light through yonder window breaks

לונה

New member
light through yonder window breaks

הכותרת הזאת היא לא פתרון יצירתי לחוסר היכולת שלי למצוא כותרות, היא קשורה להודעה. התעוררתי לי אתמול בערך בארבע לפנות בוקר, וראיתי פסים זוהרים על השטיח שלי. המחשבה הראשונה שלי הייתה שנוצרו לי פסים זוהרים על השטיח, נטשתי אותה מיד. אח``כ חשבתי שזה כנראה הפנס, אבל למיטב ידיעתי פנסי רחוב לא נוהגים לשנות את מקומם ביחס לכדה``א, והפנס מול החדר שלי מאיר על הקיר. ואז הסתכלתי החוצה - זה היה מדהים. לא דלק שום פנס בחוץ, אבל היה ירח חזק, מלא ומדהים בצורה בלתי רגילה. הוא היה כל כך חזק שהשמים הי אפורים מוארים במקום שחורים, שמשבצת של אור העירה על השטיח שלי, שהעצים נתנו צל. ואז ניסיתי לעשות משהו שתכננתי כבר המון זמן - לקרוא קטע מרומיאו ויוליה באור ירח. אלא שהירח לא היה מספיק חזק לקריאה, אז הוצאתי את הראש מהחלון, ובמקום לקרוא את תמונת המרפסת לאור ירח - ביצעתי אותה. (הקטע של it is the east and Juliet is the sun ,יש שם קטע נחמד שאני במקרה זוכרת בע``פ ). והכותרת, למי שלא מכיר, היא התחלת הקטע הזה.

yulia_tb

New member
אם מדברים על ירח...

בטח שמת לב שאם לבטות את השם שלך כLOONA אז הפירוש שלו יהיה גם ירח (ברוסית).

Black Star

New member
לאאא...באמת?

אני מאמינה שהיא יודעת את זה, אם היא בחרה בכינוי הזה. איזה עוד פירוש יש ללונה? (ואגב, ממש לא רק ברוסית)

JUVENTINI

New member
מזכיר לי את הקטע הכי מצחיק !

ישנתי בצהריים .. ובד``כ יש אור מהחלון על הארון שלי .. וגם הפעם היה אור על הארון שלי .. אבל היה עליו עוד משהו מגעיל .. היה צל של זיין ....... והוא זז כאילו מישהו עושה ביד אבל בלי יד .. וקמתי לרגע מהשינה .. ואני מסתכל טוב מאיפה זה בא .. אני עוקב אחרי הצל .. וזה לא מוביל לשום מקום ! זה התחיל להפחיד אותי .. זה כאילו מישהו צוחק עליי .. שאני מחפש מאיפה זה בא .. וכל פעם שאינ מסתכל על זה זה זז יותר ! התחלתי לצחוק .. ואז קראתי לאח שלי ולאחותי .. :) ראבקקקק מה זה ???? עד עכשיו אני לא יודע ...

Mind_Thief

New member
כנראה אתה ב...איזור הואזלין!

טה נה נה נה, טה נה נה נה,טה נה נה נה, טה נה נה נה.....

נו, נו,

אז לא *כל דבר* מצחיק אותך ``אז למה אתה אומר ש-ה-כ-ל מצחיק אותך?`` (פרה-פרה למי שזוכר :) )

JUVENTINI

New member
לא כל דבר מצחיק אותי ..

אמרתי שכל דבר מזכיר לי משהו .. לא יודע אם מצחיק .. בכל מקרה .. אני צוחק הרבה .. אני לא שולט בזה אפילו ..

למעלה