It's Friday I'm In Love

LeAnnDylan

Well-known member
אמרתי לך כבר שאני מנהלת שיחות על חיי המין שלך

רק עם דרורית ;; וזה רק בגלל שהיא כל כך מתעניינת;; אמרתי לך שאת נראית בת 50 |הא|

יאללה לפני שאני יוצאת

שיר חרישה של קרי- I Just Can't Live A Lie שיר חרישה לא של קרי- Dreaming Love - Kate & Kacey אלבום ישן שעשה קאמבק- The Time Has Come - Martina McBride אלבום חדש שגילתם- Here With Me - Holly Willams ציטוט השבוע שלכם- I gave him like a traditional African name- OJ. ספר\מאמר\כתבה טובים שקראתם- רק חומר למבחנים. משעמם. סרט\סדרה מעניינים שזיפזפתם אליהם- ברונו
מדד טמפרטורות: היה חם או קר- היה נעים משהו טוב שאכלתם השבוע- רביולי הספקתם כל מה שתכננתם השבוע- כן משפט\בדיחה\קטע שהצחיק אתכם השבוע- הקטע בברונו עם התינוק איש השבוע שלכם בפורום- למה לבחור? כולכן! (אין לנו בנים בפורום נכון?) איש השבוע שלכם מחוץ לפורום- אבא שלי שקנה לי אוטו חדש
מסר לאומה- לכו לישון, שינה זה טוב תמונת השבוע שלכם- אני במהיר ולבסוף,תנו ציון לשבוע מ-1 עד 10 9

Guncrazy

New member
אני לא מאמינה שהלכת לראות ברונו

את מה זה גרועה! וואו את ממש עתיקה עם האלבום הזה, אני חושבת שאפילו מרטינה כבר לא שומעת אותו, חות מזה שכל השירים שם משעממים
תגידי, אבא שלך פנוי?

LeAnnDylan

Well-known member
אויש לוזרית למה הלכת לסרט הזה../images/Emo5.gif

חרא של סרטטטטטטטטט ותגידי לאבא שלך שאני הבת האבודה שלו, שילך להכין את המסמכים הדרושים ואני חוזרת הביתה

LeAnnDylan

Well-known member
חן לא גבר?

היא אומנם מתלבשת כמו והולכת כמו, במיוחד כשהיא יוצאת מהאוטו עם הארנק בכיס האחורי והמפתחות ביד כמו איזה ערס בת-ימי מצוי

Guncrazy

New member
נחמד המדגישומטיק הזה

שיר חרישה של קרי- Starts With Goodbye שיר חרישה לא של קרי- Boondocks - LBT אלבום ישן שעשה קאמבק- The Road To Here - LBT אלבום חדש שגילתם- דילן שלחה לי את ה-EP של וויטני דאנקן, הוא אומנם לא חדש אבל הוא חדש בשבילי אז זה. ציטוט השבוע שלכם- חח בטח משהו מהפורום פה, אני כל הזמן צוחקת מהשטויות שלכן
ספר\מאמר\כתבה טובים שקראתם- הלוואי והיו לי המותרות לקרוא ספרים. סרט\סדרה מעניינים שזיפזפתם אליהם- ראיתי הארי פוטר אבל אני לא יכולה לקרוא לזה מענין
מדד טמפרטורות: היה חם או קר- היה די חם משהו טוב שאכלתם השבוע- אכלתי אתמול את הסטייק הכי טוב שאכלתי בחיים שלי! הספקתם כל מה שתכננתם השבוע- את הרוב משפט\בדיחה\קטע שהצחיק אתכם השבוע- שוב בטח משהו מפה, אם היה לי כוח הייתי מגלגלת קצת למטה אבל אני מרגישה ממש עצלנית עכשיו איש השבוע שלכם בפורום- ברוח האהבה החברתית של היום- כולם
איש השבוע שלכם מחוץ לפורום- חבר שלי, והשף שהכין לי את הסטייק
מסר לאומה- תאכלו סטייק, זה טוב לבריאות, וזה משחרר לחצים
תמונת השבוע שלכם- תדמיינו ששמתי משהו ולבסוף,תנו ציון לשבוע מ-1 עד 10 10 הודגש וקומבן באמצעות מדגישומטיק 2.0

LeAnnDylan

Well-known member
וואי איך בא לי חיה עכשיו! ביץ' מה את מדברת על

חיות כשאני רעבה
ונכון הדיסק של וויטני טוב? |ריר|

למעלה