שרשור חדשים!

C.R

New member
../images/Emo153.gif../images/Emo153.gif../images/Emo36.gif

השעה באמת לא נורמלית... אבל ביום שבת עכשיו זה יהיה קצת יותר נורמלי... ההסעה שלי באה ב6 וחצי...
... ואני כרמי...

דיויד ג'יימס אליוט....הממממממ....

לפני הכל , אני חדשה פה , אז שלום... שנית , אני מקווה שע"י פתיחת פורום זה חברות הכבלים יבינו כמה אנשים מטורפים! על הסדרה הזו. ולבסוף , יסכימו איתי כל הנוכחים שדיויד ג'יימס אליוט הוא הגבר הכי הורס עלי אדמות. וגם שחקן מעולה , נשקן מדהים ( למרות שאני באופן אישי עוד לא התנסתי , אבל יש תמיד תקווה) ובקיצור למרות שהקאסט מעולה הוא באמת זה שעושה את הסדרה . בנוסף קתרין בל היא באמת הפרטנרית המתאימה לו מהשניים הקודמות . אישה יפיפיה ושחקנית טובה.

היי אמממ בלופ ../images/Emo98.gif

אני מוררררררר
בת 16 וחצי =) מרמת גן =) לא מזמן התחלתי לראות ג'אג וגיליתי שזאת סדרה מעולהההה
אז בהצלחה עם הפורוווום ואני אשתדל להשתתף כמה שיותר =)

קצת סדר!

אלעד היי! ראשית , מזל טוב. אתה מנהל את הפורום בעל הנושא הכי מטריף: ג'אג. אבל יש לי בעיה קטנה: יש בלאגן ענק בתאריכים , כשאני מוסיפה הודעה חדשה היא קופצת איכשהו לאמצע העמוד , ואם שולחים קישורים , קשה לפתוח אותם. אשמח מאוד לקצת סדר , ושוב מז"ט על ניהול הפורום שאני כ"כ אוהבת. תודה , ג'אגית.

היי ../images/Emo13.gif

הסיבה לקפיצות המוזרות היא אופציה חדשה בפורומים שאני מנסה בפורום שלנו שנקראת נעיצה, וזה אומר שאפשר לקחת עד שלושה פתילים ולתקוע אותם בראש העמוד ל- 24 שעות.לקחתי את שלושת הפתילים החשובים ביותר ונעצתי. אבל אם זה ממש מציק, אני אבטל את זה.

cjharm

New member
שאלה !!!!

איך אני שולחת פרטי??? (לאלעד - סיימתי לכתוב)

Charmed 4ever.

New member
ג'אג רולז! |חלב|../images/Emo54.gif|מיוחדת|

אני ניצן, בת 15 וחצי, כמעט, מהוד השרון. אני רואה ג'אג בלילה כל יום, מתה על הסדרה! ולחשוב שפעם לא יכולתי להשאר על הערוץ כשהיה ג'אג כי הייתי בטוחה שזה משעמם או משו... אני טיפשה

למעלה