מפגש הדובים הבא

bears4fun

New member
../images/Emo85.gif מפגש הדובים הבא ../images/Emo85.gif

אחרי שנהנו והתאוששנו ממפגש הדובים הקודם - הגיע הזמן להתחיל ולתכנן את המפגש הבא!! כמו בפעם שעברה, גם הפעם - הזמן והמקום של המפגש ייקבעו בצורה דמוקרטית לחלוטין, על ידי כוווווווווווולם. זה הזמן לשרשר כתגובה להודעה הזאת את ההצעות והבקשות שלכם לזמן ולמקום שבו אתם רוצים שהמפגש הבא יתקיים. בעוד כמה ימים אני ארכז את כל הבקשות, ואפתח שרשור חדש לצורך הצבעה. אז מתי נפגשים? שוב ביום חמישי בערב, או אולי בשישבת, לשם שינוי? ואיפה נפגשים? בסאונה סיטי, או אולי בסאונה אחרת? ואולי בכלל לא בסאונה. אפשר להיפגש בחוף הים (הילטון? געש?), בפאב (אוויטה?) או אולי במועדון (ביג בויז)? הכל הכל הכל - פתוח!! אתם יכולים להציע אחת מההצעות האלו, אפשר אפילו יותר מהצעה אחת, ואתם יכולים גם להציע הצעות אחרות לגמרי משל עצמכם. אז קדימה - רק מי שמצביע - משפיע!!

lioron40

New member
מפגש מקורי

שלום לכולם... יש לי הצעה מקורית: ערב חמישי בחמת גדר. נדמה לי שהם עובדים עד 23:00 אפשר לשלב עם ארוחה במקום ואם תהיה מספיק היענות אפשר להזמין מיניבוס. העלות אינה גבוהה. מוכן לעזור באירגון. ליאור

צחי311

New member
היי

חברים אני זורם לי לא אכפת איפה היה המיפגש סאונה חוף ים וכולי רק שלא רחוק והיה גישה להגיע אליו גם לא נידים כי קשה לנו להגיע ליעד.

ijust

New member
צריך לעשות בדיוק כמו פעם שעברה

ההיענות לסאונה בחשמונאים הייתה אדירה. היה כיף אדיר ונראה לי הכי טוב שזה יהיה באותו מקום

ז י ק ו

New member
מגניב ביותר !!!

bears4fun יקר - שוב לא יצא לי לראות אותך בערב סאונה האחרון אבל בהחלט - אני בעד מפגש נוסף, לא חייב להיות בקונוטציה מינית :)

stefan10

New member
יש חבר בפייסבוק בקבוצת דובים בגאווה שמציע..

לעשות פיקניק במקום סאונה אתם מוזמנים לפנות לשם ולהגיב .

stefan10

New member
אני מאלה שלא מחפש בילוי בסאונה אז אם ...

יש עוד אחרים שמעדיפים משהו אחר מסאונה אנא הגיבו להודעה של הבחור צחי בפייסבוק בקבוצת דובים בגאווה ואז אולי יווצר בילויי קבוצתי שונה נוסף . לבחירתכם . שנה טובה

bears4fun

New member
../images/Emo101.gif ניסוי בפייסבוק...

אני עושה ניסוי קטן בשאלונים של פייסבוק, אשמח אם מי שקורא את ההודעה הזו יעזור לי קצת, בבדיקה של הדבר הזה. פתחתי שאלון להצבעה בנוגע למפגש הדובים הבא, והוא מפורסם בקבוצה בשם "bears4fun דובים שובבנים" בפייסבוק. אז מי שמעוניין ויכול - מוזמן להיכנס לפייסבוק, להצביע בעד אחת מהאפשרויות הקיימות בשאלון, או להוסיף אפשרות משלו. אם זה יהיה יותר נוח מאשר הפורום בתפוז, אז אולי להבא נשתמש רק בזה.

bears4fun

New member
../images/Emo263.gif סיכום ביניים

עד כה, ההצעות למקום מפגש הדובים הבא הן: חמת גדר סאונה סיטי מחכה להצעות למקומות נוספים...

bears4fun

New member
סיכום ביניים 2

אם שתי ההצעות היחידות הן חמת גדר וסאונה סיטי - אני לא חושב שיש בכלל טעם להצבעה. פשוט צריך לקבוע יום חמישי כלשהו, למפגש נוסף בסאונה.

israbear

New member
מפגש

נראה לי כי המפגשים הקודמים היין מוצלחים רק בגלל היום יום חמישי והמיקום סאונה סיטי. אין צורך לשנות

jooxz

New member
טיול, אולי?

הייתי במפגש שלפני הקודם בסאונה, והיה מעולה. ממש. כה כיף. אני צ'ייסר ובאתי יחד עם דוב מאמם, ופגשנו אנשים ודיברנו וגם עשינו סקס עם אחרים ואחד עם השני והיה מגניב. אבל גם החשק לגיוון, וגם זה שיש אנשים שכתבו שלא נוח להם בסאונה, גורמים לי לחשוב שכדאי שלפחות "פעם ב" יהיה מפגש מסוג אחר, שגם הם יוכלו להינות. אז אולי טיול? בדיוק מתחיל להיות פחות חם, בדיוק מתחילים החגים. בטיול אפשר לארגן מתחם אוהלים (התאמנתם ברוטשילד?) שאיזור כלשהו יהיה בלי סקס, לבילוי משותף והיכרות, איזור בטוח למי שלא אוהב את החשמל המיני באויר כל הזמן, ואיזור אחר שמקובל ומותר להיות בו בלי בגדים, או עם מעט בגדים, שמקובל ומותר בו להתחיל עם אנשים ולעשות סקס. מה דעתכם? למען ההגינות אומר שזו הצעה, אבל אני לא רואה את עצמי מארגן את זה. רק רעיון אם למישהו זה נראה מתאים והוא רוצה לארגן (נגיד, מישהו שלא נוח לו בסאונה?).

למעלה