב הזמן היא ישנה ואף אחד לא הפריע, וכשביקשו לקחת אותה נתתי והיה נחמד מאד. לבוס שלי שמחכה לנכד/ה נתתי להחזיק אותה "כדי להתאמן"} והיה מצחיק ונחמד. אני יכולה להגיד שאני אוהבת אותם בלי להישמע מטומטמת? צביה

אפרת12

New member
אני חושבת שאת בהחלט יכולה

ככה הכי טוב, לא
לדעת שטוב לך ב
וטוב לך במקום העבודה - זה מצוין

משוש30

New member
הי אנחנו לא עשינו ארוע אני עובדת

באוניברסיטה וקיבלתי מהמזכירות פרחים לבית חולים, מהחברה שעובדים תחתי אוניברסיטה (הם כולם סטודנטים עניים ואספו כסף ביחד) משני הבוסים מתנו נפרדות (בגדים וכאלה). לא קבלתי בכלל כסף והסכומים המצטברים של המתנות לא מגיעים למה שאת קיבלת. לדעתי את לא חייבת להזמין אותם לאירוע אלא אם כן את רוצה או שזה חשוב לך "פוליטית". בכמה אנשים מדובר?

מייד אחרי שילדתי קיבלתי

לבית החולים זר פרחים וחודש או חודשיים אחרי גם שיק על סך 1000 ש"ח מהעבודה. וזה מה שנהוג לגבי כל העובדים. כשעשינו ארוע הזמנתי את כל החברה (בסביבות 20 ומשהו אנשים) לא כולם הגיעו ומי שבא נתן שיק. היו כמה שבאו הביתה (ולא הגיעו לאירוע) ונתנו מתנות - בגדים או צעצועים. אני בעד שתזמיני רק את מי שאת בקשרים איתו מהעבודה. ככה מי שלא ממש חבר שלך לא ירגיש מחויב או לא נעים ואת תהני ממי שכן מגיע. ואת המנהל להזמין בכל מקרנ לדעתי, רק בשביל הנימוס.

למעלה