החברות הכי טובות.

ענתש

New member
../images/Emo99.gif החברות הכי טובות.

יש לי חברות הכי טובות. באמת הכי. איזה מוזר שנפגשנו במקום כמו האינטרנט ובכלל על רקע משהו כל כך אוניברסלי כמו "הריון ראשון". זה מוזר כי אני חושבת שאחרת נתיבי חיינו בחיים לא היו מצטלבים. אולי אם היינו יושבות ביחד במקרה על ספסל בפארק היינו מסתכלות ממש מוזר אחת על השניה ועל איך היא מתנהלת, לבושה, מדברת, מטפלת בילדים כי אנחנו נשים כל כך, כל כך שונות. והשוני הזה, הוא שעושה לנו כל כך טוב ומאפשר לנו למצוא הרבה אחת בשניה - דברים שחסרים בכל אחת, דברים שמשלימים כל אחת, דברים שמתאימים לכל אחת. כמה נעים יש חבורה כזו שהיא כבר משפחה יותר מאשר חברות. כאלו שאפשר לספר להן הכל הכל והן יבינו, וגם אם לא יבינו יקבלו ויחבקו ויעשו הכל כדי לעזור. ולמה אני מתרגשת כל כך ? זוכרות את השירשור שקיטרתי בו שאין לי סגנון? רציתי רק לספר שלפני יומיים לקחנו ביחד חופש (לא כל החבורה שלנו, רק חלק) והמקסימות האלו הלכו איתי לשופינג ועשו לי סטיילינג והחליטו מה לקנות ומה להשאיר על המדף. ואני לא מפסיקה לקבל מחמאות על הלבוש והאביזרים והנעליים והמראה. וזה לא השופינג שעושה לי נעים בלב ומדגדג בעיניים, זו האהבה העצומה שבה הן עשו את זה. זו החברות העמוקה והעובדה שאני יודעת שהן עשו את זה כדי לשמח אותי מכל הלב כשהן ידעו שאני צריכה את זה (לא רק מעשית, גם נפשית). נגה אמרה לי אתמול "אמא, אפשר לבכות מכל מיני סיבות. אפשר לבכות כי עצובים, כי מישהו העליב אותך או פגע בך. אפשר לבכות לפעמים כי מקלפים בצל. ולפעמים, אמא, אפשר לבכות גם מאושר ושמחה" אז הנה
דמעות של שמחה. אוהבת אתכן, מקסימות. ותודה שיש לי אתכן.
ענתש.

neta2

New member
מרגש, מקסים נפלא.

אכן זכית בחברות נפלאות. אשריך. ספרי קצת מה קנית ואיפה...

ענתש

New member
אז ככה:

בעונות קניתי שני ג'ינסים ומכנסיים מגניבות עם כיסים ושתי חולצות אחת חושפנית ויפה והשניה חמודה ליום יום. בג'אמפ קניתי חולצות סקסיות ויפות (רובן גופיות, אבל תכף קיץ...) וגם שמלה שחורה קלאסית עם מחשוף מהמם בגב ומכנסי שלושת-רבעי אלגנטיות כדי שיהיה מה ללבוש עם המגפיים
בקליגולה - מגפיים עד הברך ונעליים אדומות על עקב גבוה גבוה שקניתי מאוחר יותר באותו יום בקניון אחר בכלל... משקפי שמש בארוקה (סקסיות מאד).
לא ויתרנו על סיבוב בווימן-אונלי (2 חזיות, אחת פוש אפ והשניה תחרה) ושדדנו, פשוטו כמשמעו, את דיווה. יש שם מבצע 3 תכשיטים ב-100 אז מייד קניתי 6 ב-200
ושפע של תכשיטים מהסטנדים של ה-9.90. היה כיף

neta2

New member
../images/Emo6.gif תגידי לפני כן ביקרת

גם בבנק
נשמע מדהים! שמחה איתך
תתחדשי מותק! (תעשי סיבוב..)

ענתש

New member
אה, זה רק אחרי כן שאני

לא יכולה לבקר בבנק
מתחבאה...
(טוב שיש תשלומים וסופעונה)

../images/Emo7.gif הרסת אותי

אני בוכה, אבל עם חיוך. אוהבת אותך כ"כ, התברכתי בך ובחבורה המדהימה שלנו, ואני מרגישה בדיוק את מה שכתבת - זה כבר יותר ממשפחה.

rc11

New member
מה יהיה איתי?

באיזו קלות יורדות לי דמעות. ריגשת אותי מאוד, כיף לך שיש חברות כאלה וכיף להן שהן יודעת כך להעניק ולאהוב. תהנו
ואיזה כיף שקנית מלתחה!

shirka

New member
אני אוהבת אותך גם../images/Emo24.gif../images/Emo25.gif../images/Emo23.gif

ענתש

New member
מותר לספר ?

מותר לספר שנתת לי שקית מלאה חולצות שלך שבקושי נלבשו כי את כבר רזה מדיי בשבילן ? מותר לספר איזו חתיכה ויפה את וכמה קילואים ירדת בחודשים האחרונים ? מותר ?

shirka

New member
אבל לדעתי מעטות יזכרו אותי

עבר הרבה זמן מאז השתתפתי בפורומים....

shirka

New member
תודה רבה ../images/Emo24.gif עדין לא הגעתי

ליעד אבל אני ממש בדרך הנכונה

טלישקה

New member
בטח שזוכרים גם אותך וגם את

נועה והתלתלים ישר כח על המשקל, גמני הורדתי כמעט 30 ק"ג