שרשור עבודה לסוף השבוע

Kalla

New member
משתדלת מאוד שלא.

אלא אם כן נופלת עליי עבודה ממש דחופה (לרוב מדובר בעבודה ולא בלימודים).

gilgalad

New member
אני שמחה שאני לא הפסיכית היחידה

ששומרת את השבת לשמירת השפיות ולא להספיק דברים.

מממאיה35

New member
../images/Emo88.gif אני לא עובדת בסופש!

כלל! מההתחלה שמתי לעצמי )\(ולמנחה שלי) הפרדה ברורה בין חיים לבין מחקר. וגבולות ברורים. אני לא עובדת בסופשים ולא עובדת אחרי שעות העבודה הרגילות. ולא לוקחת עבודה הביתה (אלא אם לוקחת ע"מ לעבוד בבית יום שלם במקום לתזז את עצמי לפקולטה). וגם כשאני בהפסקה (לדוג' הפסקת קפה או ארוחת צהרים) - אני בהפסקה. אני לא קוראת מאמר או משלימה עבודה שיש לי תוך כדי הביס מהסנביץ'. אני גם משתדלת לא להיות בחדר סטודנטים בזמנים האלה של ההפסקות, ע"מ ליצור לי הפרדה ברורה בין הפסקה לגוף ולנפש ולבין המשך עבודה.

gilgalad

New member
כל הכבוד.

זה בכלל לא טריוויאלי. המנחה שלי אמרה לי מפורשות ללמוד בסופ"ש ולהישאר מאוחר יותר במעבדה.

Kalla

New member
לא מובן לי העניין הזה.

אנחנו אנשים בוגרים ואמורים להחליט לבד איך אנחנו מנהלים את הזמן שלנו. בחיים לא נתקלתי בתופעה שבה מנחה אומרת לי באיזה ימים או שעות לעבוד, או בכלל מתערבת בצורה כלשהי באופן העבודה מעבר לייעוץ שאני מבקשת ממנה. זו האחריות שלי בלבד.

מממאיה35

New member
בשנה א שלי למסטר

היתי על תקן מתרגלת שבודקת שעורי בית. המנחה שלי אמר לי לבדוק את זה בשעות הפנאי שלי ולא ע"ח שעות עבודה של המסטר. במקום אמרתי לו "יש לי גם חיים" ושאני לא לוקחת את זה הביתה. ומאז זה נשאר ככה.

מצטרפת!

היום לא עבדתי, בעיקר נחתי אבל מחר מרתון של כמה מאמרים. טיפים לאבן איך לאחד את המאמר: נראה לי מה שחשוב שיהיה עמוד שדרה למאמר, כלומר חוט מקשר שהקורא בו לא יוכל להבחין שנכתב על ידי יותר מאדם אחד. אחרי שהוא יהיה שלם לקרוא אותו שניכם רציף ולראות איך מצלצל לכם, לתת למישהו אחר לקרוא בצורה רציפה. מבחינה טכנית כמובן לוודא שכל הכללים אותו דבר (ציטוט, שימוש בזמנים, פונטים,רווחים וכו) אבל מניחה שאתם מן הסתם עושים זאת כבר. מבוא וסיכום ומסקנות חשוב שאולי אדם אחד יכתוב. (גילוי נאות טרם פרסמתי מאמר וייתכן וכל הטיפים הללו הם עורבא פרח
)

ועוד אחד חדש../images/Emo13.gif

(עוד רחוק מכתיבת תזה,אבל ננסה את מזלי
) בסופ"ש זה: -מקווה לקרוא מאמר-שניים בנושאים שקרובים אליי. -ממשיך להריץ כמה סקריפטים,בתקווה שהפעם יעבדו.

aya_bsf

New member
סיימתי

היי לכולם..... סיימתי שינויים אחרונים, יום ראשון אני מגישה את הצעת המחקר לדוקטורט... בהצלחה לי..:)

מזל טוב ../images/Emo24.gif ../images/Emo65.gif

לפי החישוב שלי את אמור הלהיות אחרי ההגשה.... נו, איך היה? מרגישה את ההקלה של הסלע שיורד מהחזה?

tulkin

New member
בדיעבד....

זה היה סוף שבוע חזר עבודה לחלוטין. נסעתי עם המשפחה לבית נופש (לא שלנו... של חבר שהשאיל) בהרים וטיילנו לנו. בלי אינטרנט. בלי מאמרים. בלי עבודה.

למעלה