טל קר

New member
שירי פרידה אולטימטיבים.

בדיוק כתבתי על זה בפורום אחר (בנים בלבד למתענינים), וחשבתי שגם הפורום הזה יתאים- היה דיון על כל מיני שירים שליוו כל מיני רגעים, אז רצתי לתרום את השיר שהכי עזר לי ברגעים קשים בפרידה האחרונה שחוויתי, לפני כשלוש וחצי שנים מוגש כשירות לציבור: יאללה ביי/אריאל הורוביץ ובערב אצל אחותי במרפסת הלבנה היא סיפרה לי בפרטי פרטים איך עזב הבן זונה אז אמרתי יש כמה כללים שתמיד שומרים עלי תני לי רק לתרום לך שתי מילים יאללה בי לא אל תעשי לו סצינה לא זה לא כדאי אם זה גמור תאמרי לבחור אמרת שדי אז יאללה בי זה נכון שהוא תמיד עשה אוכל סיני וגם פאי אז תאכלי החודש מקופסה ויאללה ביי שאף פעם את לא תבקשי תן לי רק עוד צ´אנס אולי אז יהיו לך קצת ימים קשים ויאללה ביי לא אל תעשי לו סצינה לא זה לא כדאי אם זה גמור תאמרי לבחור אמרת שדי אז יאללה ביי

d boy

New member
תנו דיעה...

הגל תנועת הגל התמידית התקבעה לנצח בנפשי בתנועה תמידית קדימה, אוסף עוצמה בהתקרבותו לחוף ומתנפץ בכוח על סלעיו, חוזר חלילה לעמקי נשמתי נוגע בטבור הבריאה ויוצא לחוף חדש, היקום כולו מתממש בי מתפוגג לרגע, נעלם כעשן ושב עמוס צבעי עולם, ממלא ונדחס בי באושר מראה הכל ברגע, השתקפות של מיליארד מראות באחד, הגעגוע הנוצר בהתפוגגות, מכוון את נפשי אל השלווה אשר ראיתי בשיאו של גל חיי... ד. בר

North Star

New member
דילמה..

תמרונים אין סופיים בגופך כדי לספק יצרייך למרות שלפעמים בכלל לא בא לי עלייך.. משיקים כוסית של יין כדי לערפל חושים וכשידך במכנסיי אני כבר שתוי למהדרין ולך לא משנה מה שלי רצוי העיקר שהמכונה תעבוד ללא דיחוי.. אז אני נותן לך לרכב ולשחק בי כרצונך ולמרות שלא בא לי עכשיו אני מנסה לחייך.. נו מתי את גומרת? אני בבלאק אאוט טוטלי את תמיד מעליי בדיוק שלא בא לי.. כמו שזה נראה את מסתדרת לבדך אז איכפת לך אולי שאצא מתוכך??

snowblack

New member
שיר שמסמל הכי הרבה על בינו לבינה

יש דברים שרציתי לומר ואינם נענים לי... המילים שבחרתי אינן הטובות מכולן. עמוקים מני ים הסודות שאינם מובנים לי שאולי לא אבין, לא אבין לעולם... לא בכל הדרכים שרציתי ללכת הלכתי בדרכים שהלכתי טעיתי ודאי לא פעם אחת ועצבות מהלה כל שמחה, כל שמחה ששמחתי כמו ביקשתי דבר... דבר שאבד חלומות שחלמתי והם מקיצים בי עדיין שבריהם בעיני נשטפים מפני בדמעה ולילות ייסורים לא ספורים שהטבעתי ביין כאובד בדרכי, בדרכי הרעה אך בכל הדרכים מעולם לא אבדה לי דרכנו וגם אם לפעמים סערו מסביב הרוחות ואהבתי אותך והיה לנו טוב, טוב עד גדותינו והיה לנו רע... ואהבתי אותך לא פחות

יעקב רוטבליט... משורר גאון!

וכמובן שהביצוע המקורי של יהודה פוליקר לוקח את כל הסלסולים המזרחיים שעשו לזה... שרק הרסו לו את האמ´אמא של הצורה.

למעלה