שוב אני

../images/Emo9.gif שוב אני

אז זהו, הגעתי להחלטה שאני רוצה ללמוד את המקצוע ולהיות מטפל. מישהו יכול להמליץ לי על קורסים (עדיפות לשעות הערב, כי אני עובד) באזור חיפה, שמקנה לי תעודת מעסה שיאצו/הוליסטי/וכו
יש לציין, שאם אני הולך על משהו - זה עד הסוף ויש בי פחד... אני רוצה לעבור לת''א עוד חצי שנה/שנה, ואת הלימודים אני רוצה לעשות כאן בחיפה... זה לא קצת סיפור למצוא את עצמך כמטפל בת''א ולהיסחב עם מיטת טיפולים מדירות משוכרות אחת לשניה?
אני יודע שזה נשמע הזוי, אבל אני קצת נאיבי ולא יודע איך הדברים הולכים... יש פה מישהו שעבר דרך כזאת?

אייקו1

New member
אני לא יודעת איך חן מקבל פרסומים

בפורום רפואה משלימה השכן היה שרשור בנושא המלצות על מכללות וקורסים, כולל בחיפה. אולי תציץ שם עד שחן יאשר (או לא) המלצות כאן

חן M

New member
אני מאשר באופן חלקי המלצות

כלומר רק אם אין בהם פן פרסומי אלה מתן אמיתי לעזרה ושיתוף. ובשלב הזה אני כרגע אסתמך על האינטואיציה שלי לגביי אילו הודעות מתאימות ואילו לא. בעתיד ייתכנו שינויים.

אייקו1

New member
אז אפשר להמליץ על מכללה או לא?

בשמחה אספר היכן אני לומדת, מה האפשרויות שם וכו'

אייקו1

New member
here goes

אני לומדת עיסוי שבדי, אנטומיה ופיזיולוגיה וג'ין שין במכללת רידמן בחיפה, ומאוד מאוד נהנית מהלימודים מכל הבחינות. לגבי קורס העיסוי, אני לומדת בשעות הבוקר ביום חמישי מ-9 עד 13:00 ואנטומיה מ-14:00 עד 17:00 יש קורס עיסוי ערב שמתחיל לאחר סיום שיעור האנטומיה מ-17:00 עד 21:00. יש לקחת בחשבון תירגולים פעם בשבוע במשך 3 שעות ביום ראשון או שני מ-19:00 עד 22:00

uty76

New member
אני לא מאמין שאני ממליץ עליהם

יש בחיפה שלוחה של מכללת תמורות לי אישית יש קושי עצום עם המכללה הזאת אבל האמת חייבת להאמר - הם מקצועיים! עוד סיבה שאני ממליץ לך, אם בעתיד תעבור לתל אביב תוכל להמשיך את הלימודים בסניף המרכזי שנמצא ביפו (סוף רחוב סלמה)

למעלה