צעצועים ומשחקים

carmikush

New member
המון תודה!!

זה עזר! עכשיו הכתב שלי נורמלי. ואני רואה פחות או יותר בגדול של הצילום מסך שלך.

N a d a v 1 6

New member
אנייייייייייייייייייי:)))))))))

מה המשחק\צעצוע האהוב ביותר על החמוס\ים שלכם החמוסה שלי מתה על כל מה שאני אביא לה וכמו שרובכם אמרתם כדורים הם חולים על כדורים היא אוהבת דבריםש לחתולים וכלבים..דברים שהם ביטוחתיים אבל החמוסה שלי רגועה לא נושכת ותבלע את הגומי כי היא לא מתלהבת מזה. צעצועים יש לכם והאם עשיתם אותם לבד? כמה? לחמוסה שלי יש כ"כ הרבה צעצועים כל החדר שלה מלא בצעצועים..כי הכלבה שלי זכתה ב500 ש"ח לקניית משחקים וקנינו לחמוסה..מהכל כי פשוט הכלבה שלי לא אוהבת משחקים...היא אוהבת רק אותי והיא הזנב שלי לכל מקום ולכן החמוסה נהנהת עם השלל!:) חח חוץ מזה שמדיי פעם אני גונב לה משחקים מהחתול:) משחק שהכנתי מעצמי? קניתי בחנות..של אה..איך קוראים לזה נו אביזרי חשמל ועוד דברים לבית צינור שמחברים למייבש בד"כ שלא יידבק לקיר. וזה צינור כזה קניתי 3 מטר צינור אבל בשלב כלשהו היה נמאס לה מזה אז העפתי. . האם החמוס שלכם מעדיף לשחק אתכם או עם חמוסים אחרים? החמוסה שלי מתה עליי..היא מתלהבת שהיא רואה אותי ישר קמה מהמיטה אני לא יודע אם היא אוהבת לשחק עם חמוסים אחרים אני מניח שכן נמאס לי לראות אותה מחפשת עם מי לשחק זה עושה לי רע בלב..אני אביא לה חבר בקרוב ימצידי שיישברו את כל החדר העיקר שייעסיקו אחד את השניה...אני אמצא זכר רגוע וארגיל אותו מגיל קטן ליידים ואקרץ לו כמו עם החמוסה שלא נתתי לה להיות "חופשיה" הרבה ובכח הרגלתי אותה ליידים:) רעיונות למשחקים\צעצועים שעדיין לא ניסיתם: אממ לא יודע תאמת תראי אפשר לחחבר צינורות והכל אבל א' זה תופס המון מקום!! אני יכול לעשוןת בתוך החדר שלה מלא מחילות של הצינור כביסה הזה זה עולה 20 ש"ח למטר משהו כזה..קונים 10 מטר אתה עושה לה חדר מחילות אבל חמוס זה לא עכבר והם אומנם אוהבים את זה אבל חמוסים משעממים מאוד מהדברים האו זאת אומרת היא תעשה פעם פעמיים שלושה חמישה וזהו! כאילו זה לא יעניין אותה יותר הם כמו חתולים ואני חושב שזה יותר טוב לחנך אותם בצורה של "חתול" ולא ש לאוגרים שצריכים מחילות וכו'. תביאי להם משחקים של חתול ותביאו זוג חמוסים כולם יהיו מאושרים!:)

למעלה