הפתעת דאבל-דק

מצב
הנושא נעול.

skooozy

New member
היי שוב ד"ר ../images/Emo13.gif תגיד,יש מצב ש-

נדמה לי שהוא איזה זמר ?
היי שוב ד"ר
תגיד,יש מצב ש-
תביא לנו תמונות ראשונות מהקומותיים החדשים שהיום עוברים לרכבת? במיוחד עם סידור המושבים החדש!!!!!! יש לי הרגשה שהם לא הולכים לסדר את המושבים בצורה שהייתי מעדיף (אחד אחרי השני כמו במטוס) אלא במקום שיהיו 2 מושבים בכל צד יהיו בצתד אחד-2 מושבים ובצד שני מושב אחד (כמו באוטובוסי דן..)

אולי בקרוב. היום לא לצערי.

היי שוב ד"ר
תגיד,יש מצב ש-
תביא לנו תמונות ראשונות מהקומותיים החדשים שהיום עוברים לרכבת? במיוחד עם סידור המושבים החדש!!!!!! יש לי הרגשה שהם לא הולכים לסדר את המושבים בצורה שהייתי מעדיף (אחד אחרי השני כמו במטוס) אלא במקום שיהיו 2 מושבים בכל צד יהיו בצתד אחד-2 מושבים ובצד שני מושב אחד (כמו באוטובוסי דן..)
אולי בקרוב. היום לא לצערי.

OMER G17

New member
אחלה. תודה מצפה לקיום ההבטחות

הפתעת דאבל-דק

היי חבר'ה. מה שלומכם? אני מבלה השבוע בבית ההורים- החלמה מניתוח להוצאת אבן מדרכי השתן, אל תשאלו- בלאגן... העיקר שזה מאחוריי והמטומטמת יצאה מבלי לשוב
ANYWAY, עקב ריבוי השיחות בפורום על הקומותיים, התגבר אצלי התיאבון... תמיד אהבתי את הקומותיים-הם פשוט נראים ט--ו--ב!! הם מרגישים טוב יותר על הפסים, עמידים יותר, ללא רעשי רוח (כגון המודו). הדבר היחידי שהייתי משנה הוא סידור המושבים- בגלל שהם צרים יותר במידותיהם (רוחב של 2.77 מטר מול 3.10 מטר של IC3), היה טוב אם היו משלבים סידור מושבים של מטוס(אחד אחרי השני עם שולחנות מתקפלים ומרווח רגליים טוב) וגם רביעיות כמו שיש היום, השילוב של שני הסידורים בכל קרון היה מבטיח מרווח משמעותי.. היום יושבים בקומותיים ורוב הזמן הברכיים "נתקעות" בברכיים של השכנים ממול.. מקווה שהרכבת תעשה משהו בנידון.. אני מצרף לכם סריקה של בטאון הרכבת "רק רכבת"-גיליון מס' 8 של אפריל-מאי 2005.. מקווה שתיהנו מההפתעה, אשמח לשמוע את דעותיכם על שיפור המרווח הפנימי של הקומותיים ועל הצעתי לשינוי סידור המושבים.. שלכם ב-
, (עם ד"ש חם חם לד"ר אבייתר השאקל שלנו!!!) מאיר
אחלה. תודה מצפה לקיום ההבטחות

מצב
הנושא נעול.
למעלה