הסלב

LaDy RoCk 8D

New member
../images/Emo95.gif../images/Emo11.gifהסלב../images/Emo11.gif

למרות שהפינה לא כ"כ מצליחה .. ננסה השבוע הזה אם לא יצליח אז נראה לי שנעיף אותה \: הסבר: כל שבוע אני אבחר אחד מרשימת השמות שלנו ונעלה ונכתוב עליו כל מיני דברים, כמו: תמונות, מידע, שירים [אם הוא זמר] . אאז השבווע בחרתתיי אאתתת : : : :
אברייל לאבייןן

MEyTi L O

New member
אבריל לאבין:)

נולדה בעיר בלוויל בקנדה ב27 בספטמבר 1984. לאבין היא הבת האמצעית במשפחתה. בגיל חמש עברה המשפחה לנאפני שבאונטריו, שם החלה לשיר במקהלה ולמדה לנגן בגיטרה. אלבומה הראשון של לאבין, "Let Go", יצא ב-4 ביוני 2002 בארצות הברית, והגיע למקום השני במצעד האמריקאי, ולמקום הראשון באוסטרליה, בקנדה ובאנגליה, דבר שהפך את לאבין לזמרת הצעירה ביותר שאלבומה הגיע למקום הראשון במצעד הבריטי לתקופה ארוכה. חודש לאחר צאת האלבום, קיבלה לאבין שני תוארי זהב ופלטינה, על ידי RIAA, והגיעה למולטי-פלטינה בסוף אוגוסט. האלבום מכר בסה"כ 13,197,000 עותקים ברחבי העולם. מהאלבום יצאו ארבעה סינגלים. "Complicated" היה לסינגל הראשון, והגיע למקום הראשון במצעד האוסטרלי ולמקום השני במצעד האמריקאי, ובנוסף, זכה לתואר הסינגל הקנדי הנמכר ביותר בשנת 2002. אחר כך הוציאה לאבין בסינגל שני את השיר "Skater Boy", אשר הגיע לטופ 10 באמריקה ובאוסטרליה, "I'm With You", הסינגל השלישי מתוך האלבום, הגיע גם הוא לטופ 10 באמריקה ובאנגליה והסינגל האחרון, "Losing Grip", הגיע לטופ 10 בטיוואן ובצ'ילה. בעקבות הצלחת האלבום זכתה לאבין בתואר "האמנית החדשה הטובה ביותר" בטקס פרסי ה-MTV לשנת 2002 והייתה מועמדת לשמונה פרסי גראמי. אלבומה השני של לאבין, "Under My Skin", יצא ב-25 במאי 2004 בארצות הברית. הוא מוקם במקום הראשון בארצות הברית, באנגליה, בגרמניה, בקנדה, במקסיקו, בארגנטינה, בספרד, באירלנד, בתאילנד, בקוריאה ובהונג קונג. האלבום מכר מעל 370,000 עותקים בארצות הברית בשבוע הראשון לצאתו והפך לאחד האלבומים הנמכרים ביותר מאז שנת 2000. הסינגל הראשון מתוך האלבום, "Don't Tell Me", הגיע למקום הראשון במצעד הארגנטינאי והמקסיקני, לטופ 5 במצעדי אנגליה וקנדה ולטופ 10 באוסטרליה ובברזיל. "My Happy Ending", הסינגל השני, הגיע לטופ 10 בארצות הברית. השיר היה הלהיט השלישי הכי גדול של לאבין בארצות הברית, אך הסינגל השלישי, "Nobody's Home", לא הצליח כמצופה, והגיע רק עד למקום ה-41 במצעד. הסינגל הרביעי, "He Wasn't", נכנס למקום ה-23 במצעד הבריטי ולמקום ה-25 באוסטרליה. הסינגל לא יצא בארצות הברית. "Fall To Pieces" היה לסינגל החמישי והאחרון מתוך האלבום. השיר יצא כסינגל לרדיו בלבד, ללא וידאו קליפ. בבילבורד האמריקאי הוא הגיע רק אל המקום ה-106 והפך לסינגל הפחות מצליח של לאבין. האלבום זיכה את לאבין בשני תארים ב"World Music Awards" בשנת 2004, "זמרת הפופ-רוק הכי טובה" ו"הזמרת הקנדית המוכרת ביותר". בשנים 2005-2006 קידמה לאבין את קריירת המשחק והדוגמנות שלה. ב-15 ביולי 2006 נישאה לבן זוגה דריק ויבלי (סולן וגיטריסט להקת הפאנק Sum 41). לקראת סוף שנת 2006 הוציאה לאבין את השיר שכתבה ביחד עם דר. לוק, "Keep Holding On", עבור פסקול הסרט "ארגון". השיר מוקם במצעד הבילבורד האמריקאי במקום 17. אלבומה השלישי, "The Best Damn Thing", יצא ב-17 באפריל 2007 בארצות הברית וב-15 באפריל בישראל. האלבום מופק על ידי דר. לוק , בעלה דריק ויבלי, ורוב קאבאלו . באלבום 12 שירים.הסינגל הראשון מתוך האלבום, הוא השיר "Keep Holding On" שיצא לרדיו כתקליט שדרים והיה הסינגל הקולנועי של הסרט אראגון,אך לא רשמי של האלבום עצמו. הסינגל הרשמי הראשון הוא "Girlfriend" שהצליח בקנה מידה עולמי והפך ללהיט כמה ימים לאחר יציאתו והגיע למקום ראשון במצעד השירים הרשמי של ארה"ב. גרסה נוספת של השיר יצאה עם הראפרית ליל מאמא.הסינגל השני מהאלבום הוא הבלדה "When Youre Gone" שהצליחה לשחזר את ההצלחה של השיר "Girlfriend", הסינגל השלישי היה "Hot" והסינגל האחרון מהאלבום הוא "The Best Damn Thing".

MEyTi L O

New member
אממ.. ברגע שאני אדע איך

מעלים שירים אני אעלה . ( תעזרו לי
) :)

LaDy RoCk 8D

New member
../images/Emo95.gifהסבר../images/Emo26.gif

תכנסי לאתר הזה : : http://www.sendspace.com/ תלחצי על עיון, תבחרי איזה שיר שבא לך, אח"כ את כותבת את האימייל שלך. אח"כ את לוחצת כדי שיהיה וי ליד הI have read and agree to the terms of service. ואז את לוחצת על Upload File . מקווה שהבנת

למעלה