Just Me!

Just Me

New member
Just Me!

Why? all I wanna know is why? Why does people act that strange way? Why are their feelings change every day? I ask myself what is normal? I ask why are they do that? Does what they do is normal? Does what they do is ``cool`` ? I think they all acting like fool. I want to have the feeling of a born baby no thoughts, no opiniont no hate, no love, no beliefs. I want everything from the start So I`ll know how to protect my heart. I feel like getting out of this life Just jump into the sky between the clouds and disapear Just me, alone, with no fear. Where is my hero? Where are you my prince? I feel like you`re the only one I can trust No needs, no should, no must. I wanna look into angels eyes to know that they protect me. warn me from being bad keeping me away from being sad. Just me and the angels Just me alone to fly so high Just me to reach to the sky. To be who I realy am, To be free Just Me.

אישה יקרה לי מיקרה !

אני יושבת ודומעת מול מילותיך ודמעותי אינן פוסקות אני שיודעת את כל האמת צריכה לשמור עליה מפני האור ואני שיודעת מה כעת רוצה לחבוק בך תחת כנפי ציפור קטונתי... ונשארו רק הדמעות מחזיקה לך אצבעות ויותר מאצבעות ואל תשכחי שאני כאן (וגם אני הייתי ועודני שם) יחדיו נוכל לשאוב כוח למלא בו את ליבנו בעיקר בצחוק - שיתן לנו רגעי חסד של אושר אני מבינה כעת למה זלגו דמעותיך היקרות מפז עוטפת אותך ילדה בגלימת זהב ושני כי לך מגיע רק טוב ושלווה... אוהבת אותך מאוד ילדה שמרי על עצמך הנה עכשיו נשיקה במצח (את יושנת אני עדיין משתובבת :) הרגשת במשק כנפיים ...חחח ?!) שלך אני ענבל

Just Me

New member
הרגשתי אותך מלאכי....

עינבל שלי... אין מילים לתאר עד כמה את מרגשת אותי כל פעם מחדש מביאה אותי למצב של בכי, לא רק דמעות אלא בכי ממש! חושבת עלייך, ואת הדרך שאת גורמת לי להרגיש הרגשה שאותי מישהו אוהב ותוך זמן קצר יחלוף לו הכאב. מרגישה אני את כנפייך הזוהרות דמעותיי כבר לא כל כך בוערות... אוהבת אותך ומרגישה כל כך בטוחה מהלחץ מרגיעה ונותנת מנוחה. צחוקינו מתאחד שוב כל פעם זה נותן הרגשה של טוב של שלום והפעם זה כבר לא רק החלום. מלאך שלי... תודה! אוהבת מאד נדבר בקרוב... אני

מקסימה שלי

דמעותיך בדמעותי אושרך באושרי חושבת עליך כל הזמן ואוהבתתתתת מאודדדד ! יום אחד עוד יבוא החיבוק הזה שיאחד בין שנינו :) מתוקה שלי כבר אמרתי לך בעבר הרחוק המלאכית שמבין שנינו - זאת את ! כי רק למלאכים יש צלצול פעמונים בצחוקם :) שלך אני ענבל

פשוט אמיתי...

מהמם ... וכל המוסיף גורע. פשוט מהמם... אמיתי ...כנה.... פשוט מהממם

למעלה