דרושות
דרושים

Peleg42

New member
דרושה אם

אנחנו מחפשים מטפלת או אמא שכבר מטפלת בילד משלה ורוצה לטפל בעוד תינוק קטן וחמוד הכוונה היא לסידור באזור מרכז תל אביב לחלק מהשבוע נשמח לקבל גם המלצות על משפחתונים קטנים (עד 4 תינוקות) שמתאים להם סידור שכזה אפשר לפנות במסר או להתקשר לתמר 0549499268

למי שפספס - מציעה את שירותיי כמטפלת

היי, אני מעוניינת לטפל בשני תינוקות בביתי בפ"ת (פרט לבן שלי) אני בחופשת לידה כרגע, ומעוניינת להתחיל מה- 1.9.2011 (אפשר גם אחרי החגים) במידה ואתם מחפשים מטפלת אשמח אם תשלחו לי הודעה.

../images/Emo140.gifמשפחתון בגישה טבעית בבאר יעקב

המשפחתון של הילה בגבעת חוטר באר יעקב נשאר מקום אחרון משפחתון קטן בגישה טבעית [עד 5 ילדים גילאי 0 - 3] 2 מטפלות חייכניות ואוהבות בית גדול וממוזג חצר מרווחת עם הרבה ירוק בעיניים וציוצי ציפורים. ארוחות טריות, בריאות וטעימות, ללא טיגונים, אבקות תעשיתיות וממתקים שפע של משחקים ,ספרים וגרוטאות ללא טלוויזיה שדולקת כל היום המון טיולים ומשחקים בטבע - חול, מים, עלים, פרחים אווירה רגועה וזורמת, ללא סדר יום נוקשה והרבה חום ואהבה המשפחתון של הילה - כי ילדים מגדלים באהבה 0523220139

sivanhalimi

New member
מטפלת לתינוק במזכרת בתיה והסביבה

מעוניינת לטפל בתינוק פרט לביתי בת ה-5 חודשים. ההצעה: חום אהבה דגש על התפתחות רגשית! אוכל טעים! משחקים וחברה! בעלת ניסיון רב עוד לפני היותי אימא :) בעלת תואר בחינוך. למעוניינים ניתן לפנות אלי במסר תודה :)

למעלה