מעוניין לארח

OrlyNL

New member
../images/Emo82.gif מעוניין לארח ../images/Emo107.gif

שלום לכולם, אני מנהלת פורום כלבים, ופתחתי שרשור בפורום שלי שמאפשר לאנשים להתנדב לארח את כלבכם למספר ימים. כלבים סובלים לעיתים קרובות מחרדות באיזורים מוכי הקאסמים, ולעיתים אנשים מתקשים להכניס אותם לממדים או למרחבים מוגנים. אם אתם זקוקים לעזרה עם כלבכם, אתם מוזמנים להציץ בשרשור הזה. שולחת חיבוקים חמים לכולם. תחזיקו מעמד

rutd

New member
אירוח כלבים

שלום חברי- לצערי אני גרה בלופט אז אין ממש מקום לאנשים (הייתי מאוד שמחה אם היה מקום) אשמח להציע מקום לינה לכלבים. יש לי כלב אחד וחתולה קצת מרשעת אבל הם מקבלים המון חום ואהבה. ניתן לפנות אליי ב [email protected]

enbalush

New member
לא לשכוח גם חתולים ובעלי חיים אחרים

שימו תג עם מספר הטלפון שלכם ושמכם על הקולר! כי בעלי חיים נוטים לנוס רחוק ככל האפשר בגלל הפיצוץ ואח"כ לא מוצאים את דרכם חזרה (ממליצה לכל התושבים לעשות זאת בכל ימות השנה).

שלום לכולם

לצערי אין באפשרותי מקום לארח אנשים אולם אם מישהו מכם מגיע למרכז ויש ברשותו בעל חיים (כלב קטן, ארנבון, ציפור ואפילו דג) יש לי נסיון עם כמעט כל בעלי החיים. בבית יש לי היום שני כלבים קטנים וארנבון ונשמח לשמש כבית אומן בשעת הצורך. ניתן לפנות אלי במסרים.

pati39

New member
אירוח כלבים

פרפרית שלום!!שמי קלאודיה ואני גרה ליד אשדוד , הוזמנו להתארח ולהתאוור אך אין שם מקום לכלבים שלנו , יש לי שני פקינזים מדהימים, חברותיים , הקטנה גורה שאוהבת פינוקי נראת כמו בובת פרווה , אם תוכלי לעזור לנו אודה לך מאווווד 0545807188

tamamitt

New member
נשמח לארח ../images/Emo107.gif

אנחנו זוג + ילדה בת שנתיים וקצת + אחד שבדרך + שני גולדנים מתוקים (בן ובת). גרים בדירה בחיפה בלי גינה או מרפסת. הנקבה מעוקרת הזכר לא. הם ישמחו לחברה. נשמח לארח כלבה (או כלב מאוד מאוד רגוע) שידידותית לכלבים ולילדים. היא יכולה להיות גם גדולה ושעירה. אנחנו נוציא לטיולים, נאכיל ונדאג למקום חם לשינה ולצעצועים. יש לנו גם חדר פנוי (בהכנות לקראת הילד שעתיד להוולד), ונשמח לארח בו את משפחת ה
.

למעלה