זקוקים לעזרתכם

../images/Emo92.gifזקוקים לעזרתכם../images/Emo206.gif

פורום למען הקהילה מסייע לילדים ונוער במצוקה מנסה גם הפעם להתגייס למען ילדים מחוסרי דיור השוהים בפנימייה. ב- 12/6 נכניס לטקס בר מצווה/בת מצווה 19 ילדים מפנימיית ארזים ליד חדרה. בפנימיה שוהים ילדים הבאים ממשפחות מצוקה, יתומים ומחוסרי דיור. ע"מ שנוכל לאפשר להם להרגיש כמו שאר הילדים הרגלים הגדלים בבתים אנו מנסים לארגן למענם טקס מכובד בכותל בירושלים. נשמח בבקשה לעזרה בדברים הבאים: **ביגוד לילדים - מדובר ב- 15 בנים (ל- 4 בנות השגנו תרומה) ** תפילין+ טלית ל- 15 בנים ** כיפות ל- 15 בנים ** מתנות לכל ה- 19 ילדים- שעון, כרטיסים ליום כייף/הצגה/הופעה, משחקים או כל מתנה אחרת תתקבל בברכה ** כיבוד- בורקסים, מאפים ** סוכריות ** שתיה קלה+מים מנרלים ** חטיפים ** חד פעמי - כוסות, צלחות, מפיות, מפות

יש איסוף מכל הארץ ומצרפת פלייר

אודה לכם אם תסייעו לנו ותתלו את הפלייר בגני ילדים, בתי ספר ומקום עבודתכם. תודה

גל 400

New member
לנועית היחידה והאחת...

פשוט מרגש ומחמם את הלב לשמוע שישנם אנשים טובים באמצע הדרך. החלום הכי גדול שלי זה להקים בית חם להרבה ילדים "מוכי גורל", לאהוב אותם מהנשמה לעזור ולהיות איתם ולמען זה אני עובדת קשה כדי שיהיה לי מספיק כסף לכל מה שאני רוצה לתת להם. אצלי בבית ובמשפחה בכלל כבר יודעים שהיום הזה יגיע ואנו כל הזמן מתכננים איך נעשה ואיך זה יהיה. בינתיים הרבה כסף לתרום אין לי, אך אני מוכנה להגיע לעזור ולהיות שם בשבילם. אני מוכנה באירוע וגם לפני להגיע אליכם (אפילו עם הבת שלי בת ה-16 שתשמח מאד לעזור). אם אתם צריכים בית חם לילדים אלו בסופי שבוע וכדומה, אני כאן!!! יתכן שגם אצליח לנדב מס' אנשים לתרום משהו אך לפני שאבטיח אדבר איתם. בכל אופן אני רוצה לעזור מכל הלב, רק תגידי כיצד. אני אגיע, אהיה איתם ואעזור בכל מה שצריך. באהבה רבה,

pink sunset

New member
לאנשים עם חולשה לכלב מיסכן!../images/Emo206.gif

הצילו דחוף!!! אחותי הקטנה מצאה כלב לברדור מעורב בכנעני, יפיוף אמיתי כבן שנה. המיסכן כניראה עבר התעללות בעבר ואין לו עין אחת, והוא צולע על רגל אחת. לקחתי את הכלב לווטרינר והוא הסכים להחזיק אותו שם עד מחר בבוקר (5/6) ואח"כ הוא ישלח לצער בעלי-חיים שם כניראה ימיתו אותו. הווטרינר אמר שהרגל כניראה תירפא, ושהוא רק צריך חבישה והבטיח לעשות את כל זה בתנאי שמישהו יאמץ אותו. הכלב יעבור אמבטיה, וימסר מטופל כמו חדש. בבקשה תעזרו לו, הוא כל כך טוב ועדין למרות כל מה שעבר ורק מחכה לבית חם עם הפנים העצובות שלו. אני לא יכולה להחזיק אותו אצלי אפילו ליום אחד בגלל ההורים שלי (יש לי כבר יותר מעשרים חתולים ו2 כלבים). מי שמוכן לאמץ או מכיר מישהו שמוכן לאמץ, או להחזיק את הכלב אצלו זמנית ולהצילו ממוות שיתקשר דחוף- 0526056181 הכלב נמצא בבאר שבע אבל אם מישהו במרחק של עד שעה וחצי יהיה רציני ומעוניין אני אעשה מאמצים ואשיג לכלב "טרמפ" לשם.

אמארונה

New member
כמה עצוב

תנסו גם לפנות לעמותות השונות. אולי יסכימו לקבל אותו או להציע משפחה אומנת זמנית. אולי גם הוטרינר יסכים להשאיר אותו אצלו עוד כמה ימים כדי לתת לכם שהות למציאת פתרון.

אין אפשרות להשיג הארכת זמן מהוטרינר

אנחנו לא מהאזור אבל באמצעות העבודה של בעלי יכולים לנסות לסדר שיעשו עליו כתבת אימוץ בחדשות המקומיות באזור ב"ש. מנסיון - זה יכול לעזור, אבל בשביל זה צריך קצת יותר זמן, עניין של כמה ימים נוספים.

אמארונה

New member
דיברתי איתה בטלפון

היא בדרכה לצער בעלי חיים חיפה, שם הסכימו לקבל ולשמור על הכלב. היא תיצור איתך קשר בעניין הכתבה.

למעלה