M.A.N. SL 200 להרכבה

מצב
הנושא נעול.

צחקן

New member
M.A.N. SL 200 להרכבה

M.A.N. SL 200 להרכבה
ב"ה כאן , הוא נראה לאחר שיצא מהמפעל שלי לפני שצבעתיו בצבעיו הישראליים

omer landau

New member
צחקן... מה הסיפור עם יונתן פולארד??

בלי שום קשר להודעה כמובן

ס מ י ש

New member
אני לא צחקן ואולי אפילו יכול להיות

בלי שום קשר להודעה כמובן
סבא שלו לפי הגיל, אבל צחקן צודק 100% !!! המדינה שלנו הפקירה את יונתן פולארד. פשוט כך. ואם אמריקה ידידה שלנו היא היתה צריכה לשחרר אותו כבר מזמן !!!

omer landau

New member
שאלתי בגלל הגיל

סבא שלו לפי הגיל, אבל צחקן צודק 100% !!! המדינה שלנו הפקירה את יונתן פולארד. פשוט כך. ואם אמריקה ידידה שלנו היא היתה צריכה לשחרר אותו כבר מזמן !!!
שאלתי בגלל הגיל
צריך לשחררו או לא -אני לא יודע רוצים או לא ארצות הברית אומרת לנו מה לעשות ואנחנו אומרים כן אדוני וזה לא ממש להפך הוא היה כמה שנים בכלא ולישראל לא היה איכפת אחר כך היא נתנה לו אזרחות ישראלית והכריזה עליו כסוכן או משהו כזה זה ממש דפוק-מצד ישראל הפכתם אותו מאזרח שעבר על החוק למרגל ישראלי זה כמו לקנות חתול שחור ופצוע בלי שק ובלי כלום אני יודע שזה ממש לא קשור לפורום אז אני מפסיק

ס מ י ש

New member
כן. אתה צודק

שאלתי בגלל הגיל
צריך לשחררו או לא -אני לא יודע רוצים או לא ארצות הברית אומרת לנו מה לעשות ואנחנו אומרים כן אדוני וזה לא ממש להפך הוא היה כמה שנים בכלא ולישראל לא היה איכפת אחר כך היא נתנה לו אזרחות ישראלית והכריזה עליו כסוכן או משהו כזה זה ממש דפוק-מצד ישראל הפכתם אותו מאזרח שעבר על החוק למרגל ישראלי זה כמו לקנות חתול שחור ופצוע בלי שק ובלי כלום אני יודע שזה ממש לא קשור לפורום אז אני מפסיק
כן. אתה צודק
אנחנו עוסקים יותר מידי בעניינים שלא קשורים לפורום. אבל יש דברים שמרגיזים ולפעמים מעלים אותם גם בפורומים הלא רלוונטיים. נתקלתי בזה בעוד פורומים. גמר חתימה טובה לכולם וצום קל לכל מי שצם.

ס מ י ש

New member
אמנם לא כתוב אבל זה דבר ברור

בכלל שלך לא כתוב
ממולץ שתקבע מחדש את הכללים ותשים בטאגליינס הם לא אשמים וגם לא אתה לא נורא
רק שלפעמים כולנו עוברים על החוק הבלתי כתוב הזה. אבל כפי שכתבת זה לא נורא.

aas111

New member
נכון

רק שלפעמים כולנו עוברים על החוק הבלתי כתוב הזה. אבל כפי שכתבת זה לא נורא.
נכון
התכוונתי להודעה מנהל פורום כפי שנוהגים כולם אבל זה לא ממש גרוע אם היה כותב דברים אישיים אז זה משהו אחר

טוארג

New member
האם זה בסדר שאעלה אותו לפני כניסת

שלחתי, כדברך.
ב"ה שלחתי, כדברך שלחתי, כדברך.
יום הכיפורים? אם לא, אז לבקשתך אני אעלה אותו לאחר יום הכיפורים בלבד, כלומר מחר לאחר השעה 19:00.

צחקן

New member
עכשיו אתה עוד יכול

יום הכיפורים? אם לא, אז לבקשתך אני אעלה אותו לאחר יום הכיפורים בלבד, כלומר מחר לאחר השעה 19:00.
עכשיו אתה עוד יכול
ב"ה עד 4:45 אתה יכול לשלוח אותו (לפי שעון חורף).

מצב
הנושא נעול.
למעלה