האזנה שנייה

../images/Emo79.gifהאזנה שנייה

או : אמנים שבהתחלה לא רציתי לשמוע עליהם או אותם, אבל בסוף השתכנעתי. הפעם בפינה -שון פול. יש לו קול מונוטוני ומצעבן להחריד , הקליפ שלו חום מדי ודי גורם לך להעביר ערוץ, ובנוסף הוא מדבר כל כך לא ברור ואי אפשר לקלוט או אפילו לנחש את שם השיר (כדי שנוכל לאמר : אני שונא את השיר....). אבל מצד שני Get busy הוא באמת שיר חביב .יש לו קצב מצוין ,ולמי אכפת שחוץ מ- Hey sexy lady לא מבינים אף מילה ולכן שרים לי לה לה לה ? בקיצור, לכל מי שנרתע מהשיר בפעם הראשונה- בהחלט שווה לתת לזה צ'אנס נוסף.

TheRasmus

New member
שיר לא רע בכלל..

אמנם הקליפ באמת מעצבן.. אבל זה שיר שצריך להתרגל אליו! בהתחלה לא הייתי סובל אותו אבל עכשיו אני רואה את התמונה אחרת.. אחרי כמה פעמים אפילו הייתי אומר שזה שיר פצצה.. הוא נחשב לאחד הלהיטים הגדולים בעולם בחודשיים האחרונים. והדירוג שלו במצעדים עדיין גבוה! 1 איטליה 3 שוויץ 5 אוסטרליה 6 אירופאי, שבדיה, אוסטריה, 7 בלגיה 8 דנמרק 9 גרמניה 11 צרפת 17 הולנד (היה במקום ה-1) 24 ספרד לא רע בכלל...

googely bear

New member
גם לא בהאזנה שלישית

אולי נחמד יהיה לשמוע אותו במסיבה אבל זהו. וגם הילד שרוקד עם הלשון בחוץ(בקליפ) ממש מעצבן! אולי אם היה לו קול יפה יותר גם השיר היה הופך ליותר טוב.

למעלה