חוזרת לעניינים - התייעצות...

• פותח הנושא bapi
  • פורסם בתאריך

bapi

New member
../images/Emo9.gifחוזרת לעניינים - התייעצות...

שלום לכולם
הכנסתי את השאלות שלי גם לפורום הורים בטיפולים אך אני מתארת לעצמי שגם פה אוכל למצוא לא מעט בעלי נסיון
זהו אין יותר קיצורי דרך
נגמרו הארטיקים בפריזר של אסותא
וצריך לחזור לעיניינים אני מתלבטת לאיזה בי"ח לפנות
כיום אני גרה במודיעין ובמרכז לבריאות האשה אצלנו נמצא פעם בשבוע ראש מחלקת IVF של הדסה הר הצופים אז די קורץ לי להתחיל טיפולים שם בגלל נוחות וכדו' אבל מצד שני אני לא מכירה את הרופאים שם בכלל ולא שמעתי על המחלקה שום דבר
אשמח לשמוע תובנות והמלצות בעניין מבחינתי עומדת על הפרק גם היחידה בהדסה עין כרם (שוב משיקולי קרבה ונגישות) וסתם לידע כללי כמה בהערכה גסה יוצאת העלות של מחזור טיפול לילד שלישי ב"כללית"? תודה ושבוע טוב

chompi1

New member
טיפולים לילד שלישי?

אין לי שמץ של מושג לענות לך על השאלות, אני רק נפעמת לראות שאת בטיפולים לילד שלישי, כלומר יש שניים בבית? כיף לפתוח את הפורום ולראות את שמך כאן (אפילו שאני די נעדרת). אולי טיפונת פרטים על מי שבבית, למי שלא יודע?? מאחלת המון המון בהצלחה בטיפולים הקרבים
.

צ26

New member
הדסה ומודיעין

גם אני גרה במודיעין והיו לי התלבטויות גם בגלל הנגישות. טופלתי בעין כרם והייתי מאד מרוצה. אבל אם יש משהו מהר הצופים במודיעין לכי על זה. יש לי כמה חברות שטופלו שהר הצופים והיו מרוצות מאד. את המעקבים בכלל לא עשיתי בבית חולים אבל בקופת חולים במודיעין או בירושלים קרוב לעבודה רק לקראת השאיבה במעקבים האחרונים הגעתי לבית חולים. בהצלחה.

bapi

New member
חשבתי שכולם יודעים../images/Emo9.gif

הי מותק
שמחה לראות שגם אצלך שמח.....
אז למי שלא מעודכן: יש לי נסיכה - קרן
, שבראש השנה ימלאו לה 4 שנים (מי היה מאמין) ועוד נסיכה - אפרת
, ארטיקית קטנה בת שנה ושבע (מאותו מחזור טיפולים) ועכשיו אני בדיוק אחרי ארטיקים שלא הצליחו לנו
ובדרך להצלחה חדשה
תודה לכל מי שמגיבה
ובהחלט אשמח לפירוט לגבי הדסה הר הצופים יום מקסים לכולם

נועם@בת

New member
שתים?????

לא, לא כולם יודעים. איזה כיף לשמוע שיש לך שתים באפי. חיממת לי את הלב עכשיו. שתי נסיכות, וואו. בטח שפורום הורים בטיפולים ידעו לענות לך. בתיה

אני הייתי מטופלת שם

מקום נהדר אני יודעת שדר' קוכמן שהיא אחת הרופאות המדהימות שהכרתי מנהלת מרפאה במודעין וגם עובדת במחלקת הIVF אם את רוצה עוד פרטים את יכולה לפנות אלי במסר ואני ישתדל להשיב בכל מקרה שיהיה לך בהצלחה איפו ואיך שתבחרי

חגיתלה

New member
תפוז../images/Emo46.gif באפי אני מאושרת כ"כ לקרוא אותך../images/Emo70.gif

תפוז בלע לי הודשעה ארוכה אז אני מנסה שוב קראתי בהתרגשות את ההודעה שלך לצ'ומפית על שתי הנסיכות שלך והגעתי למסקנה שצריך לשחזר את הערב החופרי הגשום והקופא אצלי על הרצפה בסלון החמים והנעים. יש כ"כ הרבה ילדים מאז
מאחלת לך הצלחה מהירה
אין לי תובנות לגבי ילד שלישי
אבל שיעבור במהירות ובקלות

אפרסקה

New member
אחח איזו נוסטליגה המפגש אצל חגיתלה...

כמה עברנו כולנו מאז. צריך באמת לארגן מפגש עם הילדים (אולי באיזה פארק איזה אחה"צ?)

אפרסקה

New member
יא, באפי, איזה יופי!!

לא היה לי מושג על הנסיכה השניה, אני ממש שמחה ומתרגשת לשמוע! טוב לשמוע ממך... בהצלחה עם מספר שלוש. ד"ש וגעגועים...

אפרסקה

New member
אגב אפרת שלך בדיוק בגיל של דביר שלי

גם הוא בן שנה ושבע (נובמבר 08)

bapi

New member
../images/Emo6.gifאפשר כבר לפתוח פה כיתה

אני רואה שנובמבר 08 היה ממש להיט
אכן טוב להתעדכן מידי פעם ולראות כאלו דברים משמחים ואם את זוכרת את גיסתי מספר שלוש שלה אמורה לצאת לאויר העולם בכל יום

eti22

New member
טוב לראות לך ועוד יותר

טוב לשמוע על שתי הנסיכות שלך! שיהיה מליון בהצלחה לסבב 3 קצר וקולע!!!!!!!!!!
אתי

bapi

New member
כן - מפגש וירטואלי מעלה נשכחות...

שמחה לראות שגם את זכית בכל מקרה לא יכולתי להתעלם מהתאריך הקטנה שלי גדולה ביומיים משלך...

MAMALY

New member
יהההה את פה !! חוזרת!!!!

מה שלומכם????? מאז הארוע של מגנטה לא ראינו אותך בכלל. בהצלחה. ובאמת חגית'לה ואפרסקה צריך מפגש פאר'ק עם הילדים מי ה יה מאמין שככה....

miyoos

New member
מאוד ממליצה על הר הצופים../images/Emo91.gif

טופלתי תחילה בעין כרם ולא אהבתי, בהר הצופים הרגשתי שממש אכפת להם ותחושה של משפחתיות שלא פוגעת כהוא זה במקצועיות

bapi

New member
../images/Emo3.gifשוב אני לא מזהה

אולי גם את תתני רמז - שם קודם
... בכל מקרה אני רק אורחת פורחת
הייתי חייבת לשמוע ממנוסות מה הן אומרות ולהחליט לאן ללכת אז באמת תודה לכולן זה עזר לי מאוד

אפרסקה

New member
ידידתינו משכבר הימים

רוית ב (אני לא עושה פה אאוטינג, זה לא סוד, פשוט הניק השתנה)

למעלה