שבוע טוב

../images/Emo79.gif../images/Emo20.gifשבוע טוב ../images/Emo20.gif../images/Emo79.gif

בשבוע שהיה אני מוקירה את עצמי על עבודה רבה מאוד,על יצירתיות ועל עצמאות בעבודה...קשה אבל מאוד מספק
אל תשאירו אותי לבד בשרשור הזה. המנהל!! אתה לא מוקיר את עצמך?
או שזה נראה לך שרשורים מטופשים?

Deerest

New member
בניגוד

לגם וגם, הפעם זה לא זה ולא זה. הוקרה אישית, כדי שתנבוט, צריכה להיעשות פנימה, לא החוצה. מצד שני, אולי בתור התחלה, כאימון, אפשר אולי להחצין אותה, לא לאורך זמן. בכל משהו מוחצן מחפשים את ה"אישור" לעשיה, ואז שום דבר פנימי לא נבנה. השבוע יש לי ראיון בתפוז לקראת הקריירה שתסחוף את החיים שלי לגבהים שמעולם לא חוויתי...

פנימה

מאוד מאוד פנימה
ובגלל שאני אוהבת אתכם משתפת את חברי הפורום המקסים הזה בפנימה שלי. רוצה גם? מדהים אותי לקורא אותך חושב ככה על תפקיד המנהל. יוווו אני סקרנית

לעשות, לעשות

מעניינת הדרך שבה אתה רואה את הדברים דירסט. אני לא יודע אם בכל משהו מוחצן מחפשים את האישור לעשיה ואז שום דבר פנימי לא נבנה. אפשר לעשות הרבה דברים מוחצנים, והם יפעלו מבחוץ פנימה. כמו לדוגמה: לסדר את החדר מחדש, לסדר את שולחן העבודה. להתחיל התנהגות כזאת או אחרת, בצורה טכנית, מודעת... לעשות אותה שוב ושוב.. ותאמין לי, מניסיון, בכל פעם שהתת-מודע שלך מקבל פידבק חיובי מהסביבה על התנהגות מסוימת, הוא רוצה לעשות אותה שוב ושוב. ראה לדוגמה אנשים אשר מספרים בדיחות: בילדותם, סיכוי רב הוא, שהם סיפרו בדיחות וקיבלו פידבקים חיוביים מהסביבה. לעומתם, אלו שאומרים "אני לא איש שמספר בדיחות"- סיכוי רב הוא שהניסיון שלו הוא בדיוק הפוך, בילדותו הוא לא קיבל חיזוקים חיוביים על ההתנהגות הזו, ולכן הסיק מכך שהוא לא איש כזה. נכון, שעבודה מבפנים החוצה היא חזקה מאוד - אבל רוב בני האדם לא מספיק חזקים בשביל לעבוד מבפנים החוצה - צריך משהו מאוד חזק שיניע אותם או יזעזע אותם בשביל שהם יתחילו לעבוד מבפנים החוצה. לעומת זאת עבודה מבחוץ פנימה, זו עבודה שבן האדם רגיל לעשותה - ולכן יכול לנצל את הניסיון שלו ולעשות את זה שוב ושוב ושוב.. ואם הוא מקבל פידבקים חיוביים על העשיה שלו מהסביבה, הוא ימשיך ויעשה עוד ועוד.. עד שזה יהפוך להרגל ואז לדפוס ואז ישפיע על אופיו של אותו אדם. אם תשים לב, רב דרכי ההתפתחות האישית עובדות כך... תהנה בפגישה מיקי

Deerest

New member
עושים עושים

אין כל ספק שתנועת שינוי מבחוץ פנימה גם משפיעה, ואם נוסיף לכך משוב חיובי מהסביבה אז זה רק עניין של זמן עד שהתוצאה המיוחלת מתחילה לנבוט. יחד עם זאת, לדעתי, זו דרך שמתאימה למבנה אישיות שטרם התבגר במלואו, שלא תבין אותי לא נכון, כולנו עדיין ילדים במידה מסויימת, השאלה היא מי נוטל את מושכות החיים, מי מקבל את ההחלטות בחיינו, המבוגר או המתבגר. "בכל פעם שהתת-מודע שלך מקבל פידבק חיובי מהסביבה על התנהגות מסוימת, הוא רוצה לעשות אותה שוב ושוב" מיקי, זה האישור החיצוני שאני מדבר עליו, כילד אתה זקוק למשוב מהסביבה. כמבוגר אתה לא זקוק לו יותר, אפשר לעבוד מבפנים החוצה. בוודאי, תודה.

מסכים ומקבל את מה שאתה אומר

לצערי, הרוב הגדול של בני האדם עדיין אינם נמצאים במקום שלו אתה קורא : מבוגר. מיקי

Deerest

New member
למה לצערי

חשוב איך ה"צער" הזה מקדם אותך בחייך המקצועיים.

../images/Emo13.gif הוא מספק לי עבודה (-;

איפה שהוא אני נמצא במקום שבו עומד הפסיכולוג או הרופא: פרדוקס הרפואה - אם כולם יהיו בריאים לא יצטרכו את הרופא, ומטרת הרופא היא להפוך את כולם לבריאים - ובכך להשאר בלי עבודה (אוטופית)
מיקי

spectacular

New member
מנצלש"ת

יוצאת למסע (אל עצמי???) הכרטיסים מוכנים, מזודות ארוזות, מתנות וממתקים ארוזים בהמון אהבה וכך אני גם מתיחסת לעצמי אפשר לקרוא לזה הוקרה (או שזה פשוט מה שקרה...)

spectacular

New member
אם הכונה לפורום אז

לא נטשתי, אני כאן כל הזמן מקשיבה לכם בשקט, נהנית וזה בכיוון אחד כל הזמן אפילו שלפעמים נדמה... הטיסה בעוד מספר שעות מתרגשת... ההרים גבוהים יותר בדרך חזרה. חיבו
קים לכולכם .

למעלה