KOBIZ99 הודעה אישית

מצב
הנושא נעול.

kobiz99

New member
KOBIZ99 הודעה אישית

KOBIZ99 הודעה אישית
אני KOBIZ99 מודיע בזאת על פרישתי מהפורום. פרישתי היא מרצון ואף אחד לא כפה זאת עלי. הסיבה פגעתי במספר אנשים מאוד רגישים ולוקח אחריות. היה נחמד להחליף דעות, איפורמציה, למדתי הרבה מקווה שתרמתי גם קצת. בתודה לכולם קובי

fireman

New member
אני חושב שאפשר לבקש סליחה

KOBIZ99 הודעה אישית
אני KOBIZ99 מודיע בזאת על פרישתי מהפורום. פרישתי היא מרצון ואף אחד לא כפה זאת עלי. הסיבה פגעתי במספר אנשים מאוד רגישים ולוקח אחריות. היה נחמד להחליף דעות, איפורמציה, למדתי הרבה מקווה שתרמתי גם קצת. בתודה לכולם קובי
אני חושב שאפשר לבקש סליחה
או להתנצל ולהשאר כאן...זה אפילו עדיף אני חושב....אתה לא חושב ככה?

aviy99

New member
זה לא סיבה לפרוש חביבי

KOBIZ99 הודעה אישית
זה לא סיבה לפרוש חביבי
אפילו שאני לא מכיר אותך אני מציע לך להשאר כאן ולא ללכת. פשוט תבקש סליחה ממי שפגעת בו וזהו.

מותר לשאול במי פגעת?

KOBIZ99 הודעה אישית
מותר לשאול במי פגעת?
בכל מקרה, עליי עשית רושם של מבין דבר או שניים בענייני רכבת, אז חבל שתעזוב בגלל סיבה שטותית שכזו.

אוהד11

New member
קובי, אם אתה סבור שפגעת באנשים

מותר לשאול במי פגעת?
בכל מקרה, עליי עשית רושם של מבין דבר או שניים בענייני רכבת, אז חבל שתעזוב בגלל סיבה שטותית שכזו.
קובי, אם אתה סבור שפגעת באנשים
הדרך הפשוטה והטובה ביותר הינה להתנצל בפניהם, אם בהודעה או במסר אישי. חבל בגלל סיבה זו לעבוזב את הפורום. חשוב שנית.

בועז ל

New member
קובי , אינך צריך לפרוש.

KOBIZ99 הודעה אישית
קובי , אינך צריך לפרוש.
תפקידו העיקרי של הפורום הינו החלפת דיעות. רק טבעי הוא שבמצבי ויכוח עפים ריקושטים לכל עבר.גם אם פגעת במישהו , אין זו סיבה לפרוש כל עוד לא נעשה הדבר מתוך כוונת זדון או פרובוקציה מכוונת. האמן לי שפורום זה עבר מאבקים חריפים וחמורים מאלה שאתה השתתפת בהם ולמרבית הפליאה הכל שב על מקומו בשלום. פרט לכך , אני רואה חשיבות גדולה בכך שעובד ר"י יהיה חבר מן המניין בפורום זה. אין לנו הרבה מסוגך ואתה כעובד ותיק מתוך המערכת יכול להועיל רבות בידע שלך. אז אם אתה מרגיש שפגעת במישהו אתה יכול להתנצל בפניו בתיבת המסרים , כהצעתו של שפירא ,או בפומבי. ובא לציון גואל ושלום על ישראל. ועוד תוספת אישית: אם תפרוש לי לא ישאר עם מי להתווכח , לאחר שהצלחתי לשכנע את כל הפורום בנחיצות הקו לי"ם...
טוב, כמעט את כולם...

hck

New member
יפה שאתה לוקח אחריות!

KOBIZ99 הודעה אישית
יפה שאתה לוקח אחריות!
אבל כמו שציינו כבר מספר חברי פורום, התנצלות (אישית/פומבית) היא הפתרון היעיל ביותר.

hck

New member
כמובן ללא פרישה ../images/Emo45.gif

יפה שאתה לוקח אחריות!
אבל כמו שציינו כבר מספר חברי פורום, התנצלות (אישית/פומבית) היא הפתרון היעיל ביותר.
כמובן ללא פרישה

מצב
הנושא נעול.
למעלה