iron man 3!

idodo35

New member
iron man 3!

נו אז מה חשבתם? (נסו לא לספיילר או לפחות להודיע על ספויילרים!)
אני מאד נהינתי מהסרט, הוא היה מלא באקשן, דיי מצחיק ומאד נהינתי מלאיפה שהם לקחו את הדמויות (במיוחד את פפר שאותה הם פתחו לכדי דמות בפני עצמה סוף סוף)
לגבי הטוויסט (מי שראה יודע על מה אני מדבר) למרות שהוא ממש רחוק ואפילו טיפה מזלזל במקור אני חשבתי שזה רעיון מאד מעניין וזה גם תפס אותי ואני בטוח שאת רובכם בהפתעה וזה סימן של טוויסט טוב...
לסיכום מאד נהינתי מהסרט בהחלט הטוב מהטרילוגיה (סרט המארוול השלישי הכי אהוב עליי בינתיים אחרי captain america וavengers)
מאד מומלץ!!!

ANGELUSPIKE

New member
על איזה טוויסט אתה מדבר, כי היו 2

אחד עם המנדרין והשני בסוף עם הניתוח לב.

Guid

New member
סרט חזק!

ראיתי אותו ממש הערב.

מאוד נהניתי ממנו!
היה בו משהו שונה באווירה ובהתנהלות שלו. משהו קצת פחות "רציני" מהסרטם הקודמים, אבל הוא עדיין שמר על רמת הרצינות המתאימה.
אני לא יודע להסביר את זה, אבל מי שראה בטוח יבין על מה אני מדבר.
אם ככה יהיו הסרטים הבאים של ת'ור וקפטן-אמריקה, אז מצפים לנו סרטים ממש טובים!

אהבתי את הצורה שבה מתחיל הסרט, עם השיר שרץ על הכותרות פתיחה. מאוד מרענן ומגניב!

וכמובן, מבחינה עלילתית- הסרט פשוט ריתק אותי למסך ולרגע לא השתעממתי! (ואת זה קשה לומר על איירון-מן 2, שהיה לדעתי הסרט הכי פחות טוב של משפחת האוונג'רס עד כה)

ומכאן ספויילר!

אהבתי ממש את כל הקטע של מנדרין!
איזה גאוני!
כל הסצינה איתו הייתה פשוט הזוייה וקורעת מצחוק, וזה בא בצורה הכי לא צפוייה שאפשר! ממש אהבתי.

אני מאמין שיש אנשים שייתאכזבו שהרסו להם את מנדרין, אבל אני מעולם לא נתקלתי בו בקומיקס או במדיה אחרת בצורה מורחבת אז זה לא הפריע לי.

nick at noon

New member
שיר? בפתיחה? חרא!

אני הגעתי כמו אדיוט באיחור לאולם. אבל הבנתי שלא פספתי שום דבר. הגעתי ברגע שהוא נכנס למעלית והבחור הזה נותן לו כרטיס שלו. אני מקווה שלא פספתי שום דבר.

גם אני מאוד נהניתי מהסרט. לא בטוח אם זה מסמן משהו לגבי סרטי קפטן אמריקה ות'ור כי יש להם במאים וכותבים אחרים, אבל אני מקווה.

לגבי המנדרין אף פעם לא נתקלתי בו בקומיקס אבל ראיתי (חלקית) פרק של סדרת איירו מן ישנה ובה המנדרין הוא ירוק. לא הפריע לי שהוא לא ירוק.

Guid

New member
לא פספסת כלום מבחינה עלילתית,

אבל הפתיחה של הסרט הייתה מהמגניבות שיצא לי לראות :)

למעלה