אני מצחצח שיניים טרי-לי-לי

catנוע

New member
../images/Emo79.gif אני מצחצח שיניים טרי-לי-לי../images/Emo79.gif

הנה כתבה מענינת בנושא. לא יודעת מה אתכם, אבל אצלנו יש ימים שהיא מצחצחת בשמחה ויש ימים שהיא לא מוכנה בכלל

דש1דש

New member
אצלי האחריות כולה עליה!

אני לא מתווכחת! אני באה עם מברשת ומשחה - אם היא רוצה - אני מצחצחת לה, אם לא - לה יהיו חורים. רק האיום בחורים וכואב משכנע אותה תמיד! הפעמים היחידות שאין צחצוח זה כשהיא נרדמת במכונית או נופלת באמצע האוכל

אורora

New member
אני מתעקשת ולא מוותרת

בשום מקרה. יש לה גנטיקה גרועה מאוד בנושא. אז לפחות נצחצח. אני גם לא מרשה לה לצחצח לבד , אלא רק אחרי ( לא במקומי ). היא כבר הבינה את הפואנטה ולא מתנגדת במיוחד

וואו, כל 3 חודשים? ../images/Emo4.gif אויש, לא

נראה לי שאנחנו עומדים בדרישה הזאת. צריך להכין סטוק בצד.

אופירה10

New member
צחצוח שיניים

הגדולה מצחצחת שיניים לבד, פעמיים ביום. פעם במקלחת בערב לפני השינה ופעם בבוקר לפני היציאה לגן. אין דבר כזה לדלג על צחצוח. ואם אחרי האמבטיה בערב היא בכל זאת אכלה משהו - היא תצחצח שוב לפני הכניסה למיטה, ליתר בטחון. לא צריך הרבה לשכנע אותה. יש לה ילדה בגן עם שיניים שחורות ורקובות. מספיק להזכיר את שמה של אותה ילדה כדי שהיא תרוץ לצחצח בלי ויכוחים. לקטנה אני מצחצחת, כמובן. משתדלת פעמיים ביום, אבל לפחות פעם אחת בודאות.

דש1דש

New member
והצחצוח שלה יעיל?

אומרים שעד כיהתצ א או ב רצוי לצחצח להם - לא?

אופירה10

New member
בהתחלה

הייתי בודקת לה את הצחצוח (היא מצחצחת לבדה כבר כשנה) והתברר שהיא מצחצחת מעולה. בתום הצחצוח השיניים נקיות ומבריקות. היום אני כבר לא בודקת. ואגב, לאור שיטות השכנוע שיש כאן לגבי צחצוח לקטנטנים - אז אם באמצע הצחצוח של הקטנה היא מתחילה להתנגד או לקטר - אני מיד מתחילה לדבר אל השיניים שלה ואל מה שביניהן: "שיניים חמודות, בואו נוציא לכן את כל הלכלוך. איכסה! ליכלוכים! צאו לXXXX מהשיניים מהר! החוצה! מיד!" והקטנה, מהופנטת, מחפשת את הליכלוכים שבורחים לה מהפה ונותנת לי לצחצח לה חופשי.

אצלנו

מצחצחות כשהיא מתאמבטת ואני מתרטבת
היא מקבלת את המברשת, מחכה בקוצר רוח שאמרח את המשחה (קולגייט שולתת!!11) ואז...היא מצחצחת בעוד שאני מצטרפת בשירת "כל הכבוד
, כל הכבוד
XXXX מצחצחת שיניים
כל הכבוד
" עד שנמאס לה לשמוע את השיר המעפן שהמצאתי והיא דורשת לצחצח לי, מיד אני שולפת את המברשת שלי (הכינותי מראש) ומגישה לה ובזמן שהיא חופרת לי בתוך הפה וכמעט מוציאה לי עין, אני מצליחה לצחצח לה
וכל זה בשביל מה?! והרי שמיד אחרי האמבטיה, היא תדרוש (ותקבל) בקבוק
מחזיקה לעצמי ולה אצבעות, שלא נראה חורים ועששת בימינו, טפו טפו

אנה מ

New member
אצלנו - מה שלא הולך בכח הולך

ביותר כוח. הילד יכול ללמד רוטווילר איך לנעול לסתות. מצחצחת לו באמבטיה עם משחת קולגייט (אם כי, אחר כך מבקש בקבוק כדי להכנס לטקס שינה), ובבוקר, מול לולי, מצחצים רק עם מברשת ומים.

Tin Tinn

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

לי אמר הרופא לנסות עם האצבע עם חיתול בד לצחצח לה את הלשון גם, ואמרתי לו שאני אוהבת שיש לי עשר אצבעות, תודה

../images/Emo6.gif כל הכבוד לרוטוויילר הצעיר.

קולגייט דווקא? אצלנו יש איזו משחה בטעם
שאני לא זוכרת את שמה שהוא מאד מחבב, במיוחד אוהב למרוח אותה על קיר האמבטיה.

Tin Tinn

New member
אצלנו הצחצוח חובה, פעמיים ביום

אני מוכנה לשיר ולרקוד (ואני גם עושה את זה
) ובתנאי שמצחצחים. בהחלה היה קשה. אמנם אני מצחצחת לה מגיל 4 חודשים וכשהיתה קטנטנה לא נרשמה התנגדות, אבל משלב מסוים היא התחילה להתנגד. היום זה עובד ככה - אם היא מתנהגת כמו ילדה בוגרת ומאפשרת לי לצחצח לה שיניים, היא מקבלת את המברשת אח"כ להמשך צחצוח עצמי וסתם לשחק איתה (ותשבוחות ומחמאות בקולי קולות). אם היא עושה בעיות, היא לא מקבלת את המברשת. היום היא כבר די מאפשרת לי בלי בעיות לצחצח לה שיניים, ואפילו להגיד שלום מיוחד לשיניים חדשות (שזה בעייתי יותר, כי זה כואב) לחילופין, לפעמים אני נותנת לה לצחצח לגמרי לבד, ואז "בודקת" שהיא לא פספסה כלום, ומשבחת אותה בקולי קולות על שצחצחה הכל, חוץ מ - אופס, הנה שכחת את השן החדשה, ובואי נצחצח גם אותה, שלא תרגיש מוזנחת
גם זה עובד. האמת שבערב, אחרי אמבטיה, כשהיא שוכבת עטופה במגבת, קל לי יותר. ולפעמים, אם אני לא זריזה מספיק, היא מזכירה לי - 'ניים

catנוע

New member
כשאני מצחצחת לה

היא צוחקת נורא (כנראה שזה מדגדג לה
) ואז נורא קל לצחצח כי הפה שלה פתוח לרווחה. אבל יש בהחלט ימים שהיא לא מרשה לי בכלל להתקרב אליה לפה עם המברשת.

הרמוניה

New member
אצל הבת שלי להחליף חיתול זו מלחמת

עולם אז לצחצח לה שיניים? משתדלת להראות לה איך אני עושה את זה לצערי בינתיים לא נרשמת הצלחה גדולה (בבקשה אל תדווחו עלי לקדמן....) הרמוניה

למעלה