מרחב מוהר בתפוז

../images/Emo98.gifמרחב מוהר בתפוז../images/Emo70.gif

אנו מתכבדים להזמין את הבמה את מרחב מוהר
מרחב, מתאגרף עולמי, עוקץ כמו דבורה
וברוקדים עם כוכבים מנסה גם להוכיח שהוא רוקד כמו פרפר
הוא יגיע אלינו ביום ראשון הקרוב ה 21.11.10 בשעה 17:00 - כאן ב
מרחב ואנסטסיה בוידוא נוגע לב http://reshet.ynet.co.il/Shows/Dancing_with_the_stars_s06/videomarklist,175678/ ריקוד הקוויקספט http://reshet.ynet.co.il/Shows/Dancing_with_the_stars_s06/videomarklist,175563/ מרחב מחכה לשאלות שלכם

dana735

New member
למרחב היקר../images/Emo140.gif

ראיתי את הסרט עליך ודי הזדהיתי עם חלק מהדברים שאמרת שם ובמיוחד ב"חומר שממנו עשויה האהבה"...אתה גבר גבר
ואני אישית אוהבת מאד לראות אותך על המסך... רציתי לשאול: מה גרם לך ללכת על הריקוד? זה מרגיש לך מוזר לגמרי או שזה קצת מוכר לך? איך האווירה בזמן השיעורים?אווירת תחרות או אווירת בידור? האם יש הבדל משמעותי בין התחושה על הבמה לבין החזרות? אתה מרגיש שמייחסים למראה החיצוני שלך יותר מאשר לריקוד?איך זה מרגיש? רוצה לרקוד איתי?
(אבל ריקוד ריקוד)

שונה לחלוטין אבל ממש דומה :)

כן אני יודע זה לא הגיוני אבל זה ככה. כל התנועות , כל הצעדים כל התכלית שונה לגמרי מאגרוף אבל החתירה למצוינות, הרצון הזה להגיע לשלמות לא 99 אחוז אלא 101 אחוז , זה מה שדומה לאגרוף. באימונים/שיעורים אני משתדל תמיד להיות רציני ומפוקס אבל לפעמים ( או ליתר דיוק הרבה פעמים) אני קצת מתפזר, מבחינת האווירה עם המתחרים האחרים, הכול בהכי כיף וספורטיביות!!

AyaGold

New member
מרחב../images/Emo99.gif

קודם כל, אני חייבת לציין שאתה הפייבוריט שלי בתכנית
ועכשיו לשאלות:
האם עזבת את תחום האיגרוף ועשית הסבה לריקודים? או שאתה סתם משתעשע מהרעיון?
איזו מוזיקה אתה שומע?
מי לדעתך שני הזוגות שיגיעו לגמר?
מה הכי עושה לך את זה בריקוד?
איפה מוצאים יותר פורקן - בריקוד או באיגרוף? מאחלת לך המון בהצלחה ומקווה לראות אותך בגמר

תודה !

הפסקתי להתחרות בשנת 2006 כי נפצעתי קשה בקרב -פגיעת ראש רצינית אני באמת אוהב הכוול, לא סתם אומר הכול. באמת. אבל הכי מתחבר להיפ הופ! שני הזוגות לא יודע- אבל אני יודע בטוח על זוג אחד שיגיע :) אני אישית מוציא יותר באיגרוף , אבל זה בגלל שאני מתאגרף, אני בטח שרקדן יוצא את אותו הדבר בריקוד. פיזית אין ספק שאיגוף זה ספורט יותר קשה. ללא קשר ליופי , או לאומנות. פיזית. מה הכי עושה לי את זה בריקוד.... זה שיוצא משהו מביפנים, היכולת לבטא משהו -הרגשה- בלי מילים. זה גם החלק הכי קשה.

היי שלום, לגבי עברך כמתאגרף...

עד לאיזה שלב הגעת באליפות העולם? האם יש ווידיאו שניתן לראות של התחרות בה נפצעת אנושות?

לא-- מעולם לא ראיתי....

אפיךו תוכנית אחת של רוקדים, לא ישראלי ולא מחו"ל...כך שמעולם לא ראיתי את עצמי שם היתרון היחידי שיש לי לדעתי זה היכולות להתאמן הרבה שעות...חוץ מזה, למרות שחשבתי שיהיה לי יתרון...אין לי:(

כמה שאלות ממני

עד כמה נוח לך או לא נוח לך לרקוד עם לסבית שרוקדת עם אישה? במיוחד כשאתה בא ממגזר שלא בהכרח מקבל את זה?

שאלה שאלתית, סליחה על הגזענות מראש

פתאום אתה צריך לשים בגדים צמודים, אתה לא מרגיש קצת הומו?

שאלה על איגרוף ואומנויות לחימה

1, יש כסף בכלל למתאגרף מהארץ? ובכלל אתה חושב שמהארץ אפשר להגיע לאן שהו באיגרוף? 2,למה בחרתה איגרוף ולא קיקבוקס או MMA שהם יותר טכנים? 3,עד איזה גיל אתה חושב שלא מאוחר להתחיל להתעסק באומנויות לחימה ועד כמה צריך להתמיד כדי להגע להישגים משמעותים? חוץ מזה רציתי להגיד שאני מכיר אותך בטח לא מהתוכנית של רוקדים עם כוכבים הייתי רואה אותך עוד מהקרבות שלך שהיו משודרים בערוץ הספורט עקבתי אחרי הקרירה שלך וראיתי את הסרט עליך בערוץ2 ! שאפו רציני אח שלי על הקרירה שלדעתי הייתה יפה מאוד עד לפציעה שלך ויש לך רקורד מרשים הלוואי ניראה יותר כמוך בתחום אומנויות הלחימה! נ.ב. שאלה אחרונה ! למה בארץ אין שום סיקור לא בעיתונים לא בערוצים ולא באתרי הספורט לשום תחום אומנות לחימה שהוא לא אולימפי לא סיקור על מה שקורה בארץ ולא בחול בעיקר אני מדבר על הקרב האחרון של פאקיו נגד מרגריטו

וואו אחי .. שאלות רציניות אתה שואל כאן

אחי אתה שואל כאן שאלות לא פשוטות ולכן אני אענה אליהם הכי קצר שאפשר כי אם אמששיך לא אצא מזה גם עוד שנה ...אז ככה..... 1-לא. ו כן, חד משמעית כן,תלוי בהמון יכולות וגם קידום וניהול נכון. אבל חד משמית כן, אין כזה דבר "בלתי אפשרי" 2-זה לא נכון להגיד MMA וקיקבוקס הם יותר טכניים. גם על זה אפשר לדבר המון, להשוות בין KB ל MMA או כל השוואה בין כל אומנות לחימה היא לא עיניינית , אלא אם כן אתה משווה תחום ספציפי אחד - יעילות ברחוב, שבתחום הזה ברור ש MMA. להשוות בינם זה כמו להשוות בין תפוח לרמקול.ראסמי. בחרתי באיגרוף כי לשם ניתבו אותי החיים וראיתי באומנות ובדרך כמשהו שאני רוצה להצליח בו וכאתגר שאני רוצה לעבור. . לפני שהתארפתי עשיתי מואי טאי, לפי דעתי הייתי יותר טוב בזה,ןאני גם יותר נהנה מזה. אבל כמו שאמרתי , החיים..... 3-לכל גיל ההשגים שלו. אין גיל מאוחר מדי לאומנויות לחימה

תודה רבה רבה על התשובות ו..

רציתי רק להגיד שאהבתי לקרוא את התשובות שלך במיוחד אחרי שלא מזמןראיתי תסרט עלייך ועל כמה התבאסתה שפרשתה רק רציתי להגיד לך שיש לי ממך השראה ושוב..... תודה!

einatgross1

New member
קשה באימונים קל בקרב

מרחב היקר (מאוד יקר-כמות הSMS שאני מרביצה על 13
) כמה שעות אימונים נדרשים לפני כל הופעת ריקוד? האם אתה מצליח להתאמן יותר זמן בריקוד מאשר באיגרוף? כלומר, במה קשה יותר להתאמן? תודה ובהצלחה,

....

אהלן כל אחד מתאמן אחרת, יש כאלה שקולטים ממש מהר, ויש כאלה שלא ---אני !!:) אני מתאמן כל יום 3-6 שעות. יש כאלה שפחות..... לא קשה לי לרקוד, זה ללא ממש מאמץ פיזי קשה בישבילי.....

עדי1306

New member
מרחב ../images/Emo13.gif

אנחנו מכירים מתקופת אפריקה שלך. אני כמה שנים מעלייך אז כנראה לא תזכור אותי. (תשאל את אמא שלך מי זו הבת של אלה) רציתי להגיד לך שאנחנו מאוד נהנים לראות אותך רוקד, מסמסים קבוע 13 ומקווים שתזכה!

למעלה