שיר הפורום

SmileCamera

New member
../images/Emo79.gifשיר הפורום../images/Emo79.gif

אז כן, כל שבוע או כל תקופת זמן שנראה לנכון אני אפרסם את הפינה בה נבחר בהליך דמוקרטי את שיר הפורום ע"י ניפוי שיר כל פעם. השירים הם מפוט אפ אור שאט אפ והלאה כי פשוט יקח לנצח לנפות הכל הכל הכלללל ונראה לי שחדשות לא יכירו את השירים היותר ישנים. נתון לשינוי םם ההנהלה תראה לנכון
הרשימה כדלקמן: פוט אפ אור שאט אפ: • Coffee Shop Soundtrack • Break Out! Break Out! • The Girl's A Straight Up Hustler • Jasey Rae • The Party Scene • Running From Lions • Lullabies סו וורנג יטס רייט: • This Is How We Do • Let It Roll • Six Feet Under The Stars • Holly (Would You Turn Me On?) • The Beach • Dear Maria, Count Me In • Shameless • Remembering Sunday • Vegas • Stay Awake (Dreams Only Last For A Night) • Come One, Come All • Poppin' Champagne נות'ינג פרסנול: • Weightless • Break Your Little Heart • Damned If I Do Ya (Damned If I Don't) • Lost In Stereo • Stella • Sick Little Games • Hello Brooklyn • Walls • Too Much • Keep The Change, You Filthy Animal • A Party Song (The Walk Of Shame) • Therapy • Poison שונות: • Painting Flowers • Toxic Valentine • Actors (בשונות יש רק שירים מקוריים שהם חסרי בית. אם שכחתי משהו בבקשה תגידו לי XD) הצביעו
לשיר שהייתם רוצים שיעוף.

StayAwake

New member
Come One, Come All ../images/Emo31.gif

רק בגלל שהם בעצמם שונאים אותו! כל הכבוד לך, דרי!

ספירצ

New member
../images/Emo31.gif Running From Lions

שמעתי אותו פעם אחת והוא עיצבן אותי..

HeelsOverHead

New member
../images/Emo121.gif ../images/Emo31.gifThe Girl's A Straight Up Hustler

לא כדי לעשות את זה אלבום אלבום ? XD

StayAwake

New member
כן גם אני חשבתי ככה...

אבל שמעו זה סבבה ככה! הרי זה פעם בשבוע ויש כל כך הרבה שירים שזה ייקח שנה
ושלא נדבר על האלבום החדש! בעצם... כשייצא האלבום החדש נעשה לו אחד משלו

SmileCamera

New member
אני יכולה לשנות XD

כי תכלס יכולים להיווצר מצבים שכל אחת תבחר משהו אחר ואז נצטרך תיקו (שובר שיוויון D::::) בנתיים נראה שCOCA יעוף אז נוכל להתחיל מסו וורנג יטס רייט

IamAfreakinGirl

New member
Come One, Come All ../images/Emo31.gif

אוף זה היה קשה
שוב מאותה סיבה של חחחחחחחחנהחנהחנה D:

IamAfreakinGirl

New member
כה ! D:

ששאלו אותו שאלות ב-4 וידאוים (איפה שהוא אמר שלא שופטים ספר לפי השיער שלו XD ) אז שאלו אותו איזה שיר הוא הכי פחות אוהב והוא אמר שהוא והלהקה צוחקים על זה לפעמים ... D:

StayAwake

New member
כן, אני זוכרת מה הוא ענה אבל אני לא זוכרת

באיזה ראיון זה היה
בטח שמתי את זה בבלוג

../images/Emo31.gif Come One, Come All

זה היה כ"כ קשה!!!
אבל כה.... גם מאותה סיבה... כי הם עצמם לא אוהבים אותו

2MayaN2

New member
ואו זה הרבה../images/Emo2.gif ../images/Emo221.gif

קשה לי לבחורXD לא עדיף לחלק את זה?