הסיכום השבועי

../images/Emo79.gif../images/Emo220.gifמסכמת...

מה שיר השבוע שלכם [של רוני]- צפוף. [אגב, ידעתם שהאינטרומנסטלבלהבלהבלהבלה שלו נמצא הרבה בערוץ המשחקים 25 ב-YES?]
מה שיר השבוע שלכם [לא של רוני]- Relax- Mika בינונימי- אריק ברמן. מבול- קרן פלס. Gone Going- Black Eyed Peas
בילוי השבוע שלכם- במשרדים של תפוז עם וול.DD
סרט\תוכנית\סדרת השבוע שלכם- 'בקול גדול'- היום בבוקר. השיר שלנו- עונה שניה.
סקופ השבוע שלכם- אאאאא אני כחולה!
תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם [אתם מוזמנים להוסיף אם יש] דאדא...
משהו אחד שעשה לכם את השבוע, ואתם רוצים להמליץ עליו- כנ"ל לסקופ.... [=
משהו שהרס לכם את השבוע- מבווווול............
משהו שאתם מחכים שיקרה שבוע הבא- משחק בית ראשון בכדורעף, במגרש החדש שלנו.
פגשת את רוני השבוע? איך היה- לא.

x Marina x

New member
../images/Emo100.gif../images/Emo71.gifאמא,מה זה?../images/Emo12.gif../images/Emo6.gif

על תגידי לי שעמית משחק עם הבובה הזו,בטח יש לו סיוטים.

../images/Emo79.gif../images/Emo220.gifיותר ממשחק....

הוא מת על הטרול הזה! הוא קורא לו דאדא..

Miss Roni

New member
עונה D:

מה שיר השבוע שלכם [של רוני]- צפוף מה שיר השבוע שלכם [לא של רוני]- Were in this together-Amy Diamond בילוי השבוע שלכם- בבית D: סרט\תוכנית\סדרת השבוע שלכם- בובות,נולד לרקוד סקופ השבוע שלכם- _- תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם [אתם מוזמנים להוסיף אם יש] משהו אחד שעשה לכם את השבוע, ואתם רוצים להמליץ עליו- כלום.. סתם שבוע מיותר משהו שהרס לכם את השבוע- מבחנים ובחנים והכלללל זה מה שהיה לנו השבוע: יום שני- מבחן באנגלית שלישי-מבחן בביולוגיה רביעי-בוחן בלשון והבעה חמישי-בוחן בהיסטוריה שישי-מבחן בפיסיקה וזה עוד ממשיך לשבוע הבא
לא פייר..! משהו שאתם מחכים שיקרה שבוע הבא- קצת חופש מכל המבחנים האלו
פגשת את רוני השבוע? איך היה- לא..

עונה ../images/Emo192.gif

מה שיר השבוע שלכם [של רוני]- לא שמעתי. מה שיר השבוע שלכם [לא של רוני]- Avril Lavigne - When You're Avril Lavigne - I Will Be Timberland ft One Republic - Apologize Amy Diamond - Another Day בילוי השבוע שלכם- במטולה
בגינה ליד הבית שלי
לישון
סרט\תוכנית\סדרת השבוע שלכם- "פטיטו" "מדריך ההישרדות של נד" סקופ השבוע שלכם- קנו לי סימס
^^ ירדן מנהלת
תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם [אתם מוזמנים להוסיף אם יש]-
משהו אחד שעשה לכם את השבוע, ואתם רוצים להמליץ עליו- כתוב בבילוי השבוע
משהו שהרס לכם את השבוע- מבחן בהנדסה ובגאוגרפיה \+ משהו שאתם מחכים שיקרה שבוע הבא- את הציונים במבחנים P = פגשת את רוני השבוע? איך היה- לא. שבת שלום

../images/Emo210.gif

מה שיר השבוע שלכם [של רוני]
לא ממש יצא לי לשמוע... מה שיר השבוע שלכם [לא של רוני]
יותר טוב לסלוח של שירי מימון.. ומלא שירים של McFly בילוי השבוע שלכם
היה אמור להיות היום.. לחגוג עכשיו עם חברה בקניון את היומולדת שלה, אבל חטפתי כאב גרון נוראי
סרט\תוכנית\סדרת השבוע שלכם
גריז הסרט-ראיתי עכשיו חח בדיוק נגמר. סקופ השבוע שלכם
אין... תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם [אתם מוזמנים להוסיף אם יש] אין לי כח לעבור לתגובה בעמוד הגדול חחח משהו אחד שעשה לכם את השבוע, ואתם רוצים להמליץ עליו
אמ... לא היה ממש משהו משהו שהרס לכם את השבוע
כאב גרון
משהו שאתם מחכים שיקרה שבוע הבא
אמ... לא בטוחה שיש פגשת את רוני השבוע? איך היה
לא
שבוע טוב לכולם

לאהדורה

New member
../images/Emo85.gif../images/Emo221.gifאניייייי D:

מה שיר השבוע שלכם [של רוני]-שום שיר מה שיר השבוע שלכם [לא של רוני]- Mika-Relax ,Take It Easy Hansom-Mmmbop Simple Plan - Happy Together Simple plan - Vecation Mika -Grace Kleay Simple Plan -Welcome To My Life בילוי השבוע שלכם-אמממממממממ הנוע"ל - היה כיף. סרט\תוכנית\סדרת השבוע שלכם-פטיטו , גריז , הנפילים , היירספריי סקופ השבוע שלכם-הכבשה שושנה מנהלת!!
תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם [אתם מוזמנים להוסיף אם יש] משהו אחד שעשה לכם את השבוע, ואתם רוצים להמליץ עליו-כלום D: משהו שהרס לכם את השבוע-ביום שני רסיטל.
משהו שאתם מחכים שיקרה שבוע הבא-הייסקול מיוסיקל 2. פגשת את רוני השבוע? איך היה
שבת שלום פורוני!

למעלה