Tanger

pimpon

New member
../images/Emo88.gif Tanger

ההודעה מיועדת לך ולכל הפורום! אני אומנם לא מומחה המירק אבל יש לי מספיק ידע ואני לא יפרט כי אין טעם וזה לא לעניין הזה אבל: אני מבקש שאם אפשר שאנשים כמו אילן4 הזה שבלי לפגוע באופן הכתיבה שלו או משהוא אבל אילן אם אין לך מושג במירק ואתה יודע חצאי דברים אל תכתוב אנשים באים לפה ושואלים שאלות רציניות ואתה מחרטט עליהם מסביב? אחי זה לא לעניין! ואני מניח שיש פה אנשים שמבקרים מידי פעם מצ'אטים אחרים ומפורומים אחרים ורואים את הרמה של האנשים פה שנותנים תשובות אילן אז חאלס מה אתה רוצה שאני ירשום הודעה בגדול שאסור לך לכתוב בפורום הזה כי אתה לא מבין מספיק כדי ליעץ?!?!?! ושתדע לך סתם בשביל לעצבן אותך שאפשר להכנס לנענע החדש ולתפוז עם המירק רק בוא לא נדבר על זה כאן כי זה נגד חוקי תפוז!!! אז חאלס אל תכתוב שטויות כי אתה לא רוצה שאתה תהיה הסיבה לכך שהפורום לא מתפקד כי אנשים באים ורואים את כל השטויות שאתה רושם שאם מישהוא שואל שאלה אתה רושם לו מגילה סליחה על ההודעה הארוכה חברים אך אני מניח שאולי זה יגרום לקצת סדר פה וטאנג'ר אתה עושה אחלה עבודה תמשיך ככה גבר גבר!

elan4

New member
אני צרה להגב

אין לי מסג במירק! צטוט מי הדברים שתאה אומר סתם בשביל לעצבן אותך שאפשר להכנס לנענע החדש ולתפוז עם המירק לא אמרתי שאי אפשר זה אפשרי אבל אסור לגלת איך! אתה מבין ממ אני כאן הרבה זמין ואף 1 לא אמר לי אסור לכתוב כאן משו ברור שאסור לכתוב כאן דברים לא חוקים מנהל הצט של תפוז בקר אותי בוואלה והוא אמר כל מי שפרץ לתפוז הוא יגש נגדו תלונה במשטרה! היה לי כף לדבר איתו טאנג'ר הוא אחלה גבר עם הוא לא היה טוב לא היו בחדרים בו כמנהל!

למעלה