התפקדות חודש אוגוסט!

דורון 345

New member
מרווה!

השיער שלך כל כך מיוחד, הוא בטח מושך טונות של תשומת לב! את מקבלת הרבה בתגובות ברחוב?

Blue Emptiness

New member
מאוד תלוי איפה ועם מי אני מסתובבת, אבל כן חחח

כל כך הרבה שאתה כבר לאט לאט פשוט לא שם לב לדברים הרגילים שזה בעיקר "מה, פורים?" וזה כבר לא מפריע לי כי זה פשוט כל כך מצחיק לראות איך אנשםי חושבים שהם כל ךכ מקוריים בתגובות שלהם, כשבעצם כ-ו-ל-ם אומרים אותו דבר
אני פשוט ממשיכה ללכת וצוחקת להם בפרצוף, למרות שפעם נהג מונית אחד ממש עצבן ואתי אז הרמתי לו אצבע בלי להסתכל עליו בכלל, גם זה קורה. מן הסתם שאם אני יושבת בפארק עם חברה עם שיער ורוד, יהיו פי שתיים מבטים
(זה היה ממש מצחיק, לא ידעו על מי להסתכל)

יודעת מה הכי מצחיק? ../images/Emo107.gif../images/Emo217.gif

"אפשר לגעת?"
וואי, וזוכרת את הערס שאמר "השיער שלך? ליגההההה!!!"
זה היה כ"כ קורע!

Blue Emptiness

New member
כפרעליוווווווווו! ../images/Emo6.gif

סתם, הוא היה כזה טמבל, זה היה ענק
"צלמי אותי צלמי אותי!" וגם אלו שאמרו לי שאני נראית כמו דמות אנימה, אחר כך זה קרה עוד פעמיים, עוד אחת באותו יום ועוד אחת בת"א

באיחור..../images/Emo131.gif

שם: נועה גיל: כמעט 17 מקום מגורים: עמק יזרעאל. חור >< מסנג'ר/פייסבוק: פייסבוק- noa ofir, עם תמונה של חתול (למישהו מכם אין אותי בפייסבוק?
) אתר אחר שאתם פעילים בו (בלוגים טוויטר וכאלה): נה, עזבו תמונה: כבר יש לכם אותי בפייסבוק.. משהו שתרצו שנדע עליכם: אני אוהבת ברוקולי שיר שעשה לכם את החודש: זהירות מהמרווח- ענבל פרלמוטר חוויה שעשתה לכם את החודש: קנדה וארצות הברית, זה די כללי >< משהו שאתם מצפים לו בחודש הבא: המשך ארצות הברית? XD משהו שבא לכם להוסיף: השעה כרגע בלאס וגאס- 00:47. למה לעזאזל אני ערה?

עדיש16

New member
למרות שאין ממש זמן להיות פה

שם: עדיש גיל: 18 (עוד מעט) מקום מגורים: מודיעין-ת"א מסנג'ר/פייסבוק: adi adish shalev אתר אחר שאתם פעילים בו (בלוגים טוויטר וכאלה): אין צורך תמונה: משהו שתרצו שנדע עליכם: שיר שעשה לכם את החודש: מצטערת, Sak Noel - loca people חוויה שעשתה לכם את החודש: שנת שירות! משהו שאתם מצפים לו בחודש הבא: שנת שירות! משהו שבא לכם להוסיף: שנת שירות! סתם, ביצחוק

miriams4

New member
באיחור אעש.8-|../images/Emo42.gif

שם: מרים סילברברג גיל: 16 :)-O) מקום מגורים: צפון. מאוד. מסנג'ר/פייסבוק: miriam silverberg אתר אחר שאתם פעילים בו (בלוגים טוויטר וכאלה):
תמונה: למי יש כח
משהו שתרצו שנדע עליכם: אני חייזרית! ווהוו! שיר שעשה לכם את החודש: אוח, קשה לחשוב על זה עכשיו פתאום..
חוויה שעשתה לכם את החודש: נופשיר, קורס תאר"ן
משהו שאתם מצפים לו בחודש הבא: לפגוש אנשים מנופשיר
משהו שבא לכם להוסיף: או לה לה

למעלה