וירטואלית

kuzary

New member
../images/Emo99.gif וירטואלית

ראשית לטאkילה צרור ברכות על הפורום החדש. |4u |בהצלחה מכל ה
אהבה וירטואלית היא אהבה נוחה. אני לא צריך להתגלח בבוקר או לפני הכניסה למיטה. אין אני חיב לפנק אותה, לומר לה כל שני וחמישי שאני אוהב אותה. אני פשוט יכול לאהוב כאשר "בא לי". כאשר נמאס לי אני יכול ללכת מהר. ורק לומר שלום בנימוס. בקיצור היא אהבה מושלמת. רק מה? חסר לה משהוא. חסר המבט בעינים חסר המגע המקרי חסרים הפרפרים בבטן בציפיה לאחר חסר הטאץ הסופי. לכן זו אהבה של מילים בלבד. נ.ב. (נזכרתי בבדיחה) כאשר האישה צועקת בדלת הקידמית והכלב נובח בדלת האחורית ללא הפסק. למי תפתח את הדלת ראשון? לכלב כמובן זאת משום שהוא יפסיק לנבוח לאחר הכניסה לבית.

טאKילה

New member
כוזרי..הוירטואליה..../images/Emo39.gif

היא חלון לעולם רחב, מותר לנו להיות חסויים, בניק שהוא כינויי בדויי, ולא בזהות שנתנו לנו ההורים. אתה לא צריך להתגלח, ואני לא חייבת להיות מגונדרת גם לא בשפתיים משוכות אודם, הכל כאן עובד לפי התאור שסיפקת ואני שטה עם הדימיון שלי מציירת אותך בדיוק כמו שבחרתי שתיראה לכבודי,כנ"ל גם אתה. אני רוצה לחדש לך שמלבד המראה הויזואלי, לא חסרה תחושת הנגיעה,לא חסרה התשוקה, לא חסרים אותם פרפרים בבטן,שהם אהבה. מי שלא חווה את כל אילה יגיד שהם לא קיימים. כל אילה ישנם ברגע שנוצר קליק בין שני מצטטים. תודה על הברכה ,ויופי שאתה גם כאן..

המגע אולי חסר אבל חוץ מזה,

הכל שם... במיוחד הפרפרים בבטן, והציפייה, הריגוש...

למעלה