סיכום שבועי

We Never Close

New member
../images/Emo98.gif סיכום שבועי ../images/Emo98.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: משהו רע שקרה לך השבוע: שיר שלא הפסקת לשמוע: התחדשות השבוע: תוכנית השבוע: סרט השבוע: ספר השבוע: מאכל השבוע: יציאת השבוע: משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: ציטוט\יציאת\מילת השבוע: תמונת השבוע: התוכניות שלך לשבוע הבא: איך עבר עליך השבוע: סופ"ש טוב!

We Never Close

New member
אני מחכה שאתם תענו,

אחרת אני מרגישה שאני מדברת לעצמי
אני אענה יותר מאוחר, ותענה גם

We Never Close

New member
*מראה דוגמא*

משהו טוב שקרה לך השבוע: התחלתי חוג התעמלות, ופגשתי כמה אנשים שרציתי לפגוש
משהו רע שקרה לך השבוע: הרופא אמר שאני צריכה כדורים שיר שלא הפסקת לשמוע: "הולך נגד הרוח" ועוד כמה של שלום ושלמה התחדשות השבוע: דיסק
תוכנית השבוע: האוס סרט השבוע: עקומים ספר השבוע: הנסיך הקטן מאכל השבוע:
יציאת השבוע: נסענו לקניון עם סבא חח והיה ממש כיף, ובשישי בערב עם חברות משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: מבחן במתמטיקה
אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: ציטוט\יציאת\מילת השבוע: תמונת השבוע: התוכניות שלך לשבוע הבא: ללמוד מתמטיקה, להיכנס לכושר איך עבר עליך השבוע: לא רע עכשיו תורכם

We Never Close

New member
מתעמלים../images/Emo3.gif

אירובי ושרירים בעיקר, אבל גם גמישות, עיצוב וחיטוב וכאלה.. אני צריכה להיכנס לכושר לקראת הגדנ"ע והטירונות

שו גדנ"ע../images/Emo2.gif

של התיכון כאילו? לנו לא עשו כלום
וטירונות בוודאי, גם אני צריכה לחשוב על זה

We Never Close

New member
לא, התיכון שלי דפוק מדי

זה של אלומה. היית בגדנ"ע, לא? או שאני מתבלבלת?

מבחינת תנאים

שינה- תביאי איתך שמיכה ומצעים, כי קר שם בלילה. אוכל- ממש אבל ממש קצת אוכל, ולא אוהבים לתת מנות שניות בלי מיקוח,רק 3 פעמים ביום יש ארוחות (7 וחצי, 12 ו-6). תביאי הרבה קרקרים
בגלל שירד הרבה גשם, בקושי עשו לנו פעילות. המסע היה נורא קל ונחמד מאוד. נותנים שיעורים נחמדים, מכירים אנשים חדשים מבתי ספר שונים, והחווייה כולה נחמדה מאוד. בתחילת השבוע ממש מקפידים על הכל, אבל לקראת סוף השבוע ממש מחפפים. אל תבהלי, זה נחמד שמתרגלים לכל הטורים ולכל ההקשב המפקד. תגידי לי באיזה פלוגה היית ומי היה המפקד\ת שלך

למעלה