חשוב מאוד!

פלפלת13

New member
../images/Emo97.gifחשוב מאוד!

שלום לכולם. אני מתחילה ללמוד סיעוד בעוד פחות מחודש ויש כל כך הרבה נושאים בלתי פתורים... נרשמתי מאוד מאוחר ולכן לא נותר לי מקום במעונות :( ניסיתי לחפש דירה וגם זה לא ממש הצליח לי. אני גרה רחוק מי"ם וגם לומדת בשילוב עם בי"ח קפלן ברחובות כך שאני חייבת למצוא מקום לגור בו והגיוני שיהיה בי"ם (בגלל תכנית הלימודים). חיפשתי מקום לגור בו אך רוב המודעות היו כבר "לא אקטואליות" או מפחידות כמו- "גרוש בן 42 מחפש שותפה, מגורים חינם..." אני לא מכירה את האיזור, אולי רק בסוף השבוע יצא לי לעבור שם.. השעון מתקתק והזמן אוזל, אם יש מישהו שיכול לייעץ בנושא אני אשמח. בכל אופן רציתי גם לדעת אם מישהו מכיר את התוכנית של 3 שנים במקום 4 (חובשים ועתודאים מצטיינים). תודה.

nate2000

New member
תבדקי באתרים כמו

הומלס, יד2, את יכולה לבדוק גם באתר של האוניברסיטה העברית, יש שם רשימה שלמה של דירות להשכרה וחיפוש שותפים

פלפלת13

New member
אז זהו שזה יותר מורכב

חיפשתי בכל אתר אפשרי, אפילו אתרים שאף אחד לא שמע עליהם, או שהמודעות לא אקטואליות או שהמחירים גבוהים מדי לתקציב הדל שלי... מה עושים במצב כזה, המעונות לא אמורים להתחשב? חוץ מזה, מישהו יודע איפה אפשר לראות את מעונות עין כרם???? זה ממש חשוב, כי אם יקרה נס ויאשרו לי אני ארצה לדעת איך שם....

amnonab

New member
מעונות בוסטון

את יכולה להתקשר לאיציק, רכז המעון ב-02-6758784 ותאם איתו לראות את המעונות באחד הבקרים. את יכולה גם לקרוא יותר מידע לגבי המעונות בקישור הבא: http://www.hebmed.org/hebmed_wiki/logistics/dorms לגבי דירה, ניתן לשכור דירות עם שותפים באיזור קריית יובל (איזור מעונות גוואטאמלה) במחיר שלא יעלה בהרבה, אם בכלל, מעלות חדש במעונות. חפשי תחת "שותפים" בלוחות המתאימים, וחפשי גם תחת דירות להשכרה - רבים מעוניינים להשכיר את כל הדירה לכמה שותפים שמגיעים יחד מאשר לנסות ולהשכיר לשותף אחר שותף. בטוח מתפנות עכשיו דירות באיזור, תצטרכי רק למצוא לעצמך שותפים. בנוסף, אם יש לך זמן, אני ממליץ לך לעלות לירושלים ולהסתובב קצת באזור. גם תלמדי להכיר אותו, תראי איפה כדאי לגור וכו', וגם חפשי (ותמצאי) מודעות על לוחות המודעות בקמפוסים השונים ובשכונות על דירות להשכרה שאולי לא מושכרות בעיתון/אינטרנט. ובכל מקרה, אל תלחצי, גם אם תמצאי דירה קצת אחרי תחילת הלימודים לא מדובר באסון, ותמיד יהיו לך חברים שישמחו לארח אותך ללילה אם המצב יהיה באמת קשה באותו הלילה. מה גם שאז בטוח תכירי טוב יותר את העיר ותסתדרי בקלות יותר. בעוד שלושה שבועות האוריינטציה, תפגשי את כל החברים שלך לחוג ותראי שלא רק את בבעיה הזו, וכולם מוצאים פיתרון בסוף

פלפלת13

New member
בוסטון?

בוסטון זה בהדסה? לא ראיתי תמונות של בוסטון אבל התמונות של גוואטמלה מזעזעות וקשה לי להאמין שעוד משלמים על מעונות כאלה.... איך בבוסטון לעומת מעונות אחרים? בכל אופן מה הקטע שמחרימים תנורים? זה לא ירושליים וקר שם???!!! (פסיכים לגמרי)... ובאמת אסור לארח חברים ולו ללילה אחד? נראה לי מטורף... כבר חרשתי על כל המודעות וכל חומרי הקריאה בקשר למעונות...

nate2000

New member
הדיור בירושלים הוא יקר....

את כמובן יכולה לפנות להנהלת המעונות ולהירשם לרשימת המתנה ולקוות לנס, במקרה הגרוע את יכולה לפנות למתווך....אבל קחי בחשבון שמחיר השכרת חדר בירושלים הוא לפחות 200$ וזה לא כולל מים, חשמל, ארנונה וגז

amnonab

New member
לחדר אולי

שימי לב שמחיר מעונות הוא לשניים בחדר, ואם תשכרי דירה ותתחלקי עם שותף באותו החדר, את רואה לאיזה מחיר תגיעי. ואגב, אפשר לשכור גם בפחות מ-200$ לחדר, הכל תלוי על מה וכמה מוכנים להתפשר.

didushkit

New member
אני בדיוק באותה בעיה כמוך.

התקשרתי למשרדי המעונות והם אמרו שיש מקום רק בכפר הסטודנטים. זה באמת לא בסדר שהם לא מתחשבים (נרשמתי דרך העתודה ובגלל זה קיבלתי תשובה מאוחר)

למעלה