שלום, אני צריכה עזרה.....

לעתיד

New member
../images/Emo9.gifשלום, אני צריכה עזרה.....

טוב, אני אכן חדשה פה, ובכלל בנושא הסקס אבל כבר נתקלתי בבעייה, ואני מאוד מקווה שתוכלו לעזור לי כי זה רק ממשיך ומחמיר ואני ממש פוחדת לפתח קבעון בגלל זה. בכל מקרה, אני וחבר של יחד כבר 4 חודשים, ואנו שוכבים כבר חודשיים, ובזמן האחרון הוא פשוט לא מסופק. אני אדם די סגור, והאמת שהוא הראשון שלי, אני ממש לא יודעת כלום ונוצר מצב שאם הוא לא יוזם אנחנו לא מנסים שום דבר חדש. מלבד זה אני לא ממש יודעת איך לגרום לו הנאה רק מלעשות לו ביד, וגם בקטע של למצוץ פשוט בשלב מסויים זה עושה לי בחילה. והעניין הוא שמאוד קשה לי ליזום... בכל מקרה, רציתי לדעת אם תוכלו אולי לתת לי הדרכה מא´ ועד ת´ על מה אני יכולה לעשות כדי להיות יותר טובה.... האמת שכבר נעשה די קריטי כיוון שהוא כבר אמר לי שהוא לא נמשך אליי כמו פעם, ואני מאוד רוצה להחזיר את הלהבה.... והאמת שמי ירצה מישהי שלא יודעת לספק אותו?! בכל מקרה, אני מקווה שתעזרו לי...

נגמלת1

New member
היי לך

תיראי, את מדברת הרבה על החבר והרצון שלך ל"החזיר את הלהבה"..אבל מה איתך? לא מצאתי בשאלתך היכן את ממקמת את עצמך. האם את מסופקת? האם לך טוב איתו מיני? האם את נהנית? מה הוא עושה כדי לספק אותך ולגרום לך עונג? במקביל את אומרת שהוא לא נמשך אלייך כמו פעם - אבל, עברו רק 4 חודשים! לדעתי זה מצביע על בעיה בקשר שהיא מעבר לנושא המיניות בלבד. את שואלת " מי ירצה מישהי שלא יודעת לספק אותו?" התשובה : מי שבאמת אוהב מישהי יידע למצוא את שביל הזהב אליה ...את לא בובת מין ולא מכשיר לעינוג, ואם אדם אוהב אותך, הוא ירצה אותך כי את את. לגבי השאר: את חסרת ניסיון, אבל אני לא מבינה למה את מאמשימה את עצמך כאילו שזה פשע נורא. ואם הוא מאבד את סבלנותו בנושא אחרי 4 חודשים, זה אומר דרשני. במערכת יחסים אוהבת פתוחה ותומכת, בני זוג יכולים לדבר ולהתייעץ. למשל: את יכולה לשאול אותו מה הוא אוהב , מה עושה לו נעים..ולעשות את זה כל עוד גם לך נעים עם זה, אם מציצה עושה לך בחילה, אז תפסיקי! מין נועד לענג 2 אנשים ולא רק אחד מהם..בשביל זה יש שירותי מין בחוץ. לגבי ללמוד כיצד לענג ...יש המון אתרים שמלמדים בפירוט כל מיני טכניקות עינוג, ואני ממליצה לך פשוט להיכנס למנוע חיפוש בנושא ( יהיה קשה לתאר לך פה מא ועד ת איך לעשות אהבה) - אבל יותר חשוב היה לי להגיד לך שמיניות צריכה לענג את שניכם, וזה מה שחשוב- הדדיות.

התשובה הכי אמתית ונכונה

1. אל תעשי מה שלא נעים לך. 2. אל תעשי משהו רק בשביל לרצות אחרים כל עוד זה לא הדדי. 3. תתקדמי רק בקצב שלך. אם תעשי את כל מה שאמרתי לך, הזמן יעשה את שלו גם הוא... ו... את תהפכי עם הזמן לחיה משוחררת. ירוק בעיניים.

למעלה