אני לא יודעת במה להתחיל

• פותח הנושא bapi
  • פורסם בתאריך

bapi

New member
../images/Emo9.gifאני לא יודעת במה להתחיל../images/Emo23.gif

הייתי חייבת רק לרגע להכנס ולומר
שהיה מדהים
הבית עוד הפוך
ועוד מעט שבת
אז רק רציתי לומר תודה לכל מי שבאה
ואני מבטיחה לעשות עוד מפגש
אבל בפעם הבאה זה יהיה של "הריון אחרי טיפולים"
ואני מצפה מכל מי שהיתה שתתפקד פה אחרי
שידעו שלא חלמתי - ואתן אמיתיות
הכי אמיתיות שאפשר

bapi

New member
../images/Emo5.gifושכחתי לגמרי להודות......

לנתנאלה 2
שעזרה לי המון בארגון המפגש והכנת הכיבות והכינה סלט שחבל על הזמן (תבקשו ממנה את המתכון) תודה

יעליק27

New member
כבר מתפקדת ../images/Emo9.gif

קודם כל תודה ענקית
היה בהחלט מדהים, אני כבר דורשת את המתכון לסלט כרוב
קצת חששתי בהתחלה אבל כולן כל כך חמודות שתוך זמן קצר נרגעתי, עכשיו הרבה יותר כייף אפשר לחבר שם לפרצוף
מפגש הבא כולנו עם בטן
יעל

ב י ל ו

New member
תודות../images/Emo24.gif

היה פשוט מפגש ענק! כולכן הייתן נהדרות! באפי-וכל מי שנתנה יד באירוע-כל הכבוד על האירגון והאירוח,על ההסברים,על העצות,ובכלל-שאת קיימת!
.אתי-אני מחכה לשמוע מתי מתחילים המפגשים שדיברת עליהם,ומקוה להשתתף גם בהם. תודה לכל הבנות שהיו שם,שסיפרו את מה שעובר עליהן וגרמו לי להיות בטוחה שגם אני יכולה לעבור את זה. אז
לכולכן , עד הפעם הבאה שניפגש.

אינדית

New member
../images/Emo127.gif מתפקדת

באפי הנפלאה
- היה בהחלט מדהים ומרגש וכיף גדול לפגוש את כולן - פירקתי קצת מההתלהבות בהודעה הקודמת, אז נשאר רק לומר שעכשיו אפילו רק להכנס לפורום נהיה מרגש
פשוט כיף גדול. כל הכבוד לך על היוזמה והארגון
ולכל הבנות - כולכן יפות וחזקות ומדהימות ואני מרגישה שזו זכות גדולה להכיר אתכן (גם אם ישבתי לקרוא בדיחות כשאתן כבר הייתן באמצע הסלט המדהים של נתנאלה - מזל שנשאר לי
). תודה לכולן ושוב לבאפי

../images/Emo127.gifמתפקדת ועם טעם של עוד!!!

כיפק לבאפי ונתנאלה2 - הי! ה! הי! כמובן שהיה פשוט נפלא, וממש התבאסתי ככה לטוס לפני הסוף נשארתי עם טעם של עוד (לא רק מסלט הכרוב, וסלט החסה וכל המטעמים...) הלואי והיה יותר זמן לדבר ולשמוע ביתר אריכות את הסיפורים של כולנו, כולכן מקסימות וחזקות, ולדעתי לילדים שלנו יהיו האמהות הכי טובות. בתוך כל האחווה ממש שכחתי את הסבל האישי, וקיבלתי אופטימיות. ככה מחר כשאהיה בעבודה ואתבאס לי, אזכר במפגש ובתמיכה ובאהבה של כולן. תודה רבה רבה לבאפי ונתנאלה על היוזמה, הארגון, האירוח, המחשבה על הפרטים הרבים וההשקעה שעשתה לנו מפגש נהדר. חיבוקים ושבוע מוצלח ופורה לנו !

sab sab

New member
ה ../images/Emo175.gif../images/Emo176.gif../images/Emo82.gifמפגש היה חוויה

מדהימה ובהחלט מרגש היה לפגוש את כולכן,אפילו הרגשתי שממש לא היה לי מספיק זמן לשוחח להכיר את כולם...עד לפעם הבאה...זה הרבה כל כך מספק סוף סוף לשים פנים+סיפור
על הכינויים. כמובן שהאירוח היה נהדר ובשם כל הבנות אני דורשת את המתכון לסלט הכרוב של נתנאלה2 ושל הסלט ביצים
בבקשה!!! שיהיה לכולכן סוף שבוע נפלא ושבת שלום.

יעליק27

New member
אני איתך, באמת היה קצר מידי

ולא היה מספיק זמן להתמקד בכל אחת גם אחרי סבב ההכרות. הסיפור שלך sab sab ממש נגע ללבי בגלל שלא הספקתי במפגש וגם בגלל המבוכה אני שולחת לך
ים רבים, את פשוט אדם חזק ומקסים
יעל

TWEETY =^.^=

New member
על איזה סלטים מדובר../images/Emo35.gifשוב פיספסתי?

בננות היה כייפפפפפפפפפפ אמיתי לפגוש אותכן
אתן אפילו יותר מקסימות ממה שדמינתי
ורוצה לומר תודההההה ענקית ל-bapi המארחת
ולבקש סליחה על הבלאגן והלכלוך - לא נורא תזמיני עוזרת ושלחי חשבון
והעיקר שבזכות זה תהיה הסטריה המונית של בטאות כפולות ומשלושות והשתרשות המונים כדי שסופ סופ החסידות תתחלנה לעבוד ולא ככה סתם להתבטל ולהעביר ת'זמן
אז מחבקת אותכם חזק חזק ושולחת לכם מליוני נשיקות עם עוד קצת אבקה שנשארה לי - ומי שלא בא,,,הפסיד ובגדול
תמר שולחת לך את סילבסטר לחיסול חשבונות

sab sab

New member
אני נבוכה../images/Emo9.gif,אבל תודה יעליק27 .אני

בטוחה שגם את חזקה וכל כך כיף עכשיו "לראות" פנים כשאני כותבת פתאום!! מקבלת באהבה את ה
ששלחת לי ושולחת בחזרה....

סביון1

New member
היה קצר מידי...

ממש הצטערתי שלא יכולתי להשאר יותר. כיף לפגוש כל אחת ואחת מכן ועוד יותר כיף לפגוש את אלה שכבר הכרתי. באפי - כל הכבוד על ההשקעה. אני באמת מעריכה את זה. נ ת נ א ל ה ! ! ברור לך שבלי המתכון לסלט כרוב את לא תצאי מזה כן? סביון

יעל301

New member
ואוווווו אני כל כך נהנתי../images/Emo6.gif

באפי תודדדדדדהההה רבה על האירוח המקסים (נתנאלה אני רוצה את המרשם דחוףףףף גם ככה אני אוהבת כרוב עכשיו אני ישבח אותו ויאהב יותר) בנות כולכן מקסימות ,עכשיו אני יכולה לקשר את השמות עם הפנים ,כולנו נצליח כל אחת בתורה או שבאפי תצטרך פעם הבאה לקבל את כולנו הריוניות... ושובבבבב היה ממש ממש כיףףףףףף
יעל

shiran28

New member
כ"כ מאושרת ורגועה ../images/Emo24.gif

מודה שהיו לי אי אלו חששות מהמפגש - אבל היה פשוט מ ד ה י ם ! היה מרגש מאוד לשמוע את כל הסיפורים, ומרגיע לראות שאני לא היחידה שמוטרפת מהכל... נהדר לי שהכרתי בנות כ"כ מקסימות, נשיקות וחיבוקים לכולכן, שירן

לי מ ו ר

New member
היה מדהים

תודה לבאפי על הארגון.
בהחלט היה מרגש לשמוע את הסיםרוים שמאחורי הכינויים, ובעיקר להכיר קצת. היה קצר, ומקווה שבמפגש הבא שנארגן (בפורום הריון אחרי ...), נשאר קצת יותר .

אדוינה

New member
הה מפגש

באפי! תודה על האירוח,היה נהדר! לכל הבנות,היה מדהים להכיר כל אחת מכן.שנצליח כולנו במה שאנו מיחלות לו. להשתמע.

יעליק27

New member
זה כל כך לא מובן מאליו

שהבנות כולן יהיו פשוט נפלאות, ואני באופן אישי מאוד שמחתי להכיר אותך, אני מקווה שעכשיו שאת עוברת ל - ivf יפתרו כל הבעיות ותקבלו את מה שאתם רוצים כל כך
שבת שלום
יעל

נועם@בת

New member
אני ירוקה מקנאה ../images/Emo5.gif

אבל אני מוכנה להסתפק במתכון של סלט הכרוב של נתאלה
. אני מקווה שהוא יהיה כמו סלט החסה של ענת שכמעט כל מי שאכלה ממנו נכנסה להריון. אני מקהו שלהגיע למפגש הבא
. נועם

נתנאלה2

New member
אני אדומה מהמחמאות ../images/Emo66.gif

אבל קודם כל חייבת לאמר שהתרגשתי מאוד לראות את כולן, נועם אם היית יודעת איזה בנות מדהימות יש לך בפורום היית מלאת נחת מצטערת שלא יצא לי לדבר עם כל אחת מכן אהבתי את מי שהכרתי ונפעמתי מהסיפורים של כולן היה קצר (כי הזמן עובר מהר שנהנים) בהחלט מקווה ליוד מפגשים כאלו 2 תודות אחת יחידה ומיוחדת כמובן לבאפי
שאין עליה באירגון ויש לה
כל כך גדול והשניה לאחותי (שאני הולכת להראות לה את השירשור הזה) על המתכון הבאמת משגע שהעבירה לי הבוקר מבטיחה לתת בסוף השירשור

למעלה