המלצת היום

א ו ח נ ה

New member
../images/Emo79.gif המלצת היום ../images/Emo79.gif

בין הרכבי הדאנס שהכי אהבתי בשנות ה-90 היו הצמד Twenty 4 Seven . הם החלו את הקריירה ביחד עם Captain Hollywood ובשנת 1990 זכו להצלחה גדולה עם סינגל הבכורה שלהם I can't stand it שהגיע אל המקום ה-5 בגרמניה, 7 בבריטניה, ואל ה-טופ 10 בעוד 10 מדינות, ואפילו צעדו במצעד הבילבורד האמריקני. הסינגל השני, Are you dreaming הצליח פחות, אך הגיע אל ה-טופ 20 בבריטניה. אלחר מכן Captain Hollywood עזב את ההרכב לטובת קריירת סולו והקים את Captain Hollywood Project וזכה להצלחה עצומה בשנת 1993. בשנת 1994 חזרו Twenty 4 Seven והראו שגם הם יכולים: הראפר החדש היה Stay-C והזמרת נישארה אותה הזמרת, Nance מההרכב המקורי. להיט הקאמבק היה Slave to the music שהגיע אל ה-Top 10 בכל המדינות דוברות גרמנית, ובישראל הסינגל צעד והגיע למקום 17. סינגל ההמשך הפך ללהיטם הגדול ביותר עד היום: Is it love שהה בטופ 10 הגרמני שבועות ארוכים והצליח בכל אירופה למעט בריטניה. גם הסינגל ה-3, Take me away זכה להצלחה והוקרן המון ב-MTV אירופה וב-MTV אסיה (אז היה MTV אסיה שהפך לאחר סיכסוך עם רשת MTV ל- Channel V). ההצלחה האחרונה שלהם היתה עם הסינגל Leave them alone , ולאחר מכן ל-Nance נימאס מהראפר הנודניק והיא עזבה את ההרכב לטובת קריירת סולו שהפיקה לה כמה להיטים, הגדול שבהם היה Love is . ודבר אחרון שאני רוצה לציין זה שבכיתה יא הייתי מאוהב קשות ב-Nance והייתי מוכן להתחתן איתה. בעצם אני עדיין מוכן. תיראו את התמונה בעצמכם....מי לא היה רוצה להתחתן עם דבר כזה

Raz male

New member
כן, זה הרכב מצויין

בזמנו היה לי את הדיסק שלהם. עכשיו גרמת לי לחפש אותו. תודה.

למעלה