שיר השבוע

אזירפאל

New member
../images/Emo79.gif שיר השבוע ../images/Emo79.gif

פעם ראשונה בפורום. :) השיר המדובר הפעם הוא Pale, מתוך האלבום The Silent Force. איזו שורה/שורות אתם אוהבים בשיר במיוחד, ומדוע? האם אתם מתחברים לקטע/ים מסויים/ים מהשיר? האם יש משהו בשיר שהייתם מעוניינים לשנות? משהו שמפריע לכם בשיר? מה הפרשנות שלכם לשיר (אם יש כזו)? איפה השיר נמצא אצלכם ביחס לשאר השירים באלבום TSF? ולסיום - איזה ציון אתם נותנים לשיר, מ-1 עד 10? ואם יש לכם משהו להוסיף, תרגישו חופשיים לעשות זאת.
מילות השיר.

Liquid Dreams

New member
עונהD:

איזו שורה/שורות אתם אוהבים בשיר במיוחד, ומדוע? The world seems not the same, though I know nothing has changed. פשוט כי ככה. האם אתם מתחברים לקטע/ים מסויים/ים מהשיר? לא האם יש משהו בשיר שהייתם מעוניינים לשנות? משהו שמפריע לכם בשיר? שארון שרה חולמני מדי>< מה הפרשנות שלכם לשיר (אם יש כזו)? אין איפה השיר נמצא אצלכם ביחס לשאר השירים באלבום TSF? כולם די נמצאים אצלי באותו מקום.. ולסיום - איזה ציון אתם נותנים לשיר, מ-1 עד 10? 9

אני../images/Emo187.gif

איזו שורה/שורות אתם אוהבים בשיר במיוחד, ומדוע? יש את הבית הזה: Oh, this night is too long. I have no strength to go on. No more pain, I'm floating away. שלושת השורות האלו כי הן כ"כ עצובות וטראגיות וזה יפה או משהו. ]: Through the mist I see the face of an angel, who calls my name. I remember you're the reason I have to stay ושלושת השורות האלו כי זה כזה יפה *-* האם אתם מתחברים לקטע/ים מסויים/ים מהשיר? לא ממש האם יש משהו בשיר שהייתם מעוניינים לשנות? אני לא חושבת שהשיר הזה יכול להיות אחר משהו שמפריע לכם בשיר? לא ממש מפריע, פשוט הוא נורא שקט ורגוע והקצב שלו קבוע למדי ואני יותר אוהבת את השירים ה"חזקים" יותר מה הפרשנות שלכם לשיר (אם יש כזו)? אין לי כוח לחשוב על אחת XP איפה השיר נמצא אצלכם ביחס לשאר השירים באלבום TSF? אחד הפחות אהובים אני חושבת, למרות שהוא בכל זאת שיר מדהים ומקסים ומיוחד ואני נהנית לשמוע אותו ולסיום - איזה ציון אתם נותנים לשיר, מ-1 עד 10? אההה לא אל תעשו לי את זה ]:

אזירפאל

New member
../images/Emo143.gif

איזו שורה/שורות אתם אוהבים בשיר במיוחד, ומדוע? The world seems not the same, though I know nothing has changed Through the mist I see the face of an angel, who calls my name. I remember you're the reason I have to stay האם אתם מתחברים לקטע/ים מסויים/ים מהשיר? לא בצורה ישירה, בכל אופן. האם יש משהו בשיר שהייתם מעוניינים לשנות? משהו שמפריע לכם בשיר? לא. מה הפרשנות שלכם לשיר (אם יש כזו)? אני חושב שבמקרה של השיר הזה המשמעות דווקא די ברורה. :) איפה השיר נמצא אצלכם ביחס לשאר השירים באלבום TSF? באמצע, עם נטייה למקומות העליונים יותר. ולסיום - איזה ציון אתם נותנים לשיר, מ-1 עד 10? 9.

LadySilkworm

New member
אני :)

איזו שורה/שורות אתם אוהבים בשיר במיוחד, ומדוע? Have to stand up to be stronger. , כי היא נכונה. האם אתם מתחברים לקטע/ים מסויים/ים מהשיר? לא לקטע מסויים האם יש משהו בשיר שהייתם מעוניינים לשנות? משהו שמפריע לכם בשיר? כלום כלום מה הפרשנות שלכם לשיר (אם יש כזו)? אין ממש.. איפה השיר נמצא אצלכם ביחס לשאר השירים באלבום TSF? לדעתי זה אחד השירים הטובים שם ולסיום - איזה ציון אתם נותנים לשיר, מ-1 עד 10? 10

box 5

New member
בום טראח!

איזו שורה/שורות אתם אוהבים בשיר במיוחד, ומדוע? Despite how I feel inside, have to trust it will be alright. פשוט כי זה קורה כלכך הרבה... האם אתם מתחברים לקטע/ים מסויים/ים מהשיר? כרגע לא, אבל בטוח שהיה מצב שכן... האם יש משהו בשיר שהייתם מעוניינים לשנות? משהו שמפריע לכם בשיר? בואו נגיד שאחרי חרישה מאסיבית הוא מתחיל לשעמם... צריך להכניס בו קצת יותר עניין איכשהו מה הפרשנות שלכם לשיר (אם יש כזו)? ממש אין.. לא טובה בדברים כאלה =] איפה השיר נמצא אצלכם ביחס לשאר השירים באלבום TSF? באמצע... אולי קצת יותר לכיוון למטה בגלל השיעמום ולסיום - איזה ציון אתם נותנים לשיר, מ-1 עד 10? 6-7 =]

Sakura Chan

New member
אני

איזו שורה/שורות אתם אוהבים בשיר במיוחד, ומדוע? The world seems not the same, though I know nothing has changed. בגלל שזה כל כך נכון לגבי העולם. האם אתם מתחברים לקטע/ים מסויים/ים מהשיר?כן... לפיזמון, לפחות פעם התחברתי אליו נורא האם יש משהו בשיר שהייתם מעוניינים לשנות? משהו שמפריע לכם בשיר? לא ממש מה הפרשנות שלכם לשיר (אם יש כזו)? השיר די ברור פה איפה השיר נמצא אצלכם ביחס לשאר השירים באלבום TSF? באותו יחס עם שאר השירים מלבד כמה ולסיום - איזה ציון אתם נותנים לשיר, מ-1 עד 10? 9

למעלה