הרתמו למען הוזלת מחירי החיתול

1אורניתה

New member
../images/Emo95.gifהרתמו למען הוזלת מחירי החיתול

שלום לכולן! קיבלתי אישור ממנהלת הפורום להכניס את ההודעה הזו. אני מובילה בימים אלו יוזמה להוזלת מחירי החיתולים באמצעות מנוי לשירות חיתולים. בלינק מס' 1 ישנו סקר בו ניתן להצביע ובאמצעותו אני אוספת נתונים אותם אוכל להציג באופן מסודר בפני המשווקים. בלינק מס' 2 הספר מפורט על כל הפעילות. אנא הצביעו בסקר ויעזור מאוד באם תעבירו אותו לכל מכריכם שיצביע אף הם. תודה מראש אורנה

עינבלית

New member
הוזלת חיתולים רב פעמיים-חיסכון אמית

אני בטוחה שיש דרך להוזיל- הכל תלוי במויות- הרי בכל האתרים והמוכרים קושיס, שיח טבע, טוטבוטס וmotherease ככל שקונים יותר המחיר פר חיתול יורד. אני כבר מסודרת (כחמישים רב פעמיים מכובסים ומסודרים בארון) אבל את יכולה לפתוח שרשור של מי מעוניינת ולהחליט יחד על הפירמה, על הספק ולקבל מחיר טוב.

כמה עולה היום חיתול רב פעמי?

עלה אצלנו הנושא לדיון, אך לא ממש התעמקנו בו עדין. יש לחיתול ר"פ חיסרון בולט?

עינבלית

New member
החיסרון הבולט הוא שההשקעה הראשונית

גבוהה, לעומת ח"פ שאת מוציאה משהו כמו 70 שקל לחבילה, כ3 חבילות בשבוע, אבל כל פעם שאת מוציאה את הכסף נקודתית זה מרגיש פחות מאשר לקנות ב600 שקל 10 חיתולים רב פעמיים. מה גם שר"פ צריך לכבס וח"פ פשוט משליכים לפח (ומזהמים עוד קצת את כדורנו היקר).

mise

New member
אצלנו מאז שהיא נולדה

השתמשנו רק בר"פ (פרט לנקודות יציאה מהבית..) עד שהיא גדלה ורצינו לעשות קניה של כמות לגודל שלה, אבל מצאנו את זה מעל לכוחותנו הכלכלייים. אז יוצא שבבית (מזל שקיץ..) או שהיא בלי חיתול, או שאני קושרת סביבה חיתול טטרה כמו שהיו עושים פעם. יוצא לי לקנות חבילת חיתולים אחת לשבוע וחצי (ואני מאלה שמחליפות לה ר"פ, במידה והיא מחותלת בו, בתדירות גבוה, של אחת לשעה-שעה וחצי). הייתי שמחה להתארגנות מסיבית לרכישה מוזלת יותר של ר"פ.

למעלה