שרשור עבודה לסוף השבוע

helene

New member
../images/Emo88.gifשרשור עבודה לסוף השבוע

בוקר טוב לחוקרות ולחוקרים. מי מצטרף אליי לסוף שבוע מלא עבודה? ובתכנית לסוף שבוע זה:
1. קריאת ספר של נזירה ונציאנית מן המאה ה- 17 שנכלאה במנזר נגד רצונה והחליטה לכתוב ספר בו היא מסבירה מה היא חושבת על כל העניין.( רמז, היא הייתה מאוד עצבנית..) והכנת רפראט על הנושא לקראת הסמינר ביום שלישי.
2.הכנת תגי שמות לכנס של החוג בשבוע הבא. התקדמות מהירה לכל מי שעובד
ומנוחה לכל מי שלא עובד

איזה כייף שאת פה

כרגיל אני מצטרפת לשרשור מסוג זה... אז המשימות: -להשלים את החלק האמפירי -להפוך את המאמר למשהו קוהרנטי ואחיד (אם למישהו יש עצות טובות בקשר למה עושים במקרים של עבודת צוות בעניין הזה (כלומר איך מגשרים על הבדלי סגנון), הם יתקבלו בברכה...)

היו שני דברים שבאמת היו לא לגיטימיים

ה"רחמים" מצד אחד, ואישום הצבא מצד שני. כל השאר היה אני מסכימה ויכוח די לגיטימי (וגם הוא לא נמחק על-ידי המנהלת), אם כי אני עדיין חושבת שבפורום הספיציפי הזה, כדאי לנו להתמקד בדיונים אחרים (אבל פה באמת אני לא בטוחה, כי כן עלו סוגיות מעניינות שרלוונטיות לחיים בכלל ולכן מן הסתם גם רלוונטיות לשלב הספיציפי שבו אנחנו נמצאים). אבל כאמור - אני חושבת שבגדול מתגובות עד עכשיו אנחנו כן מסכימות על כך שרצוי להתחיל דף חלק.

Unicorn98

New member
הילדה אצל סבתא, יש הרבה עבודה ../images/Emo88.gif

אני חייב לסיים כמה מטלות מציקות ונדושות (לסיים מצגת או שתיים, לתרגם תקציר של מאמר) ואז בתקווה אוכל להגיע לקצת קריאה מושכלת בספר על מתודולוגיות סטטיסטיות/מתימטיות לניתוח רשתות. אני חייב להתקדם לכיוון חשיבה על אמפיריזציה של הרעיונות שלי, זה תחום שרחוק ממני מתודולוגית, אז המשימה לא טריוויאלית
.

מאי261

New member
המון לחץ של הרגע האחרון

להכין פרזנטציה להגנה שלי... (עוד לא התחלתי, וההגנה ביום שלישי! איכשהו אני מתקשה להתמודד עם זה..)
להתאמן קצת על המצגת לכנס
למלא מיליון טפסים מעצבנים ומעיקים של הגוף באוניברסיטה שלי שאחראי על הגנה על נבדקים במחקרים. תגידו, מתוך סקרנות, גם בארץ יש כזאת פרוצדורה ארוכה לעבור כשרוצים לעשות מחקר אמפירי על בני אדם? ברור לי כשמדובר על ניסויים רפואיים וכד' יש פיקוח הדוק, אבל כשמדובר על ראיונות במדעי החברה? כל כך מתקרצצים לנו שזה פשוט לא ייאמן. אנחנו בסופ"ש ארוך אצל הסבים והסבתות כך שיש לי הרבה עזרה עם הילדים סוף סוף.

mummy

New member
לפי מה שאני יודעת, לראיונות לא צריך אישור

בטח לא כאלה שמוגדרים מראש ובגלוי כמחקר שהמרואיינ/ת משתתף בהם על דעת עצמו ובהסכמה, כלומר שזה מוגדר מראש כשיחה על משהו ולא ניסוי. בזמן האחרון יש יותר ויותר דיונים על סוגיות של אתיקה, יחסי כח בראיונות, החתמה על טפסי הסכמה מדעת וכן הלאה - סוגיות חשובות ולא פשוטות.זה גם משתנה מדיספלינה לדיספלינה: במקצועות טיפוליים יותר (פסיכולוגיה, עבודה סוציאלית, קרימינולוגיה, ייעוץ חינוכי ואחר, וכו') זה נושא יותר רגיש ויש מקומות שיש בהם באמת וועדות אתיקה ואחרות שנדרשות לאשר את המחקר. בתחומים שאין בהם ממד קליני, זה כמעט ולא. אבל בכל מקרה, זה בטח לא כמו האישורים שנדרשים בניסויים.

העבודה שלי בסופשבוע הזה תהיה

להירגע! לא לחשוב על כלום. אם אצליח בזה במהלך השבת - אזי במוצ"ש אני מקווה שאתחיל את ההכנות לפורים (כלומ ר- לחשוב מה ולמי אופים ולמי שולחים מה במשלוח....) כן, תצחקו, אבל - גם לזה צריך להקדיש זמן ומחשבה. ואם זה יצליח - ביום ראשון אני מושיבה את עצמי ועובדת על מסד הנתונים שלי. (כן, הצלחתי לגמור לבדוק בחמש בבוקר (אחרי לילה לבן) את העבודות של סיום הקורס של הסמסטר הקודם אצלנו
. זו היתה המטלה העירקרית שלי לשבוע הזה. עכשיו - נותר לי מבחינת ההורא ה- לבחור מאמרים לשימוש בהם בקורסים. ואני מקווה אוכל להחזיר את השפיות ללוח הזמנים שלי.

NorthernStar

New member
no rest for the wicked

חייבת לקרוא ספר (Against History Against State, על קבוצה אתנית-דתית ייחודית שחיה בשוליה של הודו והoral traditions שלה) כהכנה לresponse paper שאני צריכה לכתוב בתחילת השבוע, פלוס שיעורי בית בערבים שכוללים בעיקר צפיה בDVD.

seani

New member
לסיים לערוך את הנתונים...

יש לי עוד 10 גליונות אקסל שאני צריך לסיים לערוך. כל גליון לוקח שעה בערך, כך שאם לא יהיה משהו שיסיט את תשומת ליבי, אני אסיים את זה עד מחר. אם יהיה משהו שיסיט את תשומת ליבי (כמו משהו מבריק, קרן שמש, הודעת SMS וכד' ) אני לא אסיים אף פעם
ועכשיו אני אעשה הפסקה קצרה כדי לקפוץ לסופר לפני שהוא נסגר (זה מה שקורה כאשר מגלים שלארוחת הצהריים אפשר לבחור בין תפוז, גבינה לבנה, יוגרט שפג תוקפו וחרדל)

I Was Hoping

New member
יהיה לי רק את מחר ../images/Emo10.gif

בגלל מחוייבויות משפחתיות וביתיות שלא סובלות דיחוי. מתכוונת לקום מוקדם בשבת, אפילו בשבע, ופשוט לעשות סדר וערימות מתוייקות של דברים שאני צריכה לקרוא בהקשר הכתיבה של עכשיו. חייבת להתחיל ולסיים הגהה של 26 העמודים האחרונים שכתבתי. ולהתחיל לקראת הלילה קריאה של עוד מאמר.

משוש30

New member
אין מנוחה לרשעים ../images/Emo6.gif נזירה ונציאנית???

היום עדיין לא סופש אצלי אז אני מקווה להוסיף עוד כמה עמודים למאמר החצי שלי נוסע עכשיו לעשרה ימים ואני נשארת עם הקטנטנים לבד בלי שום עזרה
כנראה שלא אעשה הרבה בשבוע וחצי הקרובים רק אציץ כאן לראות איך כולם מתקדמים

the new L

New member
קודם כל לנוח

חזרתי לא מזמן מההרצאה שנתתי, ותמיד אחרי שאני מלמד אני מותש. אז אני מניח שאת השעות הקרובות אקדיש למנוחה. לאחר מכן אני רוצה במהלך הסופשבוע לעבוד על הבעיה שלי, במקרה הפרטי של עקום אליפטי שמונחים עליו 4 קטבים. מקווה שאצליח להשיג מעט התקדמות בסופ"ש.

the new L

New member
בינתיים ניצלתי את היום

לקרוא על עקומים אלגברים ולפתור על זה תרגילים בשביל להבין את זה יותר טוב. סיימתי עכשיו פרק בספר, ועכשיו אקפוץ חזרה לתיזה ולשחק עם עקום אליפטי חביב.

סופ"ש מוקדש כולו ללאטינית

אני חייב לגמור עוד כמה פרקים מתוך סאלוסטיוס, "מלחמת יוגורתא" במסגרת הקורס "קריאה מודרכת" עם המנחה שלי. הוא די מעמיס עלי במטלות הקריאה, אז לאחרונה קבענו להיפגש פעם בשבועיים ולא פעם בשבוע. הבעייה היא, שאני כמעט ולא עושה כלום בפרק הזמן בין השיעורים, ונזכר לקרוא טקסטים רק בסופ"ש... אה, ואם כבר שאלתם: ברור שעוד לא התחלתי לקרוא. עוד לא הוצאתי אפילו את הספרים מהתיק... דאנטה

gilgalad

New member
ויש מישהו שלא עובד בסופ"ש?

אני ממש משתדלת לצמצם את זמן העבודה בסופ"ש. לא הכי הולך לי, אני עדיין צריכה לקרוא מאמרים פה ושם ולפעמים לעבוד שבת שלמה על עבודה, אבל אני מנסה לא לעשות זה כי אני רוצה קצת זמן לבעלי, לבית, שלא לדבר על עצמי. מה יהיה כשיהיו ילדים ?!

d a p h n a

New member
משתדלת שלא לעבוד בסופ"ש

יש תקופות שמצליח לי יותר ויש תקופות שפחות. השבוע לצערי אהיה חייבת לעבוד בסופ"ש כי היו לי כל כך הרבה הרצאות ופגישות השבוע שלא היה לי זמן פנוי ללימודים ויש לי עבודה להגיש ביום ראשון בלילה. אבל יש תקופות ארוכות שבהן אני מצליחה לארגן את המטלות שלי סביב השבוע עצמו, והסופ"ש נשאר פנוי לבילויים. בכל מקרה, המטלה העיקרית שלי לסופ"ש היא לכתוב את העבודה הזו (סקירה קצרה של הספרות הקיימת בנושא שעליו אני רוצה לכתוב דוקטורט). אולי רצוי גם שאתחיל את הקריאה לקראת השיעור של יום שני, למרות שכמו שאני מכירה את עצמי את רובה אני אעשה ביום שני בבוקר. ובנוסף יש לי ערימה של 30 בחינות לבדוק, אבל נראה לי שהן יחכו לשבוע הבא. אין לי כוח.

משוש30

New member
לי יש ילדים ואני לא עובדת בסופש בגלל זה אני

נאלצת להיות סופר יעילה בשאר השבוע

../images/Emo13.gif אני

לא מצליחה כשהתינוקת בסביבה. עם כל העזרה שיש לפעמים,היא עדיין מתבייתת עלי דרך דלתות סגורות. חוץ מזה, הלוגיסטיקה של לעבור לעבוד בבית ליומיים מעיקה ואחרי כמה פעמים בהן התכוננתי ויצא סופשבוע של עבודה קשה שלא היתה לי בו דקה למחקר - הפסקתי לנסות. זה בקבוצה של הדברים שטובים שנוגי הביאה איתה לחיי: עכשיו סופי השבוע באמת שלי (טוב, בעיקר שלה) בעוד שבעבר הרגשתי כל הזמן לא בסדר כשלא למדתי בסופשבוע.

למעלה