רעיון

../images/Emo91.gifרעיון

אני יודעת שהפורום חדש, והכל בתחילת הדרך, אבל רציתי להציע פה שתהיה גלריה או פינה או משהו דומה עם רעיונות ימי הולדת לילדים, כולל מתנות שאפשר להכין, קישוטי שולחן ועוד (ואיך להפתיע את הילדים) אני למשל, הילדה שלי בכיתה ג' ואני לא קונה מתנות לימי הולדת של הכיתה אלא מכינה בעצמי, למדתי הכל ממשכית, וזה פנטסטי גם יותר חסכוני, גם יותר יפה, וכמובן יותר אהובה

../images/Emo41.gifרעיונות לימי הולדת../images/Emo41.gif

בואי נתחיל לרשום רעיונות ואח"כ נקבץ לקובץ ונעלה למאמרים. נפצל את השרשור הזה לשניים - רעיונות לימי הולדת והשרשור השני - רעיונות למתנות. השרשור הזה - רעיונות לימי הולדת - יעסוק בקישוטי שולחן ומה שמסביב. * בתפוז יש פורום ימי הולדת ואפשר להעזר גם בו.

ממליצה גם על פורום ימי

הולדת ומתנות, אני כותבת שם קבוע וזה מקום מקסים לגלוש בו.

רעיון../images/Emo152.gif

עשיתי לילדה שלי, מסיבת יום הולדת לבנות בלבד הנושא: תצוגת אופנה - כמובן אני ומשכית הכנתי מסלול ממשטחי עץ אותם ציפיתי במפה חד פעמית לבנה, סידרתי כסאות מסביב, הכנו חדר הלבשה ואז התחיל מבצע איסוף, כובעים כפפות, תכשיטים, תלבושות נשף, איפור איפרנו את כל הבנות והלבשנו אותם והם צעדו על המסלול, עם תקליטן ורמקול וצילומים, זה היה פצצה והבנות אהבו בטירוף

לא נזניח את הבנים ביום הולדת../images/Emo8.gif

מסיבת יום הולדת אינדינית, לכל הילדים הוכן הקשת עם הנוצות ששמים על הראש חלוקה לקבוצות, בחירת ציף, הקמת אוהל, מדורה, בישול על האש (כמובן לילדים בגיל 8, פעולות שטח חוויה לא נורמלית

אבל, לא הזנחתי את הבנים

את חושבת שיש דבר שילדים אוהבים יותר ממדורה? הקמת אוהל בשטח, פינת מנוחה, ציף וכו'

ורעיון הקוסמים?../images/Emo42.gif

תופרים מהמפות החד פעמיות גלימות, והופכים את כולם לקוסמים

אילנית03

New member
כן ראיתי אחרי שכתבתי תודה

בהחלט אהבתי את הרעיון גם של הבנים וגם של הבנות, יש לך רעיון ליום הולדת לילד בן 11?? ולא שוב סרט ופופקורן

שודדי הים/פיראטים

בכניסה - לשים בד שחור על דלת הכניסה ועליו שלט - ברוכים הבאים לעולם שודדי הים. לחלק רטיות שחורות לעין (להכין מבריסטול שחור ולחבר לגומי). על השולחן - לפזר מטבעות שוקולד, צמידי סוכריות, טבעות פלסטיק.. לשחק מוצאים את המטמון/סימני דרך. לרשום הוראות בכתב סתרים. להכין קופסאות תכשיטים למטמון/כובעי שודדי ים/חרבות מחומרים ממוחזרים/משקפות

../images/Emo152.gifמסיבה מהאגדות

להכין עוגה עם מוטיב מאחת האגדות - שלגיה ושבעת הגמדים, צפרדע ונסיכה, בת הים הקטנה, זהבה ושלושת הדובים, בית הממתקים מהסיפור של עמי ותמי.. להלביש את הילד כמו קוסם או פיה. לתלות על דלת הכניסה שלט עם כיתוב ברוכים הבאים לארץ האגדות את השולחן לקשט עם פרווה צבעונית מסביב למפה, לפזר מעט מטבעות שוקולד וסוכריות גומי לאוירה. כפעילות אפשר להכין פיות מצמר, תכשיטים, קופסאות תכשיטים, עציץ מתוק, ציור על עוגיות, הכנת שוקולד, מוביילים, מגנטים.. והכל עם מוטיבים מהאגדות.

למעלה